پنج توصیه جنیفرآنیستون برای به تأخیر انداختن پیری
کافه خواندنی

پنج توصیه جنیفرآنیستون برای به تأخیر انداختن پیری

1.03Kبازدید

از زمان ایفای‌نقش جنیفر آنیستون بازیگر آمریکایی در سریال فرندز Friends، او همچنان با استعدادی آشکار و زیبایی شگفت انگیزش مخاطبان را خیره می‌کند و اکنون پس از گذشت بیش از ۳۰ سال، این بازیگر هنوز از ظرافت و جذابیت برخوردار است. کاریزمای آنیستون ۵۱ ساله بسیاری از زنان را به این سؤال وامی‌دارد که چگونه او در این سال‌ها زیبایی خود را حفظ کرده‌است. آنیستون با جدیّت به سلامتی و آمادگی جسمانی خود توجه دارد تا حدی که می‌تواند یک تمرین پلانک را به مدّت سه‌دقیقه انجام دهد. پلانک یکی از سخت‌ترین تمریناتی است که برای تقویت ماهیچه‌های شکم و پشت به طور عمده انجام می‌شود و برای بسیاری انجام آن سخت‌است.

پنج توصیه جنیفرآنیستون برای به تأخیر انداختن پیری

آنیستون اخیراً اعتراف کرده است که او شروع به تغییر سیستم زندگی خود کرده‌است. او پیشتر یک رژیم غذایی سخت را دنبال می‌کرد، مرتباً بر وزن خود نظارت و روزانه ورزش می‌کرد، با تغییر سبک زندگی او حالا از زندگی بیشتر لذّت می‌برد، بیشتر استراحت می‌کند و بدون توجه به کالری‌ها، غذاهایی را که دوست دارد می‌خورد. وب‌سایت آمریکایی Will & Good توصیه‌های سرّی آنیستون را برای حفظ جوانی و زیبایی‌ به شرح زیر آورده‌است …

۱.مرطوب کردن پوست ضروری است

جنیفر آنیستون مدت زمان طولانی را در آفتاب می‌گذراند، اما او اهمیت محافظت از پوست خود را در برابر نور مضر خورشید آموخته است، بنابراین از یک مرطوب کننده و ضد آفتاب روزانه استفاده می‌کند و آنها را در کیف و ماشین خود، بلکه در آشپزخانه و حمام نگه می‌دارد. آنیستون به خانم‌ها توصیه می‌کند که مرطوب کننده پوست را در حمام نگه دارند تا بتوانند به محض خارج شدن از دوش از آن استفاده کنند و به نتایج بهتری برسند.

۲. اثر جادویی حمام بخار

انیستون اظهار داشت همیشه بلافاصله پس از خروج از سالن بدنسازی دو بار حمام بخار می‌رود و اگرچه می‌داند این گزینه برای بسیاری از طرفدارانش در دسترس نیست اما تأثیر شگفت‌انگیز آن را در شفافیّت و طراوت پوستش مشاهده کرده است. آنیستون به طرفداران خود توصیه کرد علاوه بر حمام بخار، ماسک صورت را نیز انجام دهند تا در مدت زمان بسیار کمی بتوانند نتایج سریعی کسب‌کنند.

۳. سحرخیزی و مدیتیشن کردن

آنیستون ساعت ۴:۳۰ صبح روزهای کاری خود از خواب بیدار می‌شود و ۱۰ تا ۲۰ دقیقه در مراقبه می گذراند و به دنبال آن صبحانه که معمولاً از پروتئین شامل یک تخم‌مرغ و تُست و چند تکه آواکادو تشکیل شده است می‌خورد و سپس کمی ورزش می کند.

پنج توصیه جنیفرآنیستون برای به تأخیر انداختن پیری

۴. تمرینات ورزشی متنوّع

این بازیگر می‌گوید: آنیستون دوست دارد تمرینات‌ورزشی خود را با هم مخلوط و متنوع کند تا جذابیت‌شان را حفظ کنند. آنیستون اظهار داشت که دوست دارد بوکس بازی کند، روزانه ۴۰ دقیقه یوگا انجام می‌دهد تا تمرینات خود را متنوع نماید. او می‌گوید مانند سایر خانم‌ها گاهی احساس می‌کند که نمی‌خواهد هیچ تمرینی انجام دهد.

۵. روز تعطیل برای رسیدگی به خود

انیستون روزهای تعطیل یکشنبه را به خود اختصاص می‌دهد، او صبح خود را با پاکسازی پوست آغاز می‌کند، سپس از ماسک مرطوب‌کننده استفاده می‌کند. در نهایت هم دوستانش را به مهمانی در خانه‌اش دعوت و با غذاهای خانگی از آنها استقبال می‌کند.

منبع : تابناک باتو

1 نظر

  1. من همیشه در مورد خانم انیستون کنجکاو هستم! اما این مطلب خیلی خوب بود و باعث شد بیشتر در مورد فعالیت‌های روزانه‌ام فکر کنم!! سپاس

نظر بدهید