بیوگرافی ویکتوریا بکهام
کافه خواندنی

همه آنچه که باید در مورد ویکتوریا بکهام بدانید!

2.38Kبازدید

ویکتوریا کرولاین آدامز که همه او را با نام ویکتوریا بکهام می شناسند، خواننده ترانه سرا، مدل، طراح مد و همسر دیوید بکهام فوتبالیست مشهور و محبوب انگلیسی است. ویکتوریا بعد از ازدواج با دیوید بکهام، فامیلی اش از آدامز به بکهام تغییر کرد. ویکتوریا در یک خانواده مرفه، در ایالت شرقی انگلستان و در تاریخ 17 آوریل 1974 به دنیا آمده است. ویکتوریا بکهام در سن 16 با تماشای فیلم موزیکال شهرت، به خوانندگی علاقمند شد و تصمیم گرفت که رویایش را دنبال کند. ویکتوریا در سال 1991 وارد دانشگاه هنر تئاتر لاین در اپسوم ساری شد و در رشته رقص و مدلینگ مشغول به تحصیل شد.

بیوگرافی ویکتوریا بکهام

زندگی شخصی ویکتوریا بکهام

ویکتوریا بکهام همسر فوتبالیست معروف و محبوب انگلیسی، دیوید بکهام است. زمانی که ویکتوریا عضو گروه اسپایس گرلز بود با دیوید بکهام آشنا شد. این دو با عشق ازدواج کردند و اکنون صاحب 4 فرزند هستند و محبوب ترین زوج بریتانیایی شناخته شده اند. گرچه در سال های اخیر شایعاتی در مورد جدایی و مساعد نبود روابطشان به گوش رسیده است و حتی مصاحبه ای جنجالی از دیوید بکهام منتشر شد که باعث دامن زدن به شایعات جدایی آن ها شد، اما این زوج، همچنان باهم هستند و در مورد شایعات عکس العملی نشان نداده اند.

بیوگرافی ویکتوریا بکهام بیوگرافی ویکتوریا بکهام

ویکتوریا بکهام علاوه بر ثبت برند خودش، برای 4 فرزندش نیز نام تجاری مخصوص به خودشان را ثبت کرده است تا در آینده بتوانند از طریق نام ثبت شده خود، کسب و کار خانواده بکهام را ادامه دهند.

بیوگرافی ویکتوریا بکهام

فعالیت حرفه ای ویکتوریا بکهام

ویکتوریا بکهام در دهه 90 میلادی کار خود را با خوانندگی در یک گروه به نام اسپایس گرلز، آغاز کرد و شهرت و محبوبیت کسب کرد. وی مدتی بعد، از این گروه جدا شد و فعالیتش را به عنوان خواننده تک خوان، ادامه داد. وی در سال 2000 برای اولین بار به عنوان مدل، در هفته مد لندن حضور پیدا کرد. بعد از گذشت زمان کوتاهی بعنوان مدل، با برندهای بزرگی همچون دلچه گابانا، آرمانی، مارک جیکوبز و روبرتو کاوالی همکاری کرد.
ویکتوریا بعد از سال ها فعالیت مدلینگ برای شرکت های بزرگ پوشاک و اکسسوری، در سال 2008 کلکسیون لباس های خود را وارد بازار کرد و موفق به ثبت برند خودش شد. با وجود این که اولین کلکسیون لباس های او، تنها شامل 15 دست لباس بود، اما تاثیر زیادی بر دنیای مد و فشن داشت به گونه ای که، ژورنالیست ها در مجلات معتبری مانند مجله ووگ و تایمز، به تحلیل کلکسیون او پرداختند.

بیوگرافی ویکتوریا بکهام

علاقه ویکتوریا به مد و فشن، باعث شد که خودش نیز در تمام مراحل تولید در کنار اعضای تیمش باشد. وی در سال های 2011 و 2014 برنده جوایز فشن بریتانیا شد و در سال 2015 به عنوان لوکس ترین برند بریتانیا انتخاب شد. همچنین در سال 2017 به خاطر کارهای خیرخواهانه و کمک به صنعت مد، از طرف ملکه انگلیس، نشان امپراتوری بریتانیا به نام “gong” را دریافت کرد. افراد مشهوری مانند کیم کارداشیان، بیانسه، کیت وینسلت و … به حمایت از ویکتوریا بکهام، لباس های او را به تن می کنند و این خود یک حمایت بزرگ از سوی سلبریتی ها برای ویکتوریا محسوب می شود.

بیوگرافی ویکتوریا بکهام

ویکتوریا بکهام در سالهای اخیر، در کنار تولید پوشاک، خط تولید لوازم آرایشی خود را با همکاری برند “Estee Lauder” راه اندازی کرد و 2 کلکسیون از لوازم آرایشی اش را وارد بازار کرده است.

یکی از دوستان نزدیک ویکتوریا در مورد او گفته: همه ویکتوریا بکهام را به شوخ طبعی و خوش خنده بودن می شناختند، تا اینکه ورود به دنیای مد و فشن، خنده را از او گرفت.

بیوگرافی ویکتوریا بکهام

بررسی استایل ویکتوریا بکهام

اگر به عکس های قبل از دهه 90 ویکتوریا بکهام نگاهی انداخته باشید، خواهید دید که لباس های ویکتوریا معمولا به رنگ مشکی، کوتاه و جذب هستند اما در چند سال اخیر، شاهد تغییر استایل ویکتوریا هستیم. در مصاحبه ای که ویکتوریا با مجله ووگ داشته است، در مورد استایلش گفته که حاضر نیست هیچ لباسی از آن دوران به تن کند.
استایلی ساده، مونوکروم و اغلب کت بلند با شلوارهای گشاد، استایلی است که ویکتوریا بکهام در چند سال اخیر در آن ها بیشتر دیده شده است. وی همچنین از طرفداران استایل تام بوی است و در این استایل زیاد دیده شده است.

بیوگرافی ویکتوریا بکهام بیوگرافی ویکتوریا بکهام بیوگرافی ویکتوریا بکهام بیوگرافی ویکتوریا بکهام

از اکسسوری های مورد علاقه او، عینک های آفتابی است. به عبارتی می توان گفت، کمتر زمانی دیده شده که ویکتوریا عینک آفتابی به چشم نداشته باشد.

بیوگرافی ویکتوریا بکهام

منبع : برندکده

نظر بدهید