فشن بلاگر اینستاگرام
کافه خواندنی

معرفی ۵ فشن بلاگر مسن اینستاگرام

2.88Kبازدید

دنیای مد امروز ۹۹% توجه و هیجانش را به سمت جوانی نشانه گرفته‌است. بلاگرهای جوان و کم سن و سال طرفدارهای بی‌شماری دارند که هر روز در حال افزایش هستند. اما شاید برایتان جالب باشد که بلاگرها و اینستاگرامرهای مسن هم در این سالها محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند و استایل سنین بالای ۶۰ را تحت تاثیر خود قرار داده‌اند.

از پنج اینستاگرامری که در این مطلب به شما معرفی می‌کنیم، بعضی برای ایده گرفتن استایل مادرها و مادربزرگ‌ها مناسبند و بعضی دیگر فقط برای دیدن و تعجب کردن؛ اما نکته بدیهی و جذاب آن است که روحیه و انرژی این فشن بلاگرها در سن بالا می‌تواند برای هر کسی الهام‌بخش باشد.

سارا جین ادامز ۶۲ ساله دیزاینر جواهرات، مدل و اینستاگرامر معروفی است که استایل جسورانه و چشمگیرش ۱۸۱k فالوور را به خود جذب کرده است. سارا را با رنگ‌های جیغ، طرح‌های ساختار شکنانه و به بازی گرفتن قواعد استایل می‌شناسند.

فشن بلاگر اینستاگرام

لین اسلِیتر ۶۳ ساله فشن بلاگر شیک و خوش تیپی است که استایل کلاسیک و همه‌پسندش برای سنین مختلف الهام‌بخش است. با اینکه لین خیلی جسور نیست استایل‌های کاربردی و چشم‌نوازی را معرفی می‌کند که ۶۵۹k فالوور را به خود جذب کرده‌است.

فشن بلاگر اینستاگرام

هلن روت وینکل یک بلاگر امریکایی است که با استایل رنگی و پر زرق و برقش ۳.۸ میلیون فالوور را به‌خود جذب کرده‌است. هلن ۸۸ ساله بی‌باک و جسور به جنگ کلیشه‌های ذهنی رفته است و هرگز لباس‌هایی که برای سنین بالا «نرمال» شناخته می‌شوند را به‌تن نخواهد کرد.

فشن بلاگر اینستاگرام

پَتی گیبنز بلاگر ۶۰ ساله امریکایی استایل خلاقانه خود را با ترکیب کردن سبک‌های وینتج و مدرن به‌نمایش می‌گذارد. پتی پوششی که کلیشه‌ها برای زنان مسن تعریف کرده‌اند را کنار گذاشته و استایلی جوانانه و دلنشین را به ۱۶.۲k فالوور خود معرفی می‌کند.

فشن بلاگر اینستاگرام

استایل دوری جیکبسن آنقدر شیک و امروزی است که شاید باور اینکه ۸۲ ساله است سخت باشد. این فشن بلاگر که به همراه عکس‌هایش توصیه‌های آموزشی هم در اختیار ۴۳.۹k فالوورش می‌گذارد، از تست کردن ترندهای جدید ترسی ندارد.

فشن بلاگر اینستاگرام

استایل کدام فشن بلاگر مسن را می‌پسندید؟ انرژی و حس و حال کدام از این افراد برایتان الهام‌بخش است؟

منبع : مدیسه

نظر بدهید