چگونه کمد کپسولی پاییزه بسازیم؟
کافه خواندنی

چگونه کمد کپسولی پاییزه بسازیم؟

900بازدید

داشتن یک کمد کپسولی مخصوص هر فصل، کار را خیلی برای شما آسان می‌کند. با داشتن یک کمد کپسولی پاییزه دیگر لازم نیست هر روز صبح از خود سوال «چی بپوشم؟» را بپرسید. برای داشتن این کمد کپسولی، چه چیزهایی باید خرید؟ برای پاسخ به این سوال، ادامه متن را بخوانید.

نیم بوت

چگونه کمد کپسولی پاییزه بسازیم؟

داشتن یک جفت نیم بوت برای فصل پاییز، ضروری است. نیم بوت‌ها هنوز هم روی مد هستند؛ اما اگر سرمایی هستید و یا آب و هوای محل زندگیتان متعادل نیست، می‌توانید سراغ بوت‌های بلندتر هم بروید. بوت‌هایی که رنگ خنثی مثل کرم، قهوه‌ای، سفید و… دارند، پاییز امسال ترند هستند. بوت‌هایی هم که طرح پوست حیوانات (مثلا مار) دارند، امسال پرطرفدارند.

کفش ورنی

چگونه کمد کپسولی پاییزه بسازیم؟

اگر هوا در بعضی از روزهای پاییز زیادی گرم شود، باید جایگزینی برای بوت‌هایتان داشته باشید. چه چیزی بهتر از یک جفت کفش ورنی؟ این کفش‌های جلوبسته به شما استایلی اسمارت کژوال و یا کلاسیک می‌دهند. نتیجه به شما و علاقه شما به هرکدام از این استایل‌ها بستگی دارد. رنگ و طرحی که برای این کفش‌ها ترند است، مشابه بوت‌هاست.

شلوار جین

چگونه کمد کپسولی پاییزه بسازیم؟

شلوار جین در کمد کپسولی پاییزه شما، آیتمی ضروری شمرده می‌شود. امسال شلوارهای جین تیره‌تر (آبی تیره، خاکستری، مشکی و…) برای پاییز ترند شده‌اند اما ترند خاصی برای نوع و مدل شلوار جین وجود ندارد؛ پس سعی کنید مدل‌های مختلف را امتحان کنید تا ببینید کدام مناسب اندام شما است.

بافت

چگونه کمد کپسولی پاییزه بسازیم؟

مگر می‌شود برای پاییز در کمدتان یک بافت زیبا و در عین حال گرم نداشته باشید؟ یکی از آیتم‌هایی که حسابی بین خانم‌های سراسر جهان پرطرفدار شده است، بافت کلفت و درعین حال گشاد است. رایج است که این بافت‌ها را با شلوارهای جین تنگ و فیت، ست می‌کنند. رنگ و بلندی بافتی که می‌خواهید بخرید، به سلیقه خودتان بستگی دارد و قانون و ترند خاصی برای آن وجود ندارد.

لایه اولیه

چگونه کمد کپسولی پاییزه بسازیم؟

منظور از لایه اولیه، لباس است که زیر بقیه لباس‌هایتان می‌پوشید. آیتم‌هایی مثل تی‌شرت و بلوز، لایه اولیه محسوب می‌شوند. این آیتم‌ها استفاده‌ای دومنظوره دارند. هم می‌توانید در روزهای سردتر از آن‌ها استفاده کنید و هم در کنار مانتویی جلوباز. بهتر است تی شرت و بلوزهایی که می‌خرید، طرحدار نباشند.

مانتو پاییزه

چگونه کمد کپسولی پاییزه بسازیم؟

یک مانتوی ساده با رنگی ساده، می‌تواند بهترین انتخاب برای فصل پاییز باشد. اما چرا مانتویی ساده؟ چون ممکن است در روزهای سرد نیاز داشته باشید روی این مانتو پالتو یا کت بپوشید و یک لایه طرحدار زیر پالتو یا کتتان، زیاد جالب نخواهد شد و شما را شلخته نشان خواهد داد. علاوه بر این، مانتو باید بسیار راحت و آزاد باشد تا بتوان زیر آن از بلوزها و تی‌شرت‌هایی که درباره‌شان حرف زدیم، استفاده کنید.

پالتو / کت بلیزر

چگونه کمد کپسولی پاییزه بسازیم؟

پالتو و یا یک کت بلیزر جزو آیتم‌های ضروری کمد کپسولی ما به شمار می‌آیند. به زودی راهنمای پالت رنگی پاییز را برای شما خواهیم گذاشت تا بتوانید به راحتی رنگ پالتو یا کتتان را انتخاب کنید و با موارد دیگر ست کنید. البته هیج محدودیتی در انتخاب رنگ وجود ندارد و اگر اهل دنبال کردن ترندها نیستید می‌توانید سراغ رنگ مورد علاقه‌تان بروید.

کیف دستی

چگونه کمد کپسولی پاییزه بسازیم؟

اگر عادت دارید همیشه یک کیف همراهتان داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم در کمد کپسولی‌تان یک کیف دستی با رنگ خنثی (مثل فندقی یا بژ) داشته باشید. کیف دستی مشکی نیز میتواند انتخاب خوبی باشد و کار شما را برای ست کردن با آیتم‌های دیگر آسان کند. بهتر است رنگ کیفتان با رنگ بوت‌هایی که دارید، هماهنگی داشته باشد.

شال پاییزه

چگونه کمد کپسولی پاییزه بسازیم؟

شال یکی از اکسسوری‌های است که همه خانم‌های ایرانی از آن استفاده می‌کنند. شال‌های پاییزه معمولا مقداری کلفت‌تر، تیره‌تر و نیز طرحدار هستند. اگر از شال‌های طرحدار خوشتان نمی‌آید سراغ شال‌های دو رنگ بروید تا استایلتان خشک و بی‌روح نشود. از اکسسوری‌های دلخواهی مثل ساعت، دستبند، گوشواره و… نیز می‌توانید استفاده کنید.

منبع: چی بپوشم

نظر بدهید