ترندهای اکسسوری ۲۰۲۰
کافه خواندنی

نگاهی به ترندهای اکسسوری ۲۰۲۰

1.2Kبازدید

یا شروع یک سال تازه ، اکسسوری های جدیدی هم به دنیای مد راه پیدا می کنند. این اکسسوری ها حتی با تغییر سال هم باقی می مانند و به جزء جدایی ناپذیر پوشش ما تبدیل می شوند. در ادامه با ترندهای اکسسوری ۲۰۲۰ آشنا خواهیم شد.

1- کیف های سطلی

ترندهای اکسسوری ۲۰۲۰

چه چیزی بهتر از داشتن یک کیف که همه وسایل تان را در خود جای دهد؟ کیف های سطلی هیچوقت از مد نیفتاده اند، اما امسال قوی تر از همیشه به دنیای مد و فشن بازگشته اند. این اکسسوری تا همیشه برایتان کاربرد خواهد داشت. روش های زیادی برای استفاده از این کیف ها در پوشش خود وجود دارد و شما می توانید دهه ها از آن ها استفاده کنید.

2- صندل های لاانگشتی نوک مربعی

ترندهای اکسسوری ۲۰۲۰

ترندهای دنیای مد و فشن همیشه در حال تغییر هستند اما چیزی که همیشه مد باقی می ماند یک جفت صندل شیک است. صندل های لاانگشتی نوک مربعی دوباره بسیار مد شده اند. فرم ِ بندی این صندل ها پاها را کشیده تر نشان می دهند و ظاهر منحصر به فردی به هر استایلی می دهند.

3- گردنبندهای زنجیر درشت

ترندهای اکسسوری ۲۰۲۰

هر استایلی در هر فصلی از سال، بدون زیورآلات چیزی کم خواهد داشت. سال ۲۰۲۰ هم، که گردنبندهای زنجیر درشت راه خود را به صف اول آن باز کرده، از این قاعده مستثنی نیست. از طرح های اورسایز و درشت گرفته تا مدل های ظریف اما کماکان چشمگیر، ست کردن این اکسسوری ها با پوشش خود کار ساده ای است. این گردنبندها را می توانید به همراه یک کت بلیزر، بلوز یقه اسکی، یا حتی یک پلیور استفاده کنید؛ شما هیچ محدودیتی در استفاده از آن ها ندارید. گردنبندهای درشت را می توانید هم به تنهایی و هم با یک اکسسوری دیگر با رنگی مشابه بیندازید.

4- کلاچ های شل

ترندهای اکسسوری ۲۰۲۰

کلاچ های شل جدیدترین ترند کیف هستند. این کیف ها که ابتدا توسط برند ایتالیایی بوتگا ونتا طراحی شدند، یک اکسسوری اورسایز و مجلل هستند که برای هر موقعیتی مناسبند. این کیف های دستی زیبا، که حمل آن ها راحت است و فضای زیادی در خود دارند، شبیه به یک بالش هستند و گزینه ای رؤیایی برای هر شخص اهل مدی محسوب می شوند. این کیف ها گرچه با استایل غیر رسمی عالی هستند اما از آن ها در یک پوشش رسمی هم می توان به راحتی استفاده کرد. مد و فشن اساساً درباره ی شکستن قوانین و چارچوب ها است، پس چرا این کار را با این کیف های فوق العاده نکنیم؟

5- کمربندهای پهن

ترندهای اکسسوری ۲۰۲۰

کمربندهای پهن بلافاصله فرم ساعت شنی به اندام شما می دهند و استایل شما را تکمیل می کنند. از این اکسسوری چندکاره می توانید به همراه یک پیراهن، دامن یا شلوار استفاده کنید؛ دست شما برای استفاده از آن کاملاً باز است و هیچ محدودیتی ندارید. برای داشتن یک استایل مونوکروم یا همان تک رنگ، کمربندی انتخاب کنید که همرنگ لباس هایتان باشد. این اکسسوری هرگز از مد نمی افتد، پس مطمئن باشید که می توانید همیشه از آن استفاده کنید.

6- تل های حجمی

ترندهای اکسسوری ۲۰۲۰

این تل ها شاید جدید نباشند اما برند پرادا باعث شده امسال بار دیگر به دنیای مد بازگردند. تل های حجمی می توانند ساده یا تزئین شده باشند. روش های بسیار زیادی برای استفاده از این اکسسوری در استایل تان وجود دارد، پس خلاقیت خود را به کار گیرید و لذتش را ببرید!

7- گوشواره های حلقه ای

ترندهای اکسسوری ۲۰۲۰

گوشواره های حلقه ای امسال بار دیگر مد شده اند و به طور قطع یکی از ترندهای بزرگ سال ۲۰۲۰ خواهند بود. این گوشواره ها روش خوبی برای مهیج کردن یک استایل ساده هستند. گوشواره های حلقه ای می توانند ساده یا پرزرق و برق و در طرح ها و رنگ های مختلفی باشند. برای استفاده از این گوشواره ها بهتر است موهایتان را پشت گوش ها، به صورت دم اسبی یا گوجه ببندید تا اکسسوری زیبای شما به خوبی دیده شود.

8- عینک آفتابی های فریم رنگی

ترندهای اکسسوری ۲۰۲۰

با گرم تر شدن هوا، باید عینک آفتابی را هم جزئی از استایل خود قرار دهید. امسال عینک های آفتابی فریم رنگی مد شده اند و این اکسسوری می تواند ظاهر مهیجی به استایل شما دهد. مانند دیگر ترندهای امسال، این عینک های آفتابی هم هرگز از مد نمی افتند و همیشه می توانید از آن ها استفاده کنید.

9- کلاه های سطلی

ترندهای اکسسوری ۲۰۲۰

با ترند زیبای کلاه های سطلی، شیک و به روز از خود در برابر آفتاب محافظت کنید. کلاه های سطلی با آنکه سال ها است به دنیای مد در رفت و آمد هستند، اما فرم اصلی آن ها تغییری نکرده. این کلاه ها لبه ی کوتاه و پایین آمده ای دارند که درست تا بالای چشم ها می رسد. این کلاه ها که جزء اکسسوری های فصل تابستان هستند را می توانید در رنگ های مختلف و با هر لباسی استفاده کنید. از کلاه هایی که رنگ های شاد دارند یا طرح دار هستند هم غافل نشوید.

10- کیف های آویز کوچک

ترندهای اکسسوری ۲۰۲۰

چرا فقط یک کیف وقتی می توانید دو تایش را داشته باشید؟ یکی از ترندهای پرطرفدار امسال کیف های کوچکی هستند که از کیف اصلی آویزان می شوند. این کیف های کوچک فضای بیشتری هم در اختیار شما قرار می دهند و می توانید در آن ها هر چیزی، از هندزفری گرفته تا رژ لب و پول خردهایتان را بگذارید. این اکسسوری برای هر موقعیتی مناسب است و استایل شما را تکمیل می کند.

11- کیف های چند رنگ

ترندهای اکسسوری ۲۰۲۰

با یکی از این کیف های چند رنگ که از ترندهای سال ۲۰۲۰ هستند می توانید به هر استایلی رنگ و هیجان بخشید. برخلاف سال های گذشته، مدل های جدید بیشتر از دو رنگ در خود دارند. این کیف ها یک پوشش ساده را فوراً به استایلی حیرت انگیز تبدیل می کنند. با این اکسسوری زیبا گویی همیشه یک اثر هنری مدرن به همراه دارید.

منبع: روزیاتو

نظر بدهید