مطابقت رنگ لباس و کفش
کافه خواندنی

چگونگی ست کردن رنگ کفش و رنگ لباس

1.42Kبازدید

با وجود گزینه های بسیار زیاد، برنامه ریزی در مورد پوشیدن یک لباس عالی می تواند کمی دشوار شود. علی رغم این واقعیت که امروزه شما می توانید هر چیزی را بپوشید، اما هنوز هم باید برخی از قوانین ساده برای کمک به سبک خود را توسعه دهید و از همه مهم تر احساس راحتی کنید.

در این مقاله، چند قانون در مورد مطابقت رنگ لباس و کفش در اختیارتان قرار داده ایم.

شلوار سفید

مطابقت رنگ لباس و کفش

سفید رنگ پایه ی همه ی رنگ هاست و با همه چیز ست می شود. با این حال، شلوار های سفید را با کفش های سیاه و سفید در یک تیپ معمولی و یا اداری نپوشید، زیرا این ست با یکدیگر همخوانی ندارد و باعث می شود شما خیلی گستاخ و پرمدعا به نظر برسید.

شلوار خاکستری

مطابقت رنگ لباس و کفش

شما می توانید شلوار خاکستری را با هر رنگی ست کنید. زمانیکه نمی دانید کدام شلوار را با کفشتان ست کنید، شلواری با رنگ خاکستری می تواند بهترین انتخاب شما باشد. زیرا با این رنگ حسابی شیک به نظر می رسید.

شلوار مشکی

مطابقت رنگ لباس و کفش

این یک نظر مشترک است که سیاه با همه چیز ست می شود. اما همیشه این طور نیست! همانطور که در بالا گفته شد، با شلوار سفید کفش مشکی نپوشید! همان قانون برای سایه هایی از رنگ قهوه ای و مشکی نیز صادق است. برای اینکه دید بهتری ایجاد کنید بهتر است از رنگ های مختلف و شاد استفاده کنید.

شلوار بژ

مطابقت رنگ لباس و کفش

هنگامی که شلوار بژ می پوشید، سعی کنید با یک جفت کفش رنگ روشن ست کنید. هرگز سعی نکنید با کفش مشکی بپوشید، زیرا یک کنتراست ایجاد می کند و این به هیچ وجه خوب نیست.

شلوار قهوه ای روشن

مطابقت رنگ لباس و کفش

کفش های سیاه( و همچنین خاکستری) از دایره انتخاب خارج می شوند. اما می توانید یک جفت کفش سبز یا شرابی را امتحان کنید. رنگ درست، لباس شما را برجسته تر خواهد کرد.

شلوار قهوه ای تیره

مطابقت رنگ لباس و کفش

یکی از سخت ترین رنگ ها برای ست کردن شلواری به رنگ قهوه ای تیره است. به هیچ عنوان از مشکی یا خاکستری و همچنین رنگ های قرمز و ارغوانی استفاده نکنید. یکی از انتخاب های جالب ممکن است سبز یا آبی تیره باشد. اما این استایل به طور کلی غیر متعارف و با طراوت به نظر می آید.

شلوار آبی

مطابقت رنگ لباس و کفش

هر رنگی از آبی، تیره تا روشن با هر رنگی قابل ست شدن است. انطباق پذیری کامل!

سبز، زیتونی و خاکی رنگ

مطابقت رنگ لباس و کفش

تنها رنگی که می تواند استایل شما را خراب کند سبز است. بقیه ی رنگ ها را امتحان کنید و استایل شخصی شیک خود را بدست آورید.

قرمز تیره و سایه های آن

مطابقت رنگ لباس و کفش

شلوار قرمز تیره به جز بنفش و قهوه ای تیره، با بسیاری از رنگ ها هم خوانی دارد. می توانید آن را با کفش های سبز یا آبی بپوشید تا به لباستان جلوه بیشتری بدهید. اگر سبک کلاسیک معمولی را می پسندید به دنبال خاکستری و انواع سایه های آن بروید.

 

منبع: www.brightside.meto

نظر بدهید