مدل موی متوسط
کافه زیبایی

8 مدل موی متوسط که به هر فرم چهره ای می آید

1.09Kبازدید

موی های با طول متوسط نقطه امنی برای کسانی است که نمی توانند ریسک داشتن موی کوتاه را بپزیرند، از طرفی دوست دارند موهایشان را کوتاه کنند.این 8 مدل بسیار امن و کم ریسک برای آن دسته از خانم هاست.

1-موهای تا شانه با لایه های بلند

مدل موی متوسط

اندازه بلندی مو تا پایین گردن با لایه های بلند یک برش مناسب برای افرادی که موهای آنها پرپشت و ضخیم و مجعد است، این مدل و اندازه برای موهای مجعد از آن جهت بسیار مناسب است که فر ها و پیچ های مو آنقدر کوتاه نیستند که به حالت وز در بیایند و پیچش خود را می توانند نمایش دهند، برای ورزشکاران و کسانی که عادت به دم اسبی کردن مو دارند و از طرفی قصد دارند موهای خود را کمی کوتاه کنند مدل مناسبی است.

2- موهای متوسط لایه لایه در کنار صورت

مدل موی متوسط

مدل های لایه ای بیشتر مناسب کسانی است که قصد بلند کردن موهای خود را داردن اما از طرفی هم نیاز به یک تنوع در مدل موهایشان دارند، با کوتاه کردن مو با لایه های نه چندان کوتاه و آرایش آن با فرق وسط به هر مدل صورتی خواهد آمد. این مدل لایه ای انتخاب هوشمندانه ای برای کسانی است که موهایشان به روش بالیاژ رنگ شده، زیرا لایه ها توجه بیشتری به بالیاژ جلب می کند.

3-مدل صاف با چتری یک طرفی

مدل موی متوسط

یک مدل کوتاهی صاف با چتری های کوتاه و یا بلند یک طرفی، مدلی تمیز برای شکل دادن به چهره شما است. اگر موهای های ضخیم تری دارید ، از آرایشگرخود بخواهید موهای تان را نازک کند ، با این کار حجم انبوهی از چتری صورت تان را تحت الشاع قرار نمی دهد.

4- مدل صاف و یکدست با طول متوسط

مدل موی متوسط

این مدل مو مناسب هر سن و سال و هر استایلی است برای موهای نازک تر و کم پشت تر بسیار مناسب است. می تواند کاملا صاف و یکدست یا کمی به صورت لایه های بلندی که با هم تفاوت ارتفاع کمی دارند کوتاه شود. برای موهای صاف و مجعد هر دو عالی است و برای خانم هایی که وقت کمی برای پیرایش موهای خود دارند مدل مناسبی است.

5-موهای متوسط کمی از شانه بلندتر

مدل موی متوسط

اگر کاملا آماده پذیرش موهای کوتاه نیستید ، این مدل کوتاهی همه کاره هر دو جهان را به شما می دهد. یک برش تا شانه ها (یا کمی طولانی تر) را می توانید به انواع مدل های فر و موج دار و صاف درست کنید.

6- مدل لایه ای ملایم با چتری های بلند

مدل موی متوسط

حتی اگر قصد داشته باشید موهایتان را بلند کنید و بلند نگه دارید، برای تازه کردن نوک موها و از بین بردن موخوره های احتمالی و یا براثر رنگ زمخت و خشک شدگی های نوک موها، این مدل لایه ای کوتاهی مو با چتری بلند می تواند موهای تان را تر وتازه کند و از بی مدلی و یکنواختی در بیاورد.

7- مدل گرد بلند

مدل موی متوسط

یک باب بلند (یا گرد ) دقیقاً بالای شانه ها قرار دارد. اگر مطمعن نیستید که این مدل به شما می آیدن می توانید برای امتحان موهایتان را با سنجاق مو به داخل تا بزنید و حدودی تست کنید.

8- موهایی با قد متوسط و چتری کوتاه

مدل موی متوسط

موهایی تا روی شانه و چتری های کوتاه تا روی ابرو، حس جوانی و شادابی را به هر زنی می دهد. این مدل مناسب خانمهای مدرن و علاقمندان به سبک راک است. برای خانمهایی با موی صاف گزینه راحتی از نظر آراستن مو است اما برای موهای فر کمی زمان بر خواهد بود.

منبع : بخارمگ

نظر بدهید