لباس صورتی‌رنگ دولچه اند گابانا
کافه خواندنی

مسن‌ترین بازیگر زن که روی جلد ووگ رفت

917بازدید

جودی دنچ نخستین بار روی جلد نسخه بریتانیایی ووگ ویژه ماه ژوئن رفت

چهره جودی دنچ نخستین بار در حدود هفت دهه فعالیت هنری روی جلد نسخه بریتانیایی ووگ ویژه ماه ژوئن رفت؛ نشریه‌ای آمریکایی که از ۱۸۹۲ در نیویورک منتشر می‌شود و از عمر نسخه بریتانیایی آن ۱۰۴ سال می‌گذرد. ووگ در ایتالیا و ۲۰ کشور و منطقه دیگر در دنیا هم نمایندگی دارد.

بانو جودی دنچ پیش از آغاز قرنطینه کرونا مقابل دوربین عکاس ووگ بریتانیا رفت تا چهره‌اش بر نسخه شماره ژوئن ۲۰۲۰ نقش ببندد. هر چند گفتگویی که از این بازیگر سرشناس و برنده اسکار در شماره تازه ووگ منتشر شده، بیش از هر چیز درباره زندگی کردن در زمانه کرونا و ماندن در خانه برای در امان ماندن از بیماری کووید-۱۹ است. خانه دنچ در منطقه ساری در جنوب شرقی انگلستان واقع شده است.

مسن‌ترین بازیگر زن که روی جلد ووگ رفت

به گزارش همشهری آنلاین، این بازیگر توانمند که خودش در شبکه‌های اجتماعی حساب کاربری ندارد، در دوران شیوع کرونا به یکی از چهره‌های جذاب و پرهوادار فضای مجازی به ویژه در بریتانیا تبدیل شد. دلیل آن هم ویدئوهایی است که اعضای خانواده از او منتشر کرده‌اند. ماه گذشته فینتی ویلیامز، دختر دنچ تصویری از مادرش در فضای توییتر پست کرد که او را در یک لباس خنده‌دار نشان می‌داد. دنچ هم در آن پوشش بامزه از مردم می‌خواست در این شرایط فقط بخندد. این ویدئو ۵.۴ میلیون بار در شبکه‌های اجتماعی دیده شده است.

ستاره ۸۵ ساله سینمای جهان با پوشیدن یک لباس صورتی‌رنگ دولچه اند گابانا روی جلد ووگ ماه ژوئن رفت که نسخه چاپ‌شده آن از هفتم ماه می در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود. آنچه این شماره را از دیگر نسخه‌های ووگ متمایز می‌کند، شمایل پوشیده یک ستاره سالخورده در مقایسه با ستاره‌های نه‌چندان پوشیده و جوان‌تر در دیگر شماره‌هاست.

منبع: ایران آرت

نظر بدهید