پیراهن‌های طرح کاغذ دیواری؛ ترند جدید بهار ۲۰۲۰
کافه خواندنی

پیراهن‌های طرح کاغذ دیواری؛ ترند جدید بهار ۲۰۲۰

989بازدید

اگر به فکر یک به روزرسانی مختصر برای کمد لباس هایتان در سال جدید هستید، باید بدانید که طراحان دنیای مد مثل هر سال دست به کار شده اند و با نمایش طراحی‌های جدیدشان در فشن شو‌های مطرح دنیا جدیدترین ترند‌های بهار ۲۰۲۰ را تعیین کرده اند. امسال هم مانند هر سال شاهد ترند‌های مختلفی برای فصل زیبا و دوست داشتننی بهار هستیم. یکی از این ترند‌ها پیراهن‌هایی با طرح‌های برجسته و چشمگیری شبیه به کاغذ دیواری است که به همین دلیل هم اصلاحاً به آن‌ها طرح کاغذ دیواری گفته می‌شود.

این طرح چه ترکیبی از گل‌ها باشد و چه ترکیبی از اشکال هندسی یا حتی ترکیبی از هر دوی آن ها، دقیقاً همان چیزی است که برای فصل شاد و خوش آب و هوای بهار به آن نیاز دارید. این طرح‌ها شاید چشمگیر باشند، اما انتخاب مناسبی برای انواع موقعیت‌ها محسوب می‌شوند، چه یک دورهمی شاد با دوستان تان باشد و چه یک محیط رسمی تر.

2

سر و کله‌ی این ترند اولین بار در فشن شو‌های بهار ۲۰۲۰ پیدا شد. در تصویر زیر شاهد کار یکی از طراحان مد در یک فشن شو مربوط به همین ترند هستید.پارچه‌های گل دار که از طرح‌های رایج در این ترند هستند انتخاب مناسبی برای فصل بهار محسوب می‌شوند.پیراهن‌های طرح ریز هم بسیار شاد و زیبا هستند.

نقطه‌ی قوت این ترند آن است که تنها به درد مانکن‌هایی که در فشن شو‌ها کت واک می‌کنند نمی‌خورد و در زندگی روزمره هم کاملاً کاربردی و قابل استفاده است.با نزدیک شدن به تابستان و گرم‌تر شدن هوا، این پیراهن‌های شاد و خنک باز هم به کارتان خواهند آمد. شما می‌توانید پیراهن‌های طرح کاغذ دیواری را با یک جفت کفش کتانی، یک گردبند ظریف و یک کمربند درشت ست کنید و استایل متفاوت و چشمگیری برای خود بسازید.

پیراهن‌های طرح کاغذ دیواری؛ ترند جدید بهار ۲۰۲۰

اگر فرصت یا حوصله‌ی تصمیم گیری در مورد لباسی که باید بپوشید را ندارید، پیراهن‌های طرح کاغذ دیواری دقیقاً همان چیزی هستند که به آن نیاز دارید. آن‌ها انتخاب مناسبی برای اغلب موقعیت‌ها هستند.یک نقطه‌ی قوت دیگر این ترند آن است که لازم نیست حتماً شیک باشد. این پیراهن‌ها ظاهر بسیار منعطفی دارند و شما می‌توانید آن‌ها را حتی با یک جفت پوتین و کت چرمی سیاه رنگ ست کنید و از استایل متفاوت و راحت خود لذت ببرید.

این ترند دست شما را برای لحاظ کردن خلاقیت تان در استایل تان باز می‌گذارد. می‌توانید یک استایل چند لایه و جالب با پیراهن طرح کاغذ دیواری خود بسازید.اگر این ترند را دوست دارید از پیراهن‌های ماکسی غافل نشوید. این پیراهن‌های زیبا انتخاب مناسبی برای انواع مهمانی‌ها هستند.

از بقیه‌ی لباس‌های رایج در فصل بهار برای ترکیب کردن آن‌ها با این ترند غافل نشوید. با یک کت ترنچ می‌توانید به استایل خود تعادل بخشید و ظاهر آن را برجسته‌تر یا ملایم‌تر کنید.استفاده از اکسسوری‌ها برای هر چه بیشتر کردن جلوه‌ی پیراهن طرح کاغذ دیواری خود را فراموش نکنید. حتی با اضافه کردن یک کمربند می‌توانید ظاهر متفاوت تری به استایل خود دهید.

منبع: instyle

نظر بدهید