کمد لباس سلبریتی ها
کافه خواندنی

گشتی در کمد لباس سلبریتی ها

1.66Kبازدید

سلبریتی ها مشهور خارجی فضای قابل توجهی از خانه خود را به نگهداری از کیف ها و کفش ها و همچنین لباس های برند های مختلف که استفاده می کنند در نظر می گیرند. کمد لباس سلبریتی ها واقعا شگفت انگیز است زیرا مانند فروشگاه های لباس همه چیز در آن یافت می شود و همه لباس و کیف و کفش ها از برنده های معتبر خارجی است به طور مثال کایلی جنر عاشق کیف های برنده های مختلف است. در ادامه کمد لباس چهره های مشهور را در مشاهده کنید.

یکی از چیزهایی که چهره‌های مشهور پول زیادی را خرج آن می‌کنند لباس و اکسسوری است. این لباس‌ها و کیف و کفش‌های گران‌قیمت به قدری زیاد هستند که سلبریتی‌ها بخش قابل توجهی از خانه خود را به نگهداری از آن‌ها اختصاص می‌دهند. ​کمد لباس این چهره‌های مشهور اغلب اتاقی بزرگ یا حتی فضایی چند اتاقه است که بیشتر شبیه به یک فروشگاه لباس می‌ماند.

در ادامه این مطلب گشتی در کمد لباس تعدادی از سلبریتی ها خواهیم زد.

کریس جنر یک کمد چند اتاقه پر از شلوارهای جواهر نشان و کت های بلیزر مشکی دارد

کمد لباس سلبریتی ها

جنر در سال ۲۰۱۸ در ویدئویی درون کمد لباس هایش را به نمایش گذاشت.

در این ویدئو او نشان داد که “لباس شب های زرق و برق دار و جالبش” را در یکی از اتاق های کمدش نگه می دارد و کلکسیون های کیف و کفشش را در قسمت های دیگری می گذارد.

بیشتر فضای کمد را کت های بلیزر مشکی و کیف های کلاچ برند Judith Leiber Couture اشغال کرده اند که هر کدام معمولاً هزاران دلار قیمت دارند.

کایلی جنر یک کمد پر از کیف های گران قیمت دارد

کمد لباس سلبریتی ها

کایلی جنر در سال ۲۰۱۸ در ویدئویی کمد کیف‌هایش را به نمایش گذاشت. این کمد مملوء از کیف های گران قیمتی از برندهایی مثل لویی ویتون بود.

با این حال، قسمت مورد علاقه ی کایلی در کمدش، طبقه ای بود که کیف های برند هرمس خود را در آن گذاشته بود، کیف هایی که معمولاً هزاران دلار قیمت دارند.

او با اشاره به یکی از کیف هایش که از برند هرمس و جنس آن از پوست کروکودیل است، بیان کرد اگر روزی خانه اش آتش بگیرد این کیف تنها چیزی است که آن را نجات خواهد داد.

بیلی آیلیش کمد لباس‌هایش را در تور کنسرت‌هایش به همراه خود می‌برد

کمد لباس سلبریتی ها

بیلی آیلیش، خواننده ۱۸ ساله چندی پیش کمد لباس‌هایش را به نمایش گذاشت.

آیلیش با حداقل ۵ صندوق بزرگ سفر می کند، که همه ی آن ها مملوء از لباس های اورسایز و کفش های برندش هستند. زیورآلات آیلیش هم در ظروف پلاستیکی و کیف هایی نگهداری می شوند.

به گفته ی آیلیش، او دیگر برای خرید لباس یا اکسسوری هزینه نمی کند چون برندها مجانی برایش می فرستند.

جنیفر لوپز در کمد چند اتاقه‌اش چندین و چند شلوار جین دارد

کمد لباس سلبریتی ها

جنیفر لوپز در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۵ اظهار کرد که بیشتر لباس ها و وسایلی که در کمد لباسش از آن ها نگهداری می‌کند – مثل کفش های پاشنه بلند و کت های زمستانی اش – را از بیشتر از ۱۰ سال است که دارد. او شلوارهای جین زیادی هم دارد که بعضی از آن ها را در فیلم هایش به تن داشته.

با این وجود لوپز گفته بود که از کمد خود نه فقط برای نگهداری از لباس هایش، بلکه برای آماده کردن خود برای مراسم ها هم استفاده می کند.

کلویی کارداشیان یک کمد را به طور کامل به لباس های ورزشی‌اش اختصاص داده

کمد لباس سلبریتی ها

کارداشیان در سال ۲۰۱۶ در ویدئویی درباره این کمد گفت: “بیشتر آدم ها احتمالاً کمدی مخصوص لباس های ورزشی ندارند، اما همانطور که می دانید من همسری ندارم به همین خاطر یک کمد بیشتر دارم.”

این کمد مملوء از کفش های کتانی، لباس های ورزشی و لگینگ بود. وسایل هر طبقه ی کمد هم از کم رنگ به پر رنگ چیده شده و بر اساس طول شان مرتب شده بودند.

منبع : روزیاتو

نظر بدهید