ست کردن هودی زنانه
کافه خواندنی

۵ ایده برای ست کردن هودی زنانه

1.03Kبازدید

یکی از آیتم‌هایی که به طور حتم بایستی در کمد لباس های خانم‌ها حضور داشته باشد هودی است.
یک هودی بدون شک کمک می‌کند تا ظاهری راحت و جذاب داشته باشید. اگر نمی‌دانید چگونه هودی دخترانه خود را به بهترین شکل ممکن بپوشید، با ما همراه باشید تا ایده های ست کردن هودی زنانه را به شما نشان دهیم.

هودی و سویشرت

اولین چیزی که بعد از شنیدن نام “سویشرت” به ذهن می‌آید، آن سویشرت‌های پر از طرح‌ها و چاپ‌های رنگی دانشجوها و کالج‌های آمریکاست که معمولاً دو حرف اول نام دانشگاه یا کالج را روی آن نوشته‌اند. یک چیز دیگر که ممکن است از ذهن ما رد شود، تیپ بگی و گشاد و هنجارشکن رَپر های امروزی است.

بعد از سال ۲۰۰۰ تقریباً اکثر سبک‌های فشن به سمت سادگی و مینیمال بودن پیش رفتند. این درمورد هودی هم صدق می‌کند. دیگر از آن طرح‌های بگی، پر از پرینت رنگارنگ و طراح‌های گرافیتی خبری نیست. به جایش سویشرت‌ها و هودی‌های ساده‌تر اما کاربردی‌تر موج گرفته‌اند.

ست کردن هودی زنانه

پالتو، پیراهن، لگینگ و کفش کتانی: پوشیدن یک پالتو بلند با هودی طرحدار زنانه همراه با پیراهن بلند بدین معنی است که طرفدار استایل‌های راحت و پرانرژی هستید و با استناد به این‌ها می‌شود گفت که می‌توانید به جای شلوار از لگینگ هم برای تکمیل تیپ استفاده کنید .

ست کردن هودی زنانه

با شلوار جین جذب و کفش پاشنه بلند: چه کسی گفته که هودی‌ها یک خانم را جذاب نشان نمی‌دهد و با لباس‌های رسمی جور در نمی‌آید؟ یک هودی ساده در رنگ‌های خنثی به همراه کفش پاشنه بلند + شلوارجین یک ترکیب عالی خواهد شد.

ست کردن هودی زنانه

هودی با لگینگ چرم: برای یک استایل مسافرتی می‌توانید یک سویشرت نمادین مثل آدیداس را با لگینگ‌ چرم بپوشید و به سفرتان ادامه بدهید.

ست کردن هودی زنانه

شلوارجین سفید و کفش مشکی: تضاد رنگی بین کفش مشکی و شلوار جین سفید با هودی می‌تواند عالی باشد.

ست کردن هودی زنانه

شلوار جین تیره و کفش های راحتی: ترکیب کفش‌های راحتی با شلوار جین و سویشرت می‌تواند شما را از صبح تا شب راحت و شیک نشان بدهد.

ست کردن هودی زنانه

دلتا

نظر بدهید