ست کردن لباس خال خالی
کافه خواندنی

نحوه ست کردن لباس خال خالی

1.39Kبازدید

ست کردن لباس‌های خال خالی در حال حاضر، با هر مکان و موقعیتی از رسمی و کاری گرفته تا کژوال و دورهمی‌های دوستانه مناسب است.
نقش خال خالی از جمله نقش‌های نوستالژی مربوط به دهه‌های گذشته میلادی است که همراه ترند‌های سال ۲۰۱۹ میلادی دوباره روی بورس آمده‌اند تا محبوبیت گذشته خود را بار دیگر تکرار کنند. از آن‌جایی که ست کردن لباس خال خالی نیاز به توجه بیش‌تری دارد در این مقاله می‌خواهیم چند آیتم و نحوه استایل کردن با خال خالی را با شما در میان بگذاریم.

نحوه ست کردن لباس خال خالی

اگر می‌خواهید لباس خال خالی بپوشید بهتر است بی‌خیال لباس‌ها و آیتم‌های پر زرق‌ و برق یا شینیون مو شوید. بهتر است از آیتم‌های تک رنگ و مینیمال به همراه نقش خال خال استفاده کنید.
پارچه خال خالی را با آیتم‌های دیگری که خال خالی نیست ترکیب کنید. یکی از بهترین انتخاب‌ها، ترکیب با پارچه ساده به شمار می‌رود. ست کردن آیتم‌های خال خالی با اندازه دایره‌های گوناگون یا با رنگ‌های متفاوت می‌تواند جذاب شود اگر این کار را ماهرانه انجام دهید.

ست کردن لباس خال خالی

اکسسوری با لباس خال خالی

اکسسوری‌هایی که همان نقش خال خال را دارند مانند هد‌بند، روسری، شال یا دست‌بند، گردنبند‌های پارچه ای. ست لباس خال خالی را با اضافه کردن اکسسوری‌های ساده و تک‌رنگی مانند کمربندی که رنگ متضاد زمینه یا هم رنگ با خال‌ها دارد، یا حتی استفاده از کفش با رنگ‌های شاد و کیف دستی می‌تواند استایل را بسیار جذاب‌تر و چشمگیر‌تر کند.

ست کردن لباس خال خالی

بهترین آیتم‌هایی که می‌توانید نقش خال خالی را وارد استایل خود کنید چیست؟!

جواب این سوال تا حدود زیادی سلیقه‌ای است و بستگی به سبکی دارد که در استایل شخصی از آن پیروی می‌کنید. برای مثال اگر طرفدار سبک مینیمال هستید، آیتم‌های کوچک‌تر مانند شال، کفش یا کیف دستی را به این سبک انتخاب کنید.

ست کردن لباس خال خالی

ست کردن رنگ لباس خال خالی

یکی از پر طرفدار‌ترین رنگ‌ها برای آیتم‌هایی با طرح خال خالی، ترکیب سفید و مشکی است که البته زمینه سفید با خال‌های مشکی برای فصل‌های گرم‌تر سال مانند بهار و تابستان مناسب‌تر است.

ست کردن لباس خال خالی

آیتم‌هایی با نقش خال خال ریز اندام را جمع و جور می‌کنند، در حالی که خال خال های درشت اندام را پر‎تر و حجیم‎تر نشان خواهد داد.

ست کردن لباس خال خالی

منبع :منودلیار

نظر بدهید