چطور تیپ جین بزنیم؟
کافه خواندنی

چطور تیپ جین جذاب بزنیم؟

971بازدید

ممکن است ساختن یک ست جین در نگاه اول ساده به نظر برسد. اما جذاب شدن یک تیپ جین زنانه یا مردانه نکات مهمی دارد که اگر آن‌ها را بلد نباشید از یک آدم خوش‌استایل به یک فاجعه‌ی متحرک جین‌پوش تبدیل می‌شوید. مسلما دوست ندارید این وضعیت برایتان پیش بیاید، بنابراین خوب است نگاهی به نکاتی بیندازید که در ادامه برایتان آورده‌ایم.

برای تیپ جین به دنبال ایده‌های جدید باشید

وقتی نوبت به ست کردن لباس‌های جین می‌رسد، باید تا حد امکان ست را به روز نگه دارید. به عنوان نمونه، ممکن است پوشیدن کت جین همراه شلوار جین ظاهرا مشکل خاصی نداشته باشد اما واقعیت این است که ست‌هایی به مراتب جدیدتر هم وجود دارند.

به جای ست‌های همیشگی، پوشیدن لباس‌هایی مثل تی‌شرت جین زنانه و دامن را امتحان کنید. استفاده از تی‌شرت جین با شلوار جین برای آقایان و دامن با کت جین برای خانم‌ها ترکیب خوبی ایجاد می‌کند.

چطور تیپ جین بزنیم؟

به ست لباس جین‌تان رنگ و انرژی اضافه کنید. پوشیدن یک بلوز رنگی شاد زیر کت تابستانه یا پوشیدن پالتو یا بارانی روی ست زمستانه، استایل شما را خاص و متفاوت می‌کند.

تناژ‌های متنوع را امتحان کنید

پیشنهاد ما این است که به دو دلیل سراغ تناژ‌های تیره و روشن جین در یک ست بروید. دلیل اول این است که تیپ جین سراسر یک‌رنگ، خسته‌کننده به نظر می‌رسد. دلیل دوم اما مهم‌تر است؛ جین روشن توجه را به خودش جلب می‌کند و جین تیره مانع از توجه کردن می‌شود. با این حساب اگر بالاتنه‌ی لاغری دارید می‌توانید یک شومیز یا تی‌شرت جین روشن بپوشید و اگر پایین‌تنه‌تان تو‌پر است، سراغ شلوار جین تیره یا دامنی با همین مشخصات بروید.

چطور تیپ جین بزنیم؟

استفاده از تناژ‌های سیر و روشن در ست جین، زیبایی بیشتری به ظاهر شما می‌دهد.

قانون پرهیز از تیپ جین یک‌دست را با این روش زیر پا بگذارید!

فرض کنیم خیلی دلتان می‌خواهد کت تک و شلوار جینی بپوشید که یک رنگ هستند و به قانون قبل هم توجهی ندارید. در این صورت پیشنهاد ما این است که خستگی یک‌رنگ بودن دو لباس جین را با سایر لباس‌ها یا اکسسوری‌ از بین ببرید. برای مثال کیف و کفشی انتخاب کنید که کاملا متضاد با لباس‌های جین شما هستند یا ویژگی برجسته‌ای دارند که حواس بیننده را به خودشان جلب می‌کنند.

چطور تیپ جین بزنیم؟

وقتی لباس‌های جین شما تک‌رنگ هستند با استفاده از تنوع رنگ کیف و کفش یا مدل آن‌ها، در ظاهرتان تفاوت ایجاد کنید.

اکسسوری‌های جین را از خود دور کنید

فکر کنید یک بلوز جین همراه یک شلوار جین پوشیده‌اید. تا اینجای کار و با توجه به نکاتی که تا الان گفتیم مشکل خاصی وجود ندارد. فاجعه وقتی اتفاق می‌افتد که یک دستبند جین دور مچ دستتان پیچیده و مانتوی جین هم به تن کرده باشید؛ کیفتان جین باشد و حتی کفشتان هم همینطور! انجام حتی یکی از این‌کارها هم اشتباه است و تلاش‌هایتان برای خوش‌پوشی را به باد می‌دهد.

چطور تیپ جین بزنیم؟

از طرح‌ها و مدل‌های مختلف برای تکمیل تیپ جین زنانه‌ای که برای خودتان ساخته‌اید، کمک بگیرید. لباس‌های طرح‌دار شما را از سادگی در‌می‌آورند.

منبع:دیجی کالا مگ

نظر بدهید