معرفی طراحان برتر لباس در دنیا 3
کافه خواندنی

معرفی طراحان برتر لباس در دنیا

1.84Kبازدید
هر روز صبح  یکی از لباسهایمان را انتخاب می کنیم و بعد از آراستن ظاهرمان از خانه خارج می شویم .
این کار فقط بخشی از نیاز ما به پوشش دادن به خودمان نیست بلکه با انتخاب لباس با دیگران ارتباط برقرار می کنیم
و آنها از نوع پوششمان به خصوصیات ما پی میبرند.
از این رو از سالیان گذشته افرادی برای این انتخاب به ما کمک می کنند، آنها طراحان لباس هستند که آنها را
با سنین متفاوت، ملیت های گوناگون و انتخاب های غافلگیر کننده می شناسیم .
10. مارک جاکوبز  Marc Jacobs
معرفی طراحان برتر لباس در دنیا
او دقیقا می داند که خانم ها چه می خواهند ؟ او تمام خلاقیت خود را برای راضی کردن آنها خرج می کند.او در سال 1963 در نیویورک به دنیا آمد ودر همان شهر تحصیلاتش را در مدرسه طراحی به پایان رساند تا جایی که او مجموعه مارک جاکوبز  Marc Jacobs  را با همکار Robert Duffy رابرت دافی در سال 1986 راه اندازی کرد.
9. Domenico Dolce & Stefano Gabbana
دومنیکو دولچه و استفانو گابانا 
معرفی طراحان برتر لباس در دنیا
آنها در عرصه مد ایتالی شناخته شده هستند و به عنوان یک طراح اروپایی قسمتی از بازار دنیا را در دست دارند. دومنیکو Domenico از اهالی جزیره سیسیل است در حالی که استفانو Stefano در میلان بزرگ شده است .
8. الکسندر مک کوئین Alexander McQueen
معرفی طراحان برتر لباس در دنیا
او شاید پسر یک راننده باشد اما او دنیای مد را با ظرافت افسون گری به پیش می راند. او در سال 1969 بدنیا آمد . او در خیاطی اندرسون َAnderson شاگرد شد . مد اجرا می شود از طریق رگه های او
که در آن کریستین دیور Christion Dior ,تیری موگلر Thierry Mugler و آدریان Adrian که بخشی از خانواده او هستند.
7. تام فورد  Tom Ford
معرفی طراحان برتر لباس در دنیا
پسری که به دلیل طراحی های منحصر به فردش مورد توجه دنیا به خصوص زنان قرار گرفته است .او در تکزاس Texas به دنیا آمده و رشد کرده است .به دلیل خوش چهره بودن او اول خیال داشته که هنرپیشه شود اما در اون دوره متوجه می شود که می خواهد یک طراح مد خلاق باشد.
6. والنتینو گاراوانی  Valentino Garavani
معرفی طراحان برتر لباس در دنیا
او در ایتالیا به عنوان یک عضو سلطنتی و در پاریس به عنوان یک طراح لباس تحسین شده، شناخته شده است.هر کسی می داند پاریس و ایتالیا شهر مد هستند و نام او Valentino به عنوان یک برند تجاری برای لباس های شب و رنگ قرمز بار مد را برای این شهرها به دوش می کشد.
5. دوناتلا و جیانی ورساچه  Donatella and Gianni Versace
معرفی طراحان برتر لباس در دنیا
آنها ایستادند و درباره مد خودشان به تنهایی صحبت کردند.هردوی آنها در شهر کارابنیای ایتالیا بزرگ شدند .آنها سلایق و عقیده های متفاوتی درباره مد داشتند و با وجود تفاوت در سن و عقاید توانستند برند خود را تحت عنوان ورساچه Versace از طریق آگهی های مجلل به دنیا عرضه کنند.
4. استلا مک کارتی  Stella McCartney
معرفی طراحان برتر لباس در دنیا
استعداد و مهارت او در خیاطی راه را برای او هموار کرد تا او یک کارگردان خوب خلاقیت در چلو Chloe باشد.این سکوی پرتابی برای راه اندازی خطوط طراحی خودش با پشتیبانی گوچی Gucci بود.
3. جان گالیانو  John Galiano
معرفی طراحان برتر لباس در دنیا
او قهرمان مد بریتانیا است و در سال 1960 به دنیا آمد. خیاطی های دهه 50 باعث شد که او به مدیری خلاق برای کریستین دیور تبدیل شود و جایزه سال طراحی را از آن خود کند.
2. کوکو شنل  Coco Chanel
معرفی طراحان برتر لباس در دنیا
شانل یک افسانه است هنگامی که وارد مد می شود.شانل توسط گابریل کوکو Gabrielle Coco و کارل لارگرفیلد Karl Largerfield بوجود آمد. کوکو در طرح هایش از تجملات پی روی می کند در حالی که آن را در کودکیش تجربه نکرده بود، چرا که او در پرورشگاه بزرگ شده است.
 1. رالف لورن  Ralph Lauren
معرفی طراحان برتر لباس در دنیا
یک اسب سوار لوگویی است که همیشه همراه اوست. ایده های او تنها به لباس و پوشش محدود نمی شود بلکه او در طراحی مبلمان و لوازم تزیینی خانه هم حرفی برای گفتن دارد.او تقدیرنامه های زیادی کسب کرده است از جمله CFDA در سال 1993 و بهترین طراح لباس های مردانه در سال 1995 و بهترین طراح لباس های زنانه در سال 1996.
منبع : گروه سبک زندگی سیمرغ

نظر بدهید