استایل خیابانی با کلاه زنانه
کافه خواندنی

چگونه برای تابستان با شال و روسری، کلاه بپوشیم؟

2.64Kبازدید

طبیعتا بارها به شما گفته که برای محافظت از پوست خود در تابستان کلاه بپوشید و شما با خود فکر کرده‌اید که پوشیدن کلاه با شال و روسری و مانتو جالب نیست. خیلی از افراد عقیده دارند که کلاه برای یک خانم ایرانی مناسب نیست و نمی‌توان آن را در خیابان‌های ایران پوشید؛ اما خیلی از فشن بلاگرهای ایرانی و خارجی خلاف این قضیه را ثابت کرده اند. با خواندن پست امروز هم یاد بگیرید چطور با پوشیدن کلاه، جذاب و متفاوت به نظر بیایید و هم از پوست خودتان محافظت کنید.

استایل خیابانی با کلاه زنانه

استایل خیابانی با کلاه زنانه

اگر می‌خواهید با کلاه، استایلی خیابانی داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم دامن و یا دامن شلواری فاق بلند (تا کمر) با رنگی تیره را با صندل‌های بندی ست کنید. شال مد نظرتان از پشت ببندید و سپس کلاه فیدورا یا کلاه بوتر زنانه (ترجیحا حصیری) خود را بر روی آن بگذارید. برای زیبایی بیشتر می‌توانید در کنار کلاه از عینک دودی و گوشواره‌های بلند استفاده کنید.

استایل شیک و باکلاس با کلاه زنانه

استایل شیک و باکلاس با کلاه زنانه

اگر می‌خواهید ظاهری با وقار و شیک داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم از شلوار فاق بلندی (تا کمر) سفید یا کرم رنگ استفاده کنید و در کنارش از بلوزی آستین بلند با رنگی ترجیحا تیره (مثل سبز تیره یا زرشکی) بپوشید. حالا وقا بر سر گذاشتن کلاه حصیری‌تان است. اگر می‌خواهید ظاهرتان خاص‌تر شود، از اکسسوری‌هایی مثل یک کیف کوچک استفاده کنید. با این نوع استایل معمولا کفش کتانی ست می‌شود.

استفاده از کلاه زنانه با لباس راه‌راه

استفاده از کلاه زنانه با لباس راه‌راه

یکی از ترندهای تابستانی که هیچوقت قدیمی نمی‌شود، پوشیدن لباس‌های راه‌راه است. خانم‌ها معمولا در تابستان، شلوار دمپا گشاد راه‌راه سفید مشکی و بلوزی سفید را با هم ست می‌کنند؛ اما ممکن است با خود بگویید از این استایل نمی‌شود با حفظ حجاب و پوشیدن شال و روسری، استفاده کرد. نگران نباشید! شما می‌توانید از شالی با رنگ خنثی مثل قهوه‌ای روشن استفاده کنید و آن را مدل دم اسبی از پشت ببندید. سپس از کلاه خود استفاده کنید و با این کلاه به استایلتان رنگ و لعاب تابستانی بدهید.

استفاده از کلاه زنانه با لباس تمام سفید

استفاده از کلاه زنانه با لباس تمام سفید

خانم‌هایی که به دنبال ظاهری مجلل هستند بهتر است لباس‌هایی تماما سفید را با کتی کرم ست کنند و سپس کلاهی با رنگی به اصطلاح «توی چشم» سر کنند.

استایل مینیمال با کلاه زنانه

استایل مینیمال با کلاه زنانه

نگران ست کردن کلاه با شال یا روسری خود نباشید. اگر کلاهی حصیری و شالی قهوه‌ای دارید، به راحتی می‌توانید با پوشیدن این دو با هم، ظاهری مینیمال داشته باشید. رنگ حصیر کلاه و شالتان از یک خانواده هستند و ترکیب آن دو، کم‌ترین نگرانی را در پی خواهد داشت.

استایل ساحلی با کلاه زنانه

استایل ساحلی با کلاه زنانه

کلاه‌ها برای محافظت از پوست در برابر آفتاب ساخته شده‌اند؛ پس چه فایده‌ای دارد اگر در مواقع ضروری از آن‌ها استفاده نکنیم؟ اگر در یک روز گرم تابستانی قصد رفتن به کنار ساحل را دارید، پیشنهاد می‌کنیم از کلاه‌های آفتابگیر بزرگ زنانه که این روزها بسیار محبوبند، استفاده کنید. این نوع کلاه‌ها را بهتر است با یک لباس ماکسی با رنگ روشن مثل زرد استفاده کنید.

استفاده از کلاه فرانسوی با شال و روسری

استفاده از کلاه فرانسوی با شال و روسری

اگر به کلاه‌ فرانسوی و یا کلاه برتون علاقه‌مندید، راه‌های زیادی برای ست کردن این کلاه با شال و روسری وجود دارد. پیشنهاد می‌کنیم از لباس‌هایی وینتج استفاده کنید. پوشیدن رنگ‌ها و لباس‌های وینتج معمولا نشان‌دهنده اعتمادبه‌نفس در افراد است. در انتها کلاهی با رنگ روشن و متفاوت با لباستان بپوشید. می‌توان یک شال به این استایل اضافه کرد و آن را در زمستان نیز پوشید.

پوشیدن کلاه زنانه با کفش پاشنه بلند

پوشیدن کلاه زنانه با کفش پاشنه بلند

هیچ الزامی نیست که کلاه حتما با کفش اسپورت یا صندل ست شود. اگر به دنبال ظاهری خانمانه‌تر هستید می‌توانید شال خود را به مدل‌های زنانه رایج ببندید و در کنار آن از کلاه پارچه‌ای و کفش پاشنه‌بلند خود استفاده کنید.

منبع: چی بپوشم

نظر بدهید