راز زیبایی
کافه زیبایی

۶ راز زیبایی برای جذاب‌تر شدن

735بازدید

جذابیت و زیبایی طبیعی منجر به افزایش اعتماد به نفس و رضایت از خود می‌شود که این امر در ارتباطات اجتماعی نیز نقش مؤثر‌ی را ایفا می‌کند.

همواره زیبایی جزو موضوعات پر‌طرف‌دار در میان اکثر خانم‌ها بوده، هست و خواهد بود. افراد ترفند‌ها و راهکار‌های مختلفی را برای افزایش جذابیت ظاهری به کار می‌گیرند. به همین منظور در این مقاله می‌خواهیم شش نمونه از مهم‌ترین فاکتور‌ها و معیار‌های زیبایی را با شما در میان بگذاریم. با ما همراه باشید.

چشم‌ها

راز زیبایی

برای افزایش جذابیت چشم‌ها کافی است برای قسمت داخلی پلک بالا، از مداد چشم مشکی استفاده کنید و در نهایت آرایش خود را با سایه چشم دودی و محو کردن آن تکمیل کنید. فراموش نکنید که آرایش‌های غلیظ و مصنوعی چشم‌های شما را مصنوعی و بی‌حس نشان می‌دهند و گیرایی طبیعی آن را از بین می‌برند چرا که چشم‌ها دریچه روح هستند.

پوست شفاف

برای از بین بردن آکنه‌ها و جوش‌های روی صورت از کرم‌های حاوی سالیسیلیک اسید استفاده کنید. هر روز به صورت خود مرطوب کننده بزنید. استفاده از میوه‌ها و سبزیجات تازه و همچنین پرهیز از صرف فست فود‌ها و تنقلات مضری مانند چیپس نیز در پیشگیری از زدن جوش به شما کمک خواهد کرد.

مو‌های تمیز

علاوه بر تمیز کردن مو با شامپو، برای حفظ سلامت و جذابیت طبیعی مو‌های خود، از ماسک‌های طبیعی و لوسیون‌های تقویت کننده مو استفاده کنید.

مژه‌های بلند

راز زیبایی

یک راه مهم برای بزرگ و جذاب نشان دادن چشم‌ها، داشتن مژه‌های بلند است. پیشنهاد می‌شود که از فر مژه و ریمل‌های بلند کننده استفاده کنید. ریمل‌های ژله‌ای یا ضد‌آب که فرچه‌های پلاستیکی و باریک دارند، با ترکیبات محلول در آب خود، مژه‌های شما را بلند‌تر جلوه می‌دهند و حالت طبیعی آن‌ها را حفظ می‌کنند.

ابرو‌ها

رنگ ابرو‌ها همیشه بهتر است دو درجه روشن‌تر از رنگ مو‌ها باشد. اما اگر مو‌های بلوند دارید، بهتر است دو درجه ابروی شما تیره‌تر باشد. در آخر متناسب با فرم صورت خود ابرو‌هایتان را اصلاح کنید.

لب‌ها

راز زیبایی

برای تکمیل جذابیت چهره بعد از اینکه رژ لب خود را زدید، آن را با انگشت کمی محو کنید تا طبیعی‌تر به نظر برسد. همچنین به منظور خوش فرم نشان دادن لب‌ها، در قسمت وسط لب پایین کمی برق لب بزنید.

منبع منودلیار

نظر بدهید