کفش کلاسیک از برند های مشهور
کافه خواندنی

5 کفش کلاسیک از برند های مشهور که قصد از مد افتادن ندارند

2.04Kبازدید

خرید یک جفت کفش برند برای بسیاری از خانم ها نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود. دوست داری برای داشتن کفشی هزینه کنی که می دانی به قدری شیک و ارزشمند است که بتوانی سال ها آن را در کمد لباس هایت نگه داری.
از نظر بسیاری از استایلیست های شناخته شده کفش برند برای یک عمر زندگیست نه فقط یک تعطیلات کریسمس.
پس اگر تو هم قصد داری یک مدل کفش جدید را به کمد لباس هایت اضافه کنی، سرمایه گذاری روی مدل کفش کلاسیک که می دانی حالا حالا ها قصد خالی کردن میدان و از مد افتادن ندارد، هوشمندانه تر به نظر می رسد ولی کفش هایی که این ویژگی ها را داشته باشند کدام ها هستند.
در این مقاله قرار است 5 مورد از شیک ترین و ماندگار ترین کفش ها را از برند های مختلف به تو معرفی کنیم که در دنیای مد و فشن جاودانه شدند پس با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

pump های برند شنل

کفش کلاسیک از برند های مشهور

Pump ها یا کفش های زنانه برند شنل یکی از آیتم های منحصر به فردی به شمار می رود که کوکو شنل طراحی کرد؛ کفش های پاشنه دار یا تخت با نوک و پاشنه یک رنگ و بدنه سفید یا کرمی رنگ از سال ۱۹۵۷ میلادی تا کنون به یکی از مشهور ترین و پر طرفدار ترین مدل کفش های زنانه تبدیل شده است که بار ها در پای ستاره ها، سلبریتی ها و شخصیت های مهم دیده شده است.

Court های برند جیمی چو

کفش کلاسیک از برند های مشهور

Court ها یا کفش های زنانه پاشنه بلند ساده و مینیمالی که هیچ گونه سگک یا بدنی ندارد آن هم از برندی مانند جیمی چو سومین کفش از این فهرست قرار دارد. بسیاری کفش های برند جیمی چو را مناسب فرش قرمز می دانند و سلبریتی های زیادی از کیت میدلتون گرفته تا ریحانا طرفدار این مدل کفش هستند.

Stan Smith های برند آدیداس

کفش کلاسیک از برند های مشهور

شاید این گونه فکر کنی که هر سال کتانی های خاص خود را دارد که با ترند های جدید همان سال معرفی می شود ولی کتانی های مدل Stan Smith برند آدیداس یکی از استثنا های این مدل از کفش ها به شمار می رود.

صندل های برند هرمس

کفش کلاسیک از برند های مشهور

صندل های پشت باز مدل Oran برند هرمس که در بیش از ۲۱ رنگ گوناگون در بازار عرضه شده است، یکی دیگر از کفش هایی به شمار می رود که حتی در کمد لباس های ادیتور ها و استایلیست های مد و فشن نیز جا خوش کرده است.

Loafer های برند گوچی

کفش کلاسیک از برند های مشهور

لوفر های کلاسیک برند گوچی که بیش از ۶۰ سال قدمت دارند، در سال ۲۰۱۴ میلادی پس از چندین سال دوری دوباره به دنیای مد و فشن برگشت. این بازگشت به قدری قدرتمند بود که این مدل کفش های کلاسیک که در ابتدا در مدل ساده چرمی تنها با یک سگک نعلی شکل ارائه می شد، امروزه در رنگ ها، جنس ها و طراحی های گوناگون همه گیر شده اند.

نظر تو در مورد کفش های کلاسیک معرفی شده در این مقاله چیست؟ کدام یک از این مدل کفش ها را برای تابستان می پسندی؟ تو از چه کفش یا صندلی برای استایل تابستانی خود استفاده می کنی؟

منبع : منودلیار

نظر بدهید