دکوراسیون اتاق کار خانگی
کافه دکوراسیون

نکاتی کاربردی برای طراحی یک اتاق کار خانگی بی نقص

1.73Kبازدید

برای طراحی فضای اداری ایده آل در خانه باید به عملکرد و شخصیت فضای موجود توجه نمود زیرا به خصوص در اتاق های کار خانگی که تمرکز به نسبت کمتر از دفتر کار بیرون از منزل است ممکن است تداخلاتی در کار پیش آید از این رو برای طراحی دکوراسیون اتاق کار و افزایش کیفیت کار و فضای موجود با ما درادامه با مواردی ضروری همراه باشید .

ایجاد زمینه های تمرکز

دفتر کار شما لازم نیست که فقط دارای یک میز و صندلی باشد. می توانید زمینه های تمرکز فردی را برای کارهای مختلفی که برای انجام آنها نیاز دارید ایجاد کنید. مواردی که نیازمند آن ها هستید را مورد بررسی قرار دهید و سپس زمینه های لازم را برای آن ها ایجاد کنید ممکن است تلفن مانع از کار مفید شما باشد میتوانید آن را از فضا دور یا برای کار گروهی یا ملاقات با مشتری قسمتی مجزا را لحاظ نمایید.

دکوراسیون اتاق کار خانگی

صندلی کار مناسب

صندلی مهمترین عنصر هر دفتر است ، زیرا بیشتر زمان کاری را در حال نشستن روی آن سپری میکنیم بنابراین راحتی و ارگونومیک بودن ،توجه به ارتفاع صندلی نیز امری لازم و دارای اولویت می باشد زیرا در صورت عدم راحتی سبب ایجاد خستگی و به مرور سبب مشکلات جسمانی می گردد.

دکوراسیون اتاق کار خانگی

نور کافی

نور پردازی سبب روشن تر شدن و افزایش تمرکز و همینطور واضح تر شدن از نظر بصری و کیفیت کار خواهد شد پس تا جای ممکن از نور طبیعی بهره گیرید و در مواقع لزوم و کمبود نور طبیعی، نورهای غیرطبیعی را مانند چراغ های مطالعه وارد فضا نمایید تا از خستگی چشم جلوگیری نمایید و از عدم وضوح دید به دلیل کمبود نور بکاهید.

دکوراسیون اتاق کار خانگی

انعکاس هویت شخصی

دفتر شما باید فضایی مختص خود شما باشد. به یاد داشته باشید که از طریق رنگ ها و فرم ها ،متریال ها و اکسسوری ها می توانید هویتی متعلق به خودتان را در فضا ایجاد کنید این تم شخصی علاقه شما را به کار بیشتر می کند و سبب می شود دلبستگی عمقی از نظر احساسی به میز کار خود داشته باشید.

دکوراسیون اتاق کار خانگی

در ادامه با ما با مشاهده تصاویر دفاتر کاری زیبا و الهام بخش همراه باشید .

دکوراسیون اتاق کار خانگی دکوراسیون اتاق کار خانگی دکوراسیون اتاق کار خانگی دکوراسیون اتاق کار خانگی دکوراسیون اتاق کار خانگی دکوراسیون اتاق کار خانگی دکوراسیون اتاق کار خانگی دکوراسیون اتاق کار خانگی

منبع : دکوبوم

نظر بدهید