مدل دکوراسیون منزل 2019
کافه دکوراسیون

مدل دکوراسیون منزل 2019

2Kبازدید

1. طراحی ترکیبی اتاق ها

مدل دکوراسیون منزل 2019

هالی بیکر، یکی از طراحان شرکت کننده در این نظرسنجی اظهار داشته که در سال 2019 شاهد ترکیب رفتارهای مختلف در خانه ها هستیم. به طور مثال می توانیم نشیمن هایی داشته باشیم که فضای دورهمی و زندگی روزمره را در کنار یکدیگر داشته باشند. شاید تاکنون عادت داشتیم که فضاها از یکدیگر تفکیک شده باشند اما درسال 2019 می توانیم خلاقیت های بیش تری به خصوص در زمینه استفاده از انواع هنرها ببینیم.

2. حضور فعال وسایل قدیمی و کهنه

مدل دکوراسیون منزل 2019

آندرا هارالدسن، کی دیگر از طراحان ، بازگشت الگوها، نقش ها و وسایل وینتیج و قدیمی را برای سال 2019 نوید می دهد. این طراح پیشنهاد می کند اگر چنین وسایل و اکسسوری هایی در منزل دارید، برای سال آینده نگه داشته و حتما به ایده های مختلف استفاده از آن ها فکر کنید. پارچه های بسیار قدیمی نیز در همین دسته جای می گیرند.

3. نشیمن های راحت

مدل دکوراسیون منزل 2019

ونسا فرانسیس در این باره می گوید : “مسلما نشیمن ها راحت تر و خودمانی تر طراحی می شوند.” تصویر بالا نمونه خوبی از این ایده را به ما نشان می دهد. مبلمان با تکیه گاه های کوتاه تر، پاف های راحت تر و حضور سبزی و گیاهان آن چیزی هستند که می توانیم منتظر دیدنش باشیم. شاید بتوان پیش بینی این را نیز داشت که فضاهای پذیرایی نیز با همین نشیمن ها ترکیب و ادغام شده و آن ها نیز خودمانی تر بشوند.

4. نقش پر رنگ نورپردازی

2019-decoration (4)

هارولدسن، طراح چهارم، به این موضوع عقیده دارد که نورپردازی در سال 2019 نقش بزرگی ایفا خواهد کرد، این که می توانید رنگ اتاق را تغییر دهید و یا حتی حس و حال های متفاوت متناسب با خلق و خوی شما در طول روز داشته باشید. در واقع “روشنایی برای افزودن رنگ و بافت به دیوارها استفاده می شود.”

5. توجه به نیازهای ساکنان خانه

مدل دکوراسیون منزل 2019

جوردی فغان و آلن فیرستون، بر این باورند که اتاق نشیمن در سال 2019 فضایی است که واقعا منجر به یک زندگی شخصی می شود. آن ها می گویند: “مشتریان ما به دنبال فضاهای ساده اما در عین حال خلاقانه هستند تا بتوانند به بیش تر نیازهایشان پاسخ دهند.” به طور مثال حضور میزها و کمدها، وسایل بازی بچه ها، کتاب ها و … همگی به نوعی در فضا چیدمان شده و قرار می گیرند که در کنار زیبایی کاربردی نیز باشند.

6. حضور فضاهای نامتعارف

مدل دکوراسیون منزل 2019

به گفته Nyla Free، ممکن است امروزه رویکردهای جدید و نامتعارف را در فضاهایی مانند نشیمن ببینیم اما آن چه که در سال 2019 اتفاق خواهد افتاد، استقبال بیش تر از این سبک ها خواهد بود. او می گوید :” که برخی از عناصر طراحی که ما انتظار داریم تا در سال 2019 برای ایجاد این حس ببینیم، طرح های رنگی رنگی، نقوش غیر هم شکل و ست شدن مبلمان های متفاوت در کنار یکدیگر خواهند بود.

7. مانند سال های پیش محافظه کارانه نیست

مدل دکوراسیون منزل 2019

بسیاری از طراحان خاطرنشان می کنند که فضاهای زندگی در سال 2019، از فضاهای رسمی و جدی امروزی بسیار دور خواهند شد. بر همین دکوراتورها تمایل دارند مشتریان خود را به استفاده آزادانه تر از وسایل، به خصوص نمونه های دست ساز و سنتی، تشویق کرده فضاها را جذاب تر از آن چه که امروز می بینیم طراحی نمایند.

منبع : چیدانه

نظر بدهید