مدل موی چتری
کافه زیبایی

مدل موی چتری به سبک ستاره‌های هالیوود

3.2Kبازدید

یکی از مدل مو‌هایی که به تازگی مد شده و ستاره‌های هالیوود هم علاقه زیادی به آن نشان داده اند، مدل موی چتری ست. شاید فکر کنید که این مدل مو تنها یک حالت بیشتر ندارد، اما اگر در ادامه مطلب همراه مان باشید می‌بینید که حتی به این مدل هم می‌توانید تنوع زیادی دهید. برای ایده گرفتن، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

زویی دشانل، بازیگر و خواننده هالیوودی، استاد چتری پرپشت است. البته این مدل برای خانم‌هایی خوب است که مو‌های پر پشت با تار‌هایی ضخیم دارند. اگر شما هم دوست دارید که چتری هایتان توی چشم باشد، این مدل انتخاب خوبی برایتان خواهد بود. بهتر است که با این مدل چتری، موهایتان را باز کنید تا پرپشتی آن از روبه رو توی ذوق نزند.

مدل موی چتری

اگر شما جزو آن دسته از خانم‌هایی هستید که مدام موهایتان را می‌بندید و حوصله رسیدگی به آن را ندارید، چتری می‌تواند جذابیت زیادی به صورت شما بخشد. برای این مدل مو حتما لازم نیست که مو‌هایی پرپشت و ضخیم داشته باشید، فقط کافی ست کمی از دو طرف موهایتان را که از چتری بلندتر است، باز بگذارید تا تمرکز تا حدودی از روی چتری شما برداشته و تعادل در صورت تان حفظ شود.

مدل موی چتری

یکی از مدل‌های چتری که امسال مد شده، مدلی ست که شما در آن باید مو‌های پیشانی تان را دقیقا تا روی ابروهایتان کوتاه کنید. این مدل به فرم صورت هایی، چون جسیکا بیل می‌آید. از آنجا که این مدل مو پیشانی شما را به طور کامل می‌پوشاند، تاکید بیشتری را روی اجزای صورت تان می‌گذارد.

مدل موی چتری

چتری کوتاه نیز اخیرا در میان ستاره‌های هالیوود مد شده است. به عکس های، اما واتسون نگاه کنید، او نیز به این مدل چتری، که «چتری بچه گانه» نام گرفته، علاقه دارد. این مدل برای افرادی که پیشانی بلندی دارند، پیشنهاد می‌شود. علاوه بر آن، همانطور که از نامش پیداست چهره شما را جوان‌تر نشان می‌دهد و به اصطلاح baby face می‌کند.

مدل موی چتری

زمانی که صحبت از چتری می‌شود، همه ما فکر می‌کنیم که حتما باید مو‌های پیشانی مان را صاف و به سمت پایین شانه کنیم، در حالی که شما می‌توانید مدل‌های گوناگونی به آن دهید. به عنوان مثال چتری تان را از وسط فرق باز کنید و به دو سمت پیشانی تان شانه کنید.

مدل موی چتری

اگر چتری‌های شما کمی بلند شده، می‌توانید فرق کج بگیرید. ابن مدل به اکثر خانم‌ها می‌آید. تنها کاری که باید برای موهایتان بکنید، این است که پس از حمام کمی واکس به آن بزنید تا سنگین شده و به حالت کج روی پیشانی تان قرار گیرد.

مدل موی چتری

اگر چتری‌های شما پرپشت است، این مدل می‌تواند انتخاب خوبی برایتان باشد. البته در این مدل مو، مو‌های شما نباید لخت باشد، چون نمی‌توانید به خوبی به آن حالت دهید. کافی ست مقداری از چتری هایتان را به سمت بالا و باقی را به دو طرف صورت تان شانه کنید. حجمی که این مدل به موهایتان می‌دهد، بر زیبایی تان خواهد افزود.

مدل موی چتری

اگر جرات کوتاه کردن موهایتان را دارید، مدل پیکسی با چتری بلند می‌تواند مدل جذابی باشد. با این مدل، استخوان‌های گونه شما برآمده شده و بیشتر به چشم می‌آید که خود بر زیباتر شدن شما تاثیرگذار خواهد بود.

مدل موی چتری

برای خانم‌هایی که مو‌هایی حالت دار و تا روی شانه دارند، این مدل چتری که به طور تکه‌ای کوتاه شده، انتخاب خوبی خواهد بود. سعی کنید با حالت دهنده‌های مو، موهایتان را به طور نامرتب مدل دهید تا با استایل چتری تان جور در آید.

مدل موی چتری

اگر موهایتان تا روی شانه و همچنین صاف و لخت است، می‌توانید چتری هایتان را تا زیر ابرو و به صورت یک دست کوتاه کنید. این مدل عروسکی برای دختران نوجوان و جوان مناسب‌تر است تا خانم‌هایی که در سنین بالاتر هستند.

مدل موی چتری

شاید فکر کنید که چتری تنها برای خانم‌هایی که مو‌های صافی دارند، مناسب است، اما حتی اگر مو‌های فری دارید هم می‌توانید این مدل مو را امتحان کنید. البته باید کمی موهایتان را پایین‌تر از ابروهایتان بزنید تا زمانی که فر می‌خورد و بالا می‌رود، کوتاه و غیر طبیعی به نظر نرسد.

مدل موی چتری

منبع: womansday
منبع : برترین ها

نظر بدهید