پوشیدن کفش کتانی با کت و شلوار

چگونه کفش کتانی را با کت و شلوار بپوشیم؟

2.94Kبازدید

حتما برای شما هم عجیب است که کت و شلوار را در کنار کتانی تصور کنید. شاید این تیپ برای شما مسخره و عجیب به نظر برسد اما چرا؟ آیا مشکل از مدل کفشی ست که به پا می کنید؟ آیا می توان آنها را به گونه ای انتخاب کرد که به زیبایی در کنار هم قرار گیرند؟ شاید طی چند سال قبل کمتر مردی تمایلی به پوشیدن کت و شلوار پارچه ای با کفش کتانی داشت اما امروزه این استایل بار دیگر توجه طراحان مد را به خود جلب کرد. اما خب این نوع لباس پوشیدن هم قوانین خاص خود را دارد که باید رعایت کنید.

     پوشیدن کفش کتانی با کت و شلوار

اگر شما هم دوست دارید که این تیپ را امتحان کنید، به نکته هایی که در ادامه مطلب برایتان آورده ایم دقت کنید و تیپی متفاوت بزنید.

چه نوع اسنیکری را با کت و شلوار به پا کنیم؟

شما نمی توانید هر نوع کفش اسنیکری که دوست دارید را با کت و شلوارتان به پا کنید. کفش هایی با نام « DRESS sneakers» هستند که بهترین نوع کفش برای ست کردن با کت و شلوار می باشند.

این مدل اسنیکرها که بدون پاشنه یا لژ بوده، ظاهری ساده و سنگین دارند، از این رو با کت و شلوار رسمی شما نیز جور در می آید. در واقع هر چه اسنیکر شما ساده تر باشد، بهتر است.

پوشیدن کفش کتانی با کت و شلوار

در ادامه نکاتی را برای ساختن استایلی بهتر برایتان آورده ایم:

سبک اسنیکری که به پا می کنید باید مینیمالیست باشد، به این معنی که علاوه بر سادگی باید تک رنگ یا حداقل دو رنگ باشد.
کفش شما نباید ساق دار باشد، یعنی زمانی که آن را به پا می کنید باید قوزک پایتان مشخص باشد.
توجه کنید که اسنیکر شما فیت پایتان باشد. در واقع اگر کفش تان کمی بزرگ تر یا کوچک تر از پاهایتان باشد، ظاهر خوبی نخواهد داشت.
جنس اسنیکری که انتخاب می کنید بهتر است چرم یا جیر باشد. سعی کنید کفشی باکیفیت تهیه کنید، در غیر این صورت در کل ظاهرتان تاثیر منفی خواهد گذاشت.

پوشیدن کفش کتانی با کت و شلوار

نه تنها کفش بلکه کتی که انتخاب می کنید نیز باید خوش دوخت بوده و کاملا روی تن تان بنشیند. مراقب پاچه های شلوارتان باشید که خیلی گشاد نباشند. در واقع پاچه شلوارتان باید به گونه ای باشد که بدون چین خوردن روی کفش تان قرار گیرد.

شما حتی می توانید کفش تان را بدون جوراب به پا کنید.

به جای پیراهن زیر کت، شما می توانید یک تی شرت به تن کنید اما حواس تان به یقه آن باشد. یقه لباس تان باید مدل آخوندی باشد تا با کت و شلواری که به تن کرده اید، جور درآید.

اگر اسنیکرهای شما طرح دار و دو رنگ است یا حتی رنگی بولد و خاص دارد، باقی لباس هایتان را ساده انتخاب کنید تا شلوغی بیش از حد آن توی ذوق نزند.

پوشیدن کفش کتانی با کت و شلوار

رنگ اسنیکر و کت و شلوار

اسنیکر سفید محبوب ترین رنگی ست که می توانید به همراه کت و شلوار به تن کنید اما رنگ های مشکی، خاکستری و جیگری جزو پرکاربردی ترین رنگ ها هستند. در ادامه بهترین ترکیب رنگی ها را برایتان آورده ایم.

پوشیدن کفش کتانی با کت و شلوار

اسنیکر سفید: کت و شلوار طوسی کمرنگ، کرم یا سرمه ای
اسنیکر مشکی: کت و شلوار مشکی، زغالی، طوسی کمرنگ و سرمه ای
اسنیکر جیگری: کت و شلوار قهوه ای، طوسی کمرنگ، زعالی و سرمه ای

پوشیدن کفش کتانی با کت و شلوار

اسنیکر طوسی: کت و شلوار طوسی کمرنگ، زغالی و سرمه ای
اسنیکر سرمه ای: کت و شلوار طوسی کمرنگ و کرم
اسنیکر قهوه ای: کت و شلوار قهوه ای، طوسی کمرنگ و سرمه ای

شما می توانید رنگ هایی جز رنگ های خنثی به تن کنید اما ریسک پذیری آن بالاست و ممکن است ظاهرتان کودکانه به نظر رسد، بنابراین رنگ های خنثی بهترین انتخاب اند.

نظر بدهید