مروارید
کافه خواندنی

مد تابستان ۹۸ : از کلیپس تا صندل‌های مرواریدی

2.85Kبازدید

مرلین مونرو، شاهزاده دایانا و ریحانا… این ستاره‌ها چه وجه تشابه‌ای با هم دارند؟ اگر به استایل آن‌ها نگاهی بیندازید، به راحتی متوجه می‌شوید که آن‌ها به مروارید علاقه زیادی دارند. مروارید، یکی از اکسسوری‌های محبوبی است که هیچگاه از مد نمی‌افتد؛ تابستان امسال هم از آن مستثنی نیست.

مروارید

همه ما یک دستبند، گردنبند یا گوشواره‌ای از مروارید در جعبه زیورآلات‎مان داریم که شاید سالی یک بار از آن‌ها استفاده کنیم، اما تابستان امسال، فصلی است که باید آن‌ها را دم دست‌تان بگذارید و بیش از همیشه از آنها استفاده کنید زیرا این اکسسوری مجلل، بار دیگر مد شده است.

مروارید

اگر به تازگی به عکس‌های ستاره‎هایی چون کیت میدلتون یا مگان مارکل نگاهی بیاندازید، خواهید دید که آن‌ها بیش از قبل از زیورآلات مروارید نشان استفاده می‌کنند.

مروارید

یکی از خوبی‌های این اکسسوری آن است که به سادگی با هر طرح و رنگ لباسی ست می‌شود. البته بهتر است که آن را با استایل رسمی و کلاسیک‎تان ست کنید، زیرا خیلی با استایل استپورت جور در نمی‌آید. به عنوان مثال، یک ست مروارید، انتخاب بسیار مناسبی برای میهمانی‎های رسمی شما خواهد بود.

مروارید

در تابستان امسال، شما تنها طرح‌های ساده مروارید را نخواهید دید. بلکه مروارید در کنار چیز‌های دیگری مانند گوش‎ماهی، صدف، سنگ یا مهره‎ها نیز دیده می‌شوند که تنوع بیشتری دارند.

مروارید

این نکته را در نظر داشته باشید که اگر گوشواره یا گردنبند مرواریدی که استفاده می‌کنید بزرگ و توی چشم است، بهتر است که لباس‎تان را ساده انتخاب کنید.

این مد آنقدر مورد توجه طراحان قرار گرفته که نه تنهای در زیورآلات، بلکه روی اکسسوری‌های دیگری، چون صندل یا سنجاق و کلیپس‎های مو هم خواهید دید.

مروارید مروارید

اگر لباسی ساده به تن دارید، می توانید گل‎سینه مرواریدی را انتخاب کنید. این اکسسوری کوچک می تواند شیکی خاصی به استایل شما دهد و انتخاب خوبی برای مراسم رسمی و میهمانی‎های شبانه‎تان باشد.

مروارید

مروارید‌ها حتی روی کیف‌های دستی یا حتی لباس ها هم دیده می‌شوند. اگر نمی خواهید خیلی برای خرید هزینه کنید، خیلی ساده می‌توانید خودتان در خانه دست به کار شوید. کافی است لباس، جوراب یا کیفی ساده را انتخاب کنید و مرواریدها را خودتان روی آن بچسبانید و به این شکل روی مد باشید.

مروارید

منبع : برترین ها

نظر بدهید