لباس بارداری جدید
کافه خواندنی

۶ لباس بارداری مد روز که در هر جمعی می‌توان پوشید

797بازدید

تا چندین سال قبل لباس بارداری فقط برای پوشاندن قسمت‌هایی از بدن که تغییر شکل داده بودند استفاده می‌شد و زیبایی ظاهری آن در اولویت دوم قرار داشت. اما این روز‌ها به لطف بلاگرهای مد و افراد سرشناس، دوره‌ی پوشیدن لباس‌های بارداری گشاد به پایان رسیده است و انواع لباس بارداری جدید و متنوع تولید می‌شود. چند سالی است که کارشناسان مد و زیبایی به طراحی لباس‌های بارداری مخصوص موقعیت‌های مختلف می‌پردازند و این موضوع به یک خط کاری مستقل در این صنعت تبدیل شده است. ما در این مطلب به معرفی ۶ لباس بارداری جدید و زیبا پرداخته‌ایم. لباس‌هایی که می‌توانید به راحتی در هر جمع ساده یا رسمی بپوشید و زیبا باشید.

لباس بارداری با طرح پوست حیوانات

لباس بارداری جدید

از بین تمام طرح‌های مختلف پارچه، طرح پوست حیوانات همیشه و در هر دوره‌ای از ترندها ماندگار است. این طرح در ترند لباس بارداری جدید به شما این امکان را می‌دهد تا نشان دهید با اینکه باردار هستید، سرزندگی و روحیه‌ی پرهیاهوی خود را از دست نداده‌اید. شما می‌توانید یک لباس که کامل با این پارچه دوخته شده است بپوشید یا اینکه از این طرح در قسمت‌هایی از استایل خود استفاده کنید.

لباس‌های بارداری گل‌دار

لباس بارداری جدید

در طول دوره‌ی بارداری،‌ لباس‌ها بهترین دوست شما هستند، چون شرایطی را فراهم می‌کنند که بدن شما علاوه بر احساس راحتی، زیباتر به نظر برسد. لباس‌هایی با طرح گل‌دار این پیغام را به دیگران می‌دهند که این دوران برای شما پر از احساسات خوب است و از آن لذت می‌برید.

شما می‌توانید از لباس گل‌دار کوتاه برای روزهای تابستانی استفاده کنید یا اگر تمایل به پوشش کامل بدن دارید، می‌توانید از یک لباس با دامنی بلند و کلاسیک استفاده کنید. همچنین استفاده از یک دامن پلیسه‌ی گلدار هم می‌تواند ظاهری متفاوت و زیبا به شما بدهد.

جین‌های بارداری

لباس بارداری جدید

اکثر خانم‌های باردار تمایل زیادی به استفاده از لباس جین دارند. شاید این علاقه به دلیل احساس شادابی‌ای باشد که با پوشیدن جین به افراد دست می‌دهد. البته این موضوع که جین هرگز از مد نمی‌افتد و هر کسی با هر جایگاه اجتماعی طرفدار آن‌هاست هم در این علاقه بی‌تاثیر نیست. جین یک لباس بارداری جدید یا قدیمی نیست و همیشه مورد اسقبال خانم‌ها بوده است. شما می‌توانید یک شلوار جلو بسته یا یک سارافون جین را با پیراهنی سبک و آستین بلند بپوشید و از خنکی آن لذت ببرید.

لباس‌های چسبان و جذب، مخصوص دوران بارداری

لباس بارداری جدید

نوع برش، دوخت و پارچه‌ی استفاده شده در این لباس‌ها به بدن شما ظاهری جذاب و متفاوت می‌دهند. با کمک لباس‌های جذب می‌توانید استایل‌های مختلف را امتحان کنید. یک لباس جذب رنگارنگ برای مهمانی عصرانه یا یک لباس شب بلند کاملا سیاه، مخصوص مهمانی رسمی. این لباس‌ها پرطرفدارترین لباس بارداری در ترند جدید سال هستند.

دامن‌های بارداری بلند و آزاد

لباس بارداری جدید

در بین تمام مدل‌های دامن، سه نوع دامن بلند و آزاد وجود دارد که برای دوران بارداری در ترند لباس بارداری جدید امسال و سال‌های آینده مناسب‌اند:

-دامن چین‌دار براق که برای استفاده در فصل‌های مختلف مناسب است و با هر نوع استایلی به راحتی هماهنگ می‌شود.

-دامن با چین‌های چند طبقه به عنوان دامن بارداری بسیار مناسب است. ممکن است ابتدا تصور کنید که این مدل دامن ظاهر زیبایی به شما نمی‌دهد، اما اگر یک بار از آن استفاده کنید متوجه می‌شوید که اینطور نیست. این دامن به راحتی با استایل بهار و تابستان هماهنگ می‌شود.

-دامن بلند و ابریشمی طرح‌دار سومین دامنی است که برای استفاده در دوران بارداری مناسب است. این مدل به راحتی با استایل‌های مختلف هماهنگ می‌شود و حس ظرافت خاصی به شما می‌دهد.

لباس‌های بارداری ابریشمی

لباس بارداری جدید

لباس‌های دوخته شده با پارچه‌ی ابریشمی همچنان بدون هیچ رقیبی در بین لباس‌های هر فصل خودنمایی می‌کنند. تمام بلاگرهای مد و فشن در سال ۲۰۲۰ از لباس‌های ابریشمی نوشتند و خانم‌های باردار را تشویق به استفاده از آن‌ها کردند. اما موضوع مهم این است که هر لباس ابریشمی‌ای برای دوران بارداری مناسب نیست. یک لباس شب ابریشمی، یک لباس سبک آستین بلند برای استفاده‌ی روزانه یا یک لباس خنک تابستانی بلند لباس‌هایی هستند که مناسب دوران بارداری است و می‌توانید از آن استفاده کنید.

سخن آخر

لباس‌های بارداری جدید با رویکردی متفاوت از کاربردهای قدیمی آن تولید می‌شوند. این روزها لباس بارداری فقط برای پوشاندن بخش‌های تغییر شکل داده‌ی نیست و می‌توانید با استفاده از طرح‌ها و مدل‌های مختلف، استایل‌های متفاوت و به روزی ایجاد کنید. بارداری نمی‌تواند مانعی برای خوش‌پوشی شما باشد، فقط نیاز است با دقت از بین لباس‌های طراحی شده مخصوص بارداری چندتایی را انتخاب کنید.

منبع: fustany
مجله اینترنتی دیجی استایل

نظر بدهید