شلوار مردانه رنگی
مدل لباس مردانه

چگونه با شلوار مردانه رنگی خوش تیپ باشیم

868بازدید

شلوار رنگی فقط برای موقعیت‌های غیر رسمی نیست. شلوار رنگی مردانه به دنیای مد و فشن آقایان برگشته و دیگر شبیه قبل یک تابو به حساب نمی‌آید.

شلوار مردانه رنگی

شاید تا همین چند سال پیش پوشیدن شلوار مردانه با رنگ روشن هم جز موارد ممنوع مد بود و کمتر فردی را پیدا می‌کردیم که جسارت پوشیدن شلوارهای روشن را داشته باشد. اما شلوارهای رنگی مردانه به دنیای مد و فشن آقایان برگشته البته اگر ست کردن شلوار مردانه رنگی را به خوبی بدانید مطمئنا ظاهرتان ارتقا خواهد یافت. با ما همراه باشید.

چرا باید از شلوار مردانه رنگی استفاده کنید؟

به طور متوسط رنگ­‌های آبی و خاکی ۸۳% از حجم کمد لباس آقایان را تشکیل می­‌دهد، بنابراین با استفاده از شلوارهایی با رنگ­‌های متنوع‌تر، گزینه‌های بیشتری برای ست کردن لباس خواهید داشت. با افزودن رنگ به لباس‌­ها، جذابیت را وارد سبک لباس پوشیدن‌ خواهید کرد. رنگ‌های تیره مانند قهوه‌ای، مشکی، سرمه‌ای و … همگی باعث جذب بیشتر نور در روزهای آفتابی بهار و تابستان می‌شود بنابراین پوشیدن شلوار مردانه رنگی کمک می‌کند تا کمتر احساس گرما و عرق سوز شدن بکنید.

شلوار مردانه رنگی

چگونه شلوارهای رنگی مردانه را ست کنیم؟

اگر به تازگی قصد پوشیدن لباس‌های رنگی را دارید، پیشنهاد می‌کنیم که روی یکی از لباس‌ها تمرکز کنید؛ مثلا شلوار، کت یا پیراهن. مثلا اگر شلوار سبز انتخاب کنید می‌توانید کت طوسی،به همراه یک تی شرت راه راه بپوشید.

شلوار مردانه رنگی

بعد از اینکه قسمت اصلی ترکیب لباس‌ها را انتخاب کردید، در ادامه باید آن را با سایر لباس‌ها ست کنید. بهترین راه برای ترکیب رنگ‌ها استفاده از رنگ‌های مکمل است نه رنگ‌های مشابه. به عنوان مثال اگر شلوار قرمز روشن پوشیدید، بهتر است از یک پاپیون آبی استفاده کنید و یا یک پیراهن چهارخانه که رنگ قرمز در آن استفاده نشده باشد.

شلوار مردانه رنگی

برعکس آن چیزی که همه ما متصور هستیم باید بگوییم که شلوارهای رنگی فقط برای موقعیت‌های غیر رسمی نیست. شاید از خودتان بپرسید که چگونه می‌شود یک شلوار رنگی را با کت بلیزر و کراوات ست کرد؟ بهترین پیشنهاد ما به شما این است، به جز شلوار خود سایر آیتم‌های لباس را از میان رنگ‌های خنثی (مشکی، خاکستری، قهوه‌ای و سرمه‌ای) انتخاب کنید.

شلوار مردانه رنگی

منبع: chibepoosham

نظر بدهید