اعتقادات نیکول کیدمن
کافه خواندنی

نیکول کیدمن: به خاطر اعتقاداتم مورد تمسخر قرار می گیرم!

1.04Kبازدید

نیکول کیدمن، هنرپیشه هالیوودی می‌گوید که بسیاری حتی دوستان صمیمی اش او را به خاطر اعتقادات مذهبی و پرستش پروردگار اذیت می‌کنند. نیکول کیدمن، هنرپیشه ۵۱ ساله هالیوود می‌گوید من اعتقادات مذهبی محکمی دارم و به طور مرتب با دو دخترم «رُز» ۱۰ ساله و «مارگارت» ۸ ساله به صورت خانوادگی به کلیسا می‌رویم و بسیاری از دوستان و آشنایان بیشتر به صورت پیام با طعنه و نوشتن مطالبی ضد اعتقادات مذهبی من، مرا مورد آزار و اذیت قرار می‌دهند.

اعتقادات نیکول کیدمن

کیدمن در این مورد می‌گوید: «من مادربزرگی با اعتقادات شدید کاتولیک دارم و او به من نماز و دعا کردن را آموخت و زیر دست او از جنبه مذهبی پرورش یافتم و بر من تاثیر فراوانی گذاشت.»

او در ادامه می‌افزاید: «من اعتقاداتم را با تحکم و پذیرش مطلق به فرزندانم تحمیل نمی‌کنم و آن‌ها را به نوعی با تعقل و آزاداندیش بار می‌آورم و خودشان کلیسا و مذهب را برگزیده‌اند. برایم بسیار مهم است که قضاوت نکنم. پدرم همیشه می‌گوید بردباری مهم‌ترین چیز است.»

این اولین بار نیست که نیکول کیدمن در مورد اهمیت اعتقادات مذهبی‌اش صحبت می‌کند. وی سال گذشته در مصاحبه‌ای گفت که پیش از برگزیدن حرفه هنرپیشگی، می‌خواسته راهبه شود.

کیدمن در بحث تربیت فرزندانش توضیح می‌دهد که برای بچه‌هایش مرز تعیین کرده و به آن‌ها اجازه نمی‌دهد از تلفن استفاده کنند.

اعتقادات نیکول کیدمن

این هنرپیشه استرالیایی در سال ۲۰۰۱ که از تام کروز جدا شد، سرپرستی و حضانت دو فرزندش را که از زندگی مشترک ۱۰ ساله با تام کروز داشت را برعهده گرفت. ایزابلا و کانر دو فرزند کیدمن و کروز از جنبه فکری و عقیدتی به پدرشان گرایش داشته و دنباله‌رو عقاید مذهبی او هستند.

کیدمن در این‌باره می‌گوید: ​ «من علی‌رغم اختلافات عقیدتی، عاشق بدون قید و شرط فرزندانم ایزابلا و کانر هستم. من مثال و نمونه‌ای از تحمل هستم و این دلیل اعتقاد من است و اینکه مهم نیست فرزندت چه تفکری داشته باشد، فرزند عشق است و فرزند باید بداند که عشق وجود دارد و من با آغوش باز با عشق پذیرای آن‌ها هستم.»

 

منبع : تابناک باتو

نظر بدهید