هر آن چه باید از زنان فرانسوی بیاموزیم
کافه خواندنی

هر آن چه باید از زنان فرانسوی بیاموزیم

2.25Kبازدید

زنان فرانسوی به سادگی و در عین حال زیبایی شهرت دارند و برای این که ظاهری زیبا و بدون نقص داشته باشید کافی است این اصول ساده و ارزشمند در رابطه با استایل زنان فرانسوی را رعایت کنید.

هر آن چه باید از زنان فرانسوی بیاموزیم

آن ها کفش های ساده و ظریف دوست دارند

زنان فرانسوی علاقه ای به کفش های لژدار و پاشنه ۱۰ سانتی ندارند. آن ها بیشتر از استایل زنانه خودشان را دوست دارند به همین دلیل هیچوقت خودشان را با پوشیدن کفش های پاشنه بلند عذاب نمی دهند. به همین دلیل کفش هایی می پوشند که بتوانند تمام روز با آن راه بروند.

مدل کفش زنانه فرانسوی

آرایش طبیعی را ترجیح می دهند

زنان فرانسوی صرفنظر از سن و موقعیت اجتماعی به زیبایی طبیعی خود اهمیت زیادی می دهند و می دانند که چگونه زیبایی های طبیعی خود را برجسته تر نشان دهند. حداکثر آرایش آن ها در روز ریمل، رژگونه و رژلب رنگ طبیعی است و در ساعات غروب کرم پایه سبک، خط چشم دنباله دار و رژلب رنگ روشن استفاده می کنند. این سبک آرایش در ساعات روز برای یک زن فرانسوی مناسب نیست.

مدل آرایش زنان فرانسه

و به رژلب قرمز علاقه دارند

تمام زنان فرانسوی حداقل ۱ عدد رژلب قرمز در کیف آرایشی خود دارند که در موارد ضروری از آن استفاده می کنند. به عنوان مثال وقتی به یک جشن دعوت شده باشند و وقتی برای رفتن به خانه و آماده شدن نداشته باشند فقط با یک رژلب قرمز خودشان را برای جشن آماده می کنند.

مدل آرایش زنانه فرانسه

مدل موهای ساده را ترجیح می دهند

شاید هیچوقت یک زن فرانسوی را با موهای شینیون شده شلوغ نبینید چون به نظر آن ها این مدل موها سخت و خسته کننده هستند. آن ها موهای دم اسبی و بافته شده تنها مدل موهایی هستند که زنان فرانسوی علاقه زیادی دارند.

مدل مو زنان فرانسه

آن ها به بهترین آرایشگاه ها می روند

یک زن فرانسوی ترجیح می دهد لباس های ارزان بخرد تا بتواند به بهترین آرایشگاه ها برود.وقتی لباس مناسب استایل شان باشد قیمت آن اهمیت چندانی ندارد. اما هیچوقت نمی تواند موهای خراب و یا رنگ بد مو را مخفی کند. به همین دلیل بهترین مدل موها از فرانسه سرچشمه می گیرند. آرایشگرهای حرفه ای در فرانسه طوری موها را کوتاه می کنند که بدون نیاز به چیزی خوش حالت می مانند.

مدل مو زنانه فرانسه

آن ها به زیبایی اکسسوری ها نیز اهمیت می دهند

شال گردن، دستکش، عینک آفتابی و جواهرات برای زنان فرانسوی از پایه های اصلی استایل هستند. شاید لباس های آن ها بسیار ساده و تک رنگ باشند اما این اکسسوری ها هستند که استایل واقعی یک زن فرانسوی را می سازند. اکسسوری هایی مثل شال و کلاه می توانند استایل را به کلی تغییر دهند و یک زن فرانسوی در این کار مهارت بالایی دارد.

اکسسوری زنان فرانسه

زنان فرانسوی برندهای لوکس و لباس هایی با طرح لوگو نمی پوشند

آن ها بیشتر ترجیح می دهند از برندهای ناشناخته لباس بخرند تا این که لباس هایی با طرح لوگوی بزرگ بپوشند. برای زنان فرانسوی نشان دادن قیمت لباس نوعی بی سلیقگی است.

مدل لباس زنانه فرانسه

آن ها هرگز برنزه نمی کنند

زنان فرانسوی همیشه ضد آفتاب همراه خود دارند، کلاه و لباس های آستین بلند رنگ روشن می پوشند. به اعتقاد آن ها برنز شدن پوست سن را بالا نشان می دهد به همین دلیل ترجیح می دهند پوست روشن داشته باشند. پوست روشن برای فرانسوی ها نشانه ثروت و موقعیت اجتماعی بالاست.

مدل استایل زنانه فرانسه

در فرانسه استایل فقط ظاهر و لباس نیست بلکه فلسفه، سبک زندگی و احترام به خود را نیز شامل می شود. یک زن فرانسوی ارزش واقعی خودش را می داند. او برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران به خودش رسیدگی نمی کند بلکه برای این که خودش را دوست دارد این کار را انجام می دهد. او مراقب وزنش هست اما هیچوقت به سمت رژیم های سخت نمی رود چون می داند یک زن زمانی زیباست که خودش از زندگی خودش لذت ببرد.

مدل استایل زنان فرانسوی

منبع : بدونیم

نظر بدهید