معرفی روغن Bio Oil
کافه زیبایی

معرفی روغن Bio Oil

3.06Kبازدید

معرفی روغن Bio Oil

بایو اُیل یک محصول مراقبتی و ترمیم کننده پوست است که جهت بهبود جای زخم ، ترک های پوستی (استرچ مارک) و نا هماهنگی رنگ پوست فرموله شده است.

این محصول دارای ترکیب منحصر به فرد PurCellin Oil™ است که در درمان کم آبی پوست و علائم پیری موثر است.

Bio – Oil به راحتی جذب می شود و غیر چرب و هیپو آلرژنیک و مناسب برای پوست حساس می باشد.

Bio – Oil چربی های طبیعی پوست که در اثر عواملی نظیر آب و هوای نامناسب ، آب با غلظت زیاد از مواد شیمیایی ، استحمام مکرر و اثرات خشک کننده سیستم های حرارتی و تهویه کننده هوا از دست رفته اند را تامین می نماید .

معرفی روغن Bio Oil

موارد استفاده از روغن Bio Oil :

جای زخم

ایجاد اسکار قسمت اجتناب ناپذیری از روند ترمیم است و نتیجه تولید بیش از حد کلاژن در محل زخم می‌باشد. اسکارها به مرور زمان دچار تغییرات متعددی می شوند، اما ذاتاً ماندگار هستند. بایو – اُیل برای کمک به بهبود شکل ظاهری اسکار (جای زخم ) فرموله شده است.

معرفی روغن Bio Oil

نا هماهنگی های پوست

ناهماهنگی رنگ پوست هنگامی بروز می‌کند که در تولید ملانین توسط بدن اختلال ایجاد شود. این اتفاق می‌تواند توسط عوامل خارجی نظیر مواجهه بیش از حد با آفتاب یا استفاده از محصولات روشن کننده با کیفیت پایین، یا در اثر عوامل داخلی نظیر تغییرات هورمونی در دوران بارداری، یائسگی یا مصرف قرص های ضدبارداری رخ دهد. بایو-اُیل به بهبود اختلالات رنگ پوست کمک می کند.

معرفی روغن Bio Oil

ترک های پوستی

هنگامی که بدن رشد سریعتری نسبت به پوست دارد، در پوست ترک ایجاد می‌شود و اسکار در حین ترمیم تشکیل می‌گردد. این اسکارها در سطح پوست به شکل استرچ مارک دیده می‌شوند.

احتمال ایجاد استرچ مارک (ترک‌های ناشی از کشیدگی پوست) بسته به نوع پوست، نژاد، سن، رژیم غذایی و رطوبت پوست متفاوت است. زنان باردار، ورزشکاران بدنسازی، نوجوانان در هنگام بلوغ و کسانی که افزایش وزن سریع داشته‌اند بیشترین افراد مستعد به استرچ مارک هستند.

استرچ مارک (ترک‌های ناشی از کشیدگی پوست) ذاتاً ماندگار هستند ، بایو – اُیل برای بهبود آنها فرموله شده است.

معرفی روغن Bio Oil

پیری پوست

چروک که به طور معمول با پیری پوست همراه می‌شود عمدتاً در اثر ضعیف شدن رشته‌های کلاژن و الاستین پوست به وجود می‌آید. بایو – اُیل حاوی ترکیبات متعددی است که به قابلیت ارتجاعی پوست کمک می‌کند، آن را نرم، لطیف و انعطاف‌پذیرتر می‌سازد. در نتیجه روند پیری پوست را کند می کند . بایو – اُیل همچنین با آبرسانی سبب بهبود ساختار، رنگ، چروک و خطوط ریز می‌گردد.

معرفی روغن Bio Oil

پوست کم آب

سطح پوست دارای یک لایه چربی نامرئی است که مانند یک عامل محافظ مانع از خروج آب می‌شود. در هوای خیلی خشک این لایه چربی نمی‌تواند کار خود را انجام دهد و رطوبت زیادی از پوست خارج می‌شود. حمام یا دوش روزانه به دلیل اثرات آسیب‌رسان آب و صابون ، با از بین بردن لایه چربی سبب تشدید این مشکل می‌شوند. بایو – اُیل با جبران کمبود لایه چربی طبیعی پوست به بازگرداندن عملکرد محافظتی آن جهت حفظ رطوبت کمک می‌نماید

معرفی روغن Bio Oil

محصولی بی نظیر و چند کاره که باید در کیف هر بانویی باشد. پر فروش ترین محصول مراقبت از پوست در ۲۳ کشور دنیا از سال ۲۰۰۲ تا به امروز .

بایو اُیل را از داروخانه ها می تونید تهیه کنید .

قیمت تفریبی در ایران : 35000 تومان

نظر بدهید