نکات پوشیدن بارانی
کافه خواندنی

نکاتی که هنگام پوشیدن بارانی باید بدانید

975بازدید

ترنچ کت یا همان کت بارانی ، یکی از مهمترین و کاربردی‌ترین لباس‌های مناسب برای فصل پاییز و زمستان است، که هر آقا و خانم خوشتیپی باید دست کم یک مدل آن را در کمد لباس‌های خود داشته باشد. متاسفانه بعضی از افراد در هنگام انتخاب یک ترنچ کت مناسب و یا ست کردن آن با لباسهای دیگر حسابی گیج میشوند. پاییز و زمستان فصل‌هایی هستند که دائما ما را با آب و هوای متغیر خود غافلگیر میکنند. این مدل کت بسیار شیک و زیبا است، تقریبا با همه چیز به خوبی ست می‌شود و هیچوقت هم از مد نمی‌افتد. در این مطلب قصد داریم نکات پوشیدن بارانی که باید به آن‌ها توجه کنید، شرح دهیم. با ما همراه باشید.

نکاتی که هنگام پوشیدن بارانی باید بدانید

ترنچ کت یک لباس شیک و جذاب است. اما ممکن است پس از مدتی از پوشیدن آن خسته بشوید و حس کنید که به کمی تنوع نیاز دارید. به همین دلیل بهتر است بدانید که بارانی را می‌توانید با چه لباس‌هایی ست کنید. بدین ترتیب، با ترکیب کردن ترنچ کت با لباسهای جدید، استایل‌های جدید و زیبایی خلق کنید. نکته اصلی که در هنگام پوشیدن بارانی باید آن را رعایت کنید، این است که زیر آن لباسهای مناسبی بپوشید.

نکات پوشیدن بارانی

نکته اول: مهم است که سایز بارانی کاملا برای شما مناسب باشد؛ ترجیحا به سراغ کت‌های سایز بزرگ نروید چون فرم طبیعی و زیبای بدن خودتان در زیر آن پنهان می‌شود. در هنگام خرید یک ترنچ کت، مطمئن شوید که قسمت شانه‌های آن زیاد از حد بزرگ نباشد. آستین‌های آن نیز نباید خیلی بلند باشند.

نکات پوشیدن بارانی

نکته دوم: اگر در زیر بارانی خود یک پیراهن زیبا پوشیده‌اید و دلتان نمی‌خواد که این پیراهن در زیر کت مخفی شود، می‌توانید کمربند بارانی خود را به جای جلوی کمر، در پشت کمر ببندید.

نکات پوشیدن بارانی

نکته سوم: برای داشتن یک استایل کلاسیک شیک و ساده، پوشیدن بارانی با یک پولیور و شلوار جین.

نکات پوشیدن بارانی

نکته چهارم: برای زیباتر شدن استایل، بهتر است یک کفش منحصر به فرد و شیک انتخاب کنید که با بارانی هماهنگ بوده و زیبایی آن را دوچندان کند.

نکات پوشیدن بارانی

نکته پنجم: معمولا همه افراد یک بارانی به رنگ کرم و یا بژ دارند. اما به این معنا نیست که نمی‌توانید به سراغ رنگ‌های دیگر بروید. پس بهتر است که از پوشیدن رنگ‌های دیگر مثل پاستلی، قرمز شرابی و یا آبی تیره را استفاده کنید!

نکات پوشیدن بارانی

نکته ششم: اگر دوست دارید استایلی خیابانی و شبیه به افراد مشهور و مدل‌ها داشته باشید، بهتر است به جای پوشیدن بارانی ، آن را مانند یک شنل روی شانه‌های خود بیاندازید. این یکی از شیک‌ترین مدل‌های استفاده از یک بارانی است.

نکات پوشیدن بارانی

نکته هفتم:اگر قرار است که در یک روز بارانی با ترنچ کت خود از خانه بیرون بروید، بهترین کار این است که آن را همراه با یک لگینگ یا شلوار چرمی بپوشید. در آخر هم این ترکیب را با یک بوت چرمی ست کنید و از هوای دل‌انگیز و بارانی فصل پاییز و زمستان لذت ببرید!

نکات پوشیدن بارانی

منبع:مجله دلتا

نظر بدهید