دکوراسیون آشپزخانه مدرن
کافه دکوراسیون

کانتر ترکیبی مدرن آشپزخانه با نشیمن نیم دایره

1.03Kبازدید

طراحی داخلی این آشپزخانه در خانه ای مدرن، در بروکلین، نیویورک به پایان رسیده است و یکی از ویژگی های جالب توجه در طراحی آشپزخانه، کانتر جزیره ای شکل با صندلی سفارشی در قسمت انتهایی به صورت یک فضای نشیمن نیم دایره است که فضای کافی برای استراحت یا صرف غذا را مهیا ساخته که با در امتداد قرارگرفتن با سطح کانتر کورین سفید رنگ دکوراسیونی یکنواخت در عین حال کاربردی ایجاد کرده است.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

رنگ بالشتک ها به رنگ آبی روشن و پایه صندلی نیم دایره با چوب کابینت های آشپزخانه هماهنگ است در حالی که میز گرد با شکل نیمه دایره صندلی تطابق دارد.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

نشیمن دایره ای رو به آکواریومی قرار گرفته تا بتواند منظره ای زیبا در حین صرف غذا ایجاد نماید؛ همچنین که چشم اندازی به بیرون خانه با نور کافی نیز دارد.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

قسمت مقابل جزیره آشپزخانه دارای یک قفسه کتاب داخلی است که علاوه بر دکوراتیو بودن به کاربردی تر شدن فضا نیز کمک کرده است. صندلی های سبز رنگ کانتر با رنگ منحصر به فرد پویایی بیشتری در فضا ایجاد کرده و موقعیت خوبی را برای استفاده از سطح کانتر به منظور میل غذا یا سطح کار برای فعالیت های آشپزی مهیا می سازد.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

تم چوبی و در ترکیب با رنگ سفید در دکوراسیون آشپزخانه سبکی مدرن و همچنین احساسی طبیعی و گرم از چوب در کاربران ایجاد می کند و به سبب عدم یکنواختی، از رنگ ها نیز در دکوراسیون و اکسسوری ها نیز استفاده شده است.

منبع: دکوبوم

نظر بدهید