مدل موی هماهنگ با یقه لباس 6
کافه زیبایی

مدل موی هماهنگ با یقه لباس

5.42Kبازدید

هماهنگ کردن مدل مو با یقه لباس , برای اینکه شیک تر و جذاب تر به نظر برسید باید مدل لباس هایتان و همچنین یقه لباس با مدل موی شما هماهنگ باشد.اینکه بدانیم چه مدل مویی را با چه مدل یقه لباسی هماهنگ کنیم ، یکی از اصول شیک پوشی است. اگر در این مورد اطلاعهات کافی ندارید با خواندن این مطلب همراه ما باشید .همیشه هنگام انتخاب لباس دو فاکتور مدل و رنگ لباس در اولویت قرار دارد و نیز هنگام پوشیدن لباس سعی میکنیم آرایش و مدل موی مان را با لباس مان هماهنگ کنیم در حقیقت هماهنگی آرایش صورت با لباس و همین طورمدل لباس با اندام شخص تاثیر چگونه درست کردن مو در هنگام پوشیدن هر نوع لباس اعم از لباس های شب به نسبت باز یا بسته بودن یقه یا کت و دامن ها و کت شلوارها در بهتر و زیباتر جلوه دادن شخص بسیار قابل توجهبوده و اهمیت دارد.بنابراین باید نوع و مدل لباس ها را بدون در نظر گرفتن رنگ شان با مدل موی متناسب با آن ها تطابق داد که البته رنگ لباس باید حتما با آرایش صورت هماهنگی داشته باشد تا بامدل موی مخصوص آن تکمیل شود.

لباس های شب با یقه باز و موهای بلند

درصورتی که لباس تان از نوع پیراهن های شب با یقه ای باز یا حتی بسته است و شما از افراد قد بلند با گردن های بلند و باریک هستید بهتر است در صورت داشتن موهای بلند آن ها را سشوار کشیده یا با بیگودیو بابلیس بپیچید و روی شانه ها و اطراف تان بریزید زیرا با باز گذاشتن آن ها از فاصله انداختن زیاد بین سرو تنه جلوگیری کرده وبه دلیل باز بودن یقه که بلندی گردن بیشتر دیده خواهد شدبهترین مدل مو باز بودن آن است .

مدل موی هماهنگ با یقه لباس

مدل موهای مناسب یقه لباس

اگر لباس تان از نوع پیراهن های شب بلند با یقه ای باز است و شما اندامی توپر و نسبتا چاق با گردنی کوتاه دارید بهتر است موها را کاملا جمع کرده تا برکشیدگی اندام تان بیفزایید.افراد لاغر کوتاه قد و بسیار ظریف بهتر است با این مدل لباس از مدل موهای نیمه جمع استفاده کنند به طوری که نیمی از موها در بالای سر و کاملا بالا جمع شده و مقداری هم روی شانه ها بریزد تا هم برکشیدگی قد آن ها بیفزاید و هم آن ها را پرتر و درشت تر نشان دهد.

لباس های شب با یقه باز و موهای کوتاه

اگر موهایتان کوتاه است و از این مدل لباس می پوشید در صورت داشتن گردن بلند و باریک از گردنبند های پهنی که دور گردن را می پوشاند یا دستمال های حریر یا ابریشمی رنگی زیبا هماهنگ با لباس استفاده کرده تا علاوه بر متعادل ساختن فاصله ی بین سر و تنه حالت زیباتری به مدل موهای کوتاه خود بدهید.اگر موهایتان تا زیر گوش و نیمه ی گردن است بهتر است در صورت درشت بودن اندام و داشتن صورتی بیضی شکل یا گرد از زیر سشوار بکشید یا لخت اتو کنید تا صورت و اندام شما را بیش از حد بزرگ تر نشان ندهد. موهای تا روی شانه برای افراد لاغر با گردن های بلند و لباس های یقه باز بهتر است یا به شکل مدل پر از رو سشوار کشیده شود یا با بیگودی همه را از رو پیچیده و دور صورت بریزید.

مدل موی هماهنگ با یقه لباس

لباس های یقه گرد،یقه قایقی و یقه چهارگوش

اگر یقه ی لباس تان یکی از مدل هایی است که در بالا نام بردیم بهتراست موهایتان را یک طرف صورت تان جمع کنید و آن ها را کمی حالت بدهید

مدل موی هماهنگ با یقه لباس

لباس های بدون یقه و بدون بند

اگر لباس تان بند ندارد و یقه ندارد بهترین کار این است که موهایتان را در دو طرف صورت باز بگذارید تا کمی روی سر شانه ها را بپوشانید.

لباس های یقه بسته و یقه بلند

اگر لباس تان یقه بسته یا بلندی دارد بهترین کار این است که موهایتان را روی سر جمع کنید و نهایتا یکی دو رشته از بغل آویزان کنید.

لباس های پشت باز

معمولا وقتی لباس پشت باز انتخاب میکنید دوست دارید قسمت پشت لباس همچنین قفسه سینه و کمرخود را به نمایش بگذارید پس بهتر است هنگام پوشیدن این گونه لباس ها نیز موهای خود را روی سر جمع کنیدالبته اگر دوست ندارید بدن تان زیاد در چشم باشد می توانید موهایتان را باز بگذارید اما بهتر است آن ها را مجعد کنید یا ببافید و از باز گذاشتن موهای صاف بی حالت اجتناب کنید.

مدل موی هماهنگ با یقه لباس

برای لباس با یقه پشت گردنی

یقه پشت گردنی خود یکی از ویژگی های لباس مجلسی شما به شمار می رود پس احتمالا دوست ندارید آن را زیر موهایتان بپوشانید برای این کار بهتر است موهایتان را صاف کرده و به صورت دم اسبی بالای سر ببندید.

لباس با یقه کج و نامتقارن

در این گونه لباس ها نیز یقه خود جلوه ی ویژه ای دارد همچنین چون فقط یک سمت سرشانه ی شما مشخص است پس بهتر است آن را زیر مو نپوشانید پیشنهاد می کنیم موهایتان را با یک گیره پشت سرجمع کنید تا جلوه ی لباس را از بین نبرد.

 

منبع :مجله زیبایی

نظر بدهید