گران قیمت‌ترین مدل موی ستارگان مشهور
کافه خواندنی

گران قیمت‌ترین مدل موی ستارگان مشهور

1.49Kبازدید

در زمان‌های قدیم مدل مو‌های زنان و مردان هر کشور و منطقه‌ای منحصر به آن کشور و منطقه بود و با مدل موی یک فرد می‌توانستند بگویند که آن فرد اهل کجاست و یا این که از چه گروه اجتماعی و چه طبقه‌ی مالی است. در دنیای مدرن امروزی نیز هنوز مدل مو‌ها قدرت زیادی در هویت اشخاص دارند و اغلب ستاره‌های مشهور جهان برای ویژه‌تر نشان دادن خود پول‌های زیادی بابت مدل موهایشان خرج می‌کنند. گران قیمت‌ترین مدل مو ستاره‌های مشهور را می‌توانید در این بخش مشاهده کنید.

در دنیای باستان، مدل مو‌ها مشخص کننده ثروت، سن و حتی گروه اجتماعی خاص در بین زنان و مردان بود و از کشوری به کشور دیگر تفاوت داشت، ولی تاثیر مهمی بر روی وجه شهروندی آن‌ها می‌گذاشت. برای مثال در مصر هم زنان و هم مردان مو‌ها را تا شانه‌ها بلند می‌کردن و یا تا گردن آن‌ها را می‌زدند.

بزرگسالان جوان مو‌های سر خود را می‌تراشیدند تا نشانگر آن باشد که هنوز جوان هستند و هنگامی که مسن می‌شدند اجازه داشتند مدل موی مورد نظرشان را انتخاب کنند. در دنیای مدرن امروز نیز مدل مو‌ها هنوز هم قدرت زیادی در هویت اشخاص دارد. ستاره‌ها نیز که اغلب به ویژه با چهره شان شناخته شده هستند، با داشتن مو‌های خوب احساس افتخار و اعتماد به نفس می‌کنند و شاید به همین دلیل از خرج کردن پول‌های گزاف برای مو‌های خود واهمه ندارند.

جنیفر لوپز ۴۰۰ دلار

گران قیمت‌ترین مدل موی ستارگان مشهور

جنیفر لوپز تنها به استایلیست مشهور جهانی به نام Oribe اجازه دست زدن به موهایش را می‌دهد. این استایلیست در اوایل دهه ۱۹۷۰ به عنوان دستیار کار می‌کرد و در اوایل دهه ۸۰ تبدیل به یکی از شناخته‌ترین استایلیست‌های مو دنیا شد و اکنون سلبریتی‌های بسیار مشهور دنیا از مشتری‌های او هستند. جنیفرلوپز هر هفته ۴۰۰ دلار خرج می‌کند تا تنها نوک موهایش را بزند. تخصص اوریب تنها کوتاهی مو است و در زمینه رنگ مو و… کار نمی‌کند. پس می‌توان تصور کرد که همان کوتاهی مو هفتگی باید حاوی رسیدگی زیاد و ویژه برای مو‌های این خواننده باشد!

مدل مو‌های جنیفر انیستون با ۶۰۰ دلار

گران قیمت‌ترین مدل موی ستارگان مشهور

جنیفر انیستون با مو‌های سمبلیک و مشهور ریچل در سریال “دوستان” مشهور است. این ستاره به استایلیست مو مشهور، کریس مک میلان ملقب به “مرد گیسوی هالیوود” اعتماد دارد. هزینه هر کوتاهی مو این استایلیست ۶۰۰ دلار است. یکی از مجلات مشهور نام او را در بین “تاثیرگزاران” قرار داده است و یکی از مبتکرترین و تاثیرگزارترین استایلیست‌های هالیوود محسوب می‌شود.

ریحانا ۲۰۰۰ دلار

گران قیمت‌ترین مدل موی ستارگان مشهور

گفته می‌شود ریحانا برای استایل مدل مو‌های کوتاهش که در اجرا و خارج از آن دیده می‌شد، نیاز به مراقبت مو هفتگی داشت. از آنجا که مو‌های او یکی از مهمترین چیز‌ها برای چهره او محسوب می‌شود، او به استایلیست مشهوری به نام اورسلا استفن تمام مسئولیت موهایش را سپرده است. به مدت بیش از ۱۵ سال است که اورسلا برای مشتری‌های مشهورش خدمات مو انجام می‌دهد.

مایکل داگلاس ۶۰۰۰ دلار

گران قیمت‌ترین مدل موی ستارگان مشهور

این بازیگر فرزند یکی از ستاره‌های هالیوودی است و در سن ۲۵ سالگی، اولین فیلم بزرگ خود را تحت عنوان “Hail,Hero” بازی کرد. مایکل برای آماده شدن برای نقش خود به عنوان دانشجویی که درس را رها می‌کند تا به ارتش بپیوندد، باید مو‌های بلندش را برای صحنه‌هایی از این فیلم کوتاه می‌کرد. این کوتاهی مو در سال ۱۹۶۹، ۱۰۰۰ دلار ارزش داشت، که در مقابل ارزش امروزی چیزی حدود ۶۰۰۰ دلار است.

اگرچه او از کوتاه کردن موهایش در آن زمان خوشحال نبود، ولی وقتی که جایزه “بهترین بازیگر تازه وارد سال” را در مراسم گلدن گلوب دریافت کرد، نوید شروع خوبی برای او بود.

مدل مو‌های دیوید بکهام با ۶۰۰۰ دلار

گران قیمت‌ترین مدل موی ستارگان مشهور

سوپراستار بازنشسته دنیای فوتبال و مدل جذاب بریتانیایی، به دلیل قرارداد‌های تجاری با محصولات کرم مو Brylcreem مو‌های بلوند سمبیک خود را باید به خوبی کوتاه کرده و فرم می‌داد. اولین کرم مو برای شکل دادن به مو‌های یک آقای نجیب زاده به دهه ۱۹۲۰ برمی گردد و این شرکت نیاز به یک چهره مدرن و اسپرت برای تبلیغات محصولات خود داشت. دیوید بکهام نیز به عنوان مدل باید مو‌های بسیار زیبایی داشته باشد و به همین منظور ۶۰۰۰ دلار هزینه موهایش کرد.

مدل مو‌های آن هاتوی با ۸ میلیون دلار

گران قیمت‌ترین مدل موی ستارگان مشهور

این بازیگر مشهور برای بازی در نقش فانتین در فیلم “بینوایان” موهایش را کوتاه کرد، تام هوپر کارگردان فیلم، از او درخواست کرد تا با تغییر موهایش به شخصیت فیلم ببیشتر شبیه شود. همکار بازیگر او نیکولا اسلون برای کوتاه کردن مو‌های بلند آن انتخاب شد. گرچه سرنوشت او همانند بیچارگی فانتین نبود و به عنوان غرامت کوتاه کردن موهایش، به او مبلغ ۸ میلیون دلار پرداخت شد.

منبع : پرشین وی

نظر بدهید