مشکی پوشیدن در فصل تابستان
کافه خواندنی

۶ ایده برای سر تا پا مشکی پوشیدن در فصل تابستان

1.67Kبازدید

مطمئنم که همه ما در مورد رنگ مشکی اتفاق نظر داریم و حتی اگر طرفدار رنگ ها و طرح های جذاب و متنوع باشیم هم نمی توانیم از این رنگ خنثی، شیک و فوق العاده بگذریم. رنگ مشکی همیشه و همه جا به کار می آید و برای هر استایل، سن یا موقعیتی مناسب است. درست است که رنگ های تیره گرمای هوا را جذب می کنند و ممکن است انتخاب آن ها برای فصل داغ تابستان ایده چندان خوبی نباشد، اما حقیقت این است که گاهی هیچ رنگی نمی تواند جایگزین رنگ مشکی شود. از طرف دیگر ممکن است سر تا پا مشکی پوشیدن باعث شود استایل خسته کننده و یکنواخت به نظر برسد؛ بنابراین نحوه استایل کردن با آن مهم است. در این مقاله ۶ پیشنهاد ترندی برای سر تا پا مشکی پوشیدن در فصل تابستان را به تو معرفی می کنم که مطمئنم از آن ها لذت خواهی برد!

از الیاف خنک غافل نشو:

مشکی پوشیدن در فصل تابستان

چون رنگ مشکی گرما را به خود جذب می کند، باید حواست باشد که از الیاف و متریال هایی برای سر تا پا مشکی پوشیدن استفاده کنی که خنک هستند و هوا از میان آن ها به سادگی عبور می کند. به اصطلاح این الیاف قابل تنفس هستند. یکی از ترندی ترین الیاف خنک و قابل تنفسی که می توانی در فصل تابستان از آن ها استفاده کنی، لباس های حریر و همچنین کتان هستند.

از اصول پیروی کن:

مشکی پوشیدن در فصل تابستان

یادت باشد یکی از راهکارهای خوب برای سر تا پا مشکی پوشیدن و جذاب به نظر رسیدن، این است که از اصول پیروی کنی و استایل کلاسیک داشته باشی. اجازه نده لباس های رنگارنگ تابستان تو را منحرف کنند. یک تیشرت مشکی ساده، یک دامن خنک میدی مشکی و یک کمربند جذاب و جلوه گر، همان چیزی است که تو می توانی با اطمینان خاطر برای تمام موقعیت ها از آن استفاده کنی و مطمئن باشی که این استایل به حد کافی جذاب و موقر و چشمگیر است. این ترکیب با کفش پاشنه ۳ سانتی و کیف دوشی ساده مشکی، تکمیل می شود.

با جامپسوت به سمت راحتی برو:

مشکی پوشیدن در فصل تابستان

همانطور که بارها و بارها گفته ایم، انواع سرهمی مثل جامپسوت و بویلرسوت ترند شده اند که در عین راحتی، جذابیت فوق العاده ای دارند. می توانی از یک جامپسوت مشکی با پاچه های گشاد و بلند و کمربند استفاده کنی و استایل کژوال و شیکی داشته باشی. این جامپسوت ها با این که بسیار ساده هستند، در ترکیب با انواع کفش های تخت و پاشنه دار فوق العاده می شوند.

متریال های مختلف را ترکیب کن:

مشکی پوشیدن در فصل تابستان

یادت باشد یکی از مهم ترین نکات سر تا پا مشکی پوشیدن این است که از یکدست شدن ظاهرت جلوگیری کنی. یک راهکار خوب این است که از ترکیب متریال های مختلف استفاده کنی و اجازه دهی تفاوت بافت، باعث گردش چشم شود. از یک دامن چرم مشکی به همراه تیشرت مشکی استفاده کن. این ترکیب در عین جذابیت، بسیار خاص و متفاوت است. دامن چرم انتخاب هرکسی نیست و تو می توانی روی آن حساب کنی!

اجازه بده اکسسوری ها غوغا کنند:

مشکی پوشیدن در فصل تابستان

وقتی قصد داری سر تا پا مشکی بپوشی، باید همه ترفندها را برای جذابیت ظاهرت به کار بگیری. می توانی استایل ساده ای داشته باشی اما روی اکسسوری ها و جزئیات تأکید کنی. مثلاً از آیتم های گلدوزی شده یا جزئیات کار شده استفاده کنی، به سراغ کیف و کفش مشکی و خاص بروی یا آیتم هایی را انتخاب کنی که مدل متفاوتی دارند. یک لباس مدل دار، به همراه کفش های بندی مشکی و کیف نقاشی شده، جذابیت بی اندازه ای دارد و برای سر تا پا مشکی پوشیدن ایده آل است.

شک به دلت راه نده:

مشکی پوشیدن در فصل تابستان

یادت باشد یک پیراهن مشکی ساده و ماکسی، بسیار کژوال و دوست داشتنی است و تمام آیتم های دیگر را هم جذاب می کند. برای سر تا پا مشکی پوشیدن، چه چیز بهتر از یک پیراهن اورسایز مشکی بلند، که با صندل های تابستانی بندی و یک کیف رودوشی و یک کت ساده مشکی تکمیل شده است؟ سادگی همیشه به معنای یکنواختی نیست! بنابراین شک به دلت راه نده و از پیراهن های ساده با قدرت استفاده کن!

منبع : منودلیار

نظر بدهید