لباس هایی که پوشیدنش عواقب بدی را در پی دارد
کافه خواندنی

لباس هایی که پوشیدنش عواقب بدی را در پی دارد

1.69Kبازدید

در این مقاله شما را با برخی از این پوشش های نامناسب آشنا می کنیم، پوشش هایی که ممکن است موجب خارش، عفونت، حساسیت پوستی و یا حتی کوبیدگی و گرفتگی بدنتان بشوند .

لباس هایی که پوشیدنش عواقب بدی را در پی دارد

لباس های سرهمی

این لباس ها بخاطر این که پوشیدن و درآوردن آن ها از تن سخت است به همین خاطر خیلی از افراد سعی می کنند وقتی این لباس ها را به تن دارند از رفتن به سرویس بهداشتی پرهیز کنند که این امر عواقب خطرناکی را در پی خواهد داشت.

دمپایی لاانگشتی

استفاده از دمپایی برای پیاده روی توصیه نمی شود. دمپایی لاانگشتی بین انگشتان شما ایجاد قارچ و تجمع باکتری می کند.

کفش های پاشنه بلند

پوشیدن این کفش ها برای مدت طولانی موجب عدم تعادل عضلانی در ناحیه مچ پا و دردهای شدید خواهد شد.

لگ

لگ به شلوارهای چسبناک گفته می شود. پوشیدن این شلوارها موجب خفگی پوست می شود. بهتر است در صورت استفاده از چنین پوششی بعد از دو مرتبه استفاده آن را بشویید.

مایو

مایوها بخاطر داشتن الیاف صنعتی محل مناسبی برای رشد باکتری ها می بالشند. بهتر است پس از شنا سریعا مایو را از تن خارج کنید و آن را بشویید.

شلوارهای دکمه دار

افرادی که به نیکل حساسیت دارند با پوشیدن شلوارهایی که دکمه فلزی دارند دچار آسیب های پوستی در ناحیه شکم و اطراف ناف خواهند شد. بنابراین بهتر است از این شلوارها استفاده نکنند یا سطح دکمه را با لاک بی رنگ بپوشانند.

لباس خواب

بهتر است لباس خواب خود را مرتب شستشو دهید چرا که پوست در مواجه مستقیم با لباس بسیار حساس است.

لباس های زیر رنگی

لباس های رنگی ابتلا به حساسیت در ناحیه اطراف واژن را افزایش می دهد. بنابراین بهتر است از لباس زیرهای سفید و نخی استفاده کنید.

گن

پوشیدن لباس های تنگ در ناحیه شکم موجب بروز درد و بروز ریفلاکس می شود. بنابراین بهتر است فقط در مواقع ضروری از آن استفاده کنید.

پدهای ضد تعریق

این پدها سبب ایجاد باکتری می شوند و در ناحیه استفاده جوش و آکنه ایجاد می کنند.

جین های اسلیم

این شلوارها در ناحیه ران خارش و گزگز ایجاد می کنند و حتی ممکن است سبب آسیب رساندن به ماهیچه ها و کوبیدگی ران می شود. چرا که تنگی آن مانع از جریان خون در بافت ماهیچه ها می شود.

منبع : آرگا

نظر بدهید