لباس مناسب برای افراد رنگ پوست سبزه
کافه خواندنی

لباس مناسب برای افراد رنگ پوست سبزه

3.95Kبازدید

انتخاب رنگ لباس برای پوست سبزه تا حدودی دشوار است زیرا این رنگ پوست روی مرز بین برنزه جذاب و سیاه سوخته است و افراد با رنگ پوست سبزه با انتخاب رنگ لباس می توانند به هر طرف از این مرز هل داده شوند. 

خانم هایی که رنگ پوست آن ها سبزه است بهتر است از رنگ مو برای پوست سبزه و رنگ لاک برای پوست سبزه و رنگ رژ لب برای پوست سبزه استفاده کنند همچنین این دسته از خانم ها باید از انواع رنگ لباس برای پوست سبزه و آرایش صورت برای پوست سبزه استفاده کنند تا چهره و تیپ آن ها شیک و جذاب تر به نظر برسد .

لباس مناسب برای افراد رنگ پوست سبزه

انتخاب رنگ لباس برای پوست سبزه

افرادی که رنگ پوست آن ها سبزه است می توانند انواع لباس ها با رنگ های گرم و تند را برای پوشیدن انتخاب نمایند. در ادامه به معرفی انواع رنگ لباس برای پوست سبزه می پردازیم که امیدواریم خانم هایی که پوست آن ها سبزه است بتوانند با کمک این مطلب رنگ لباس های خود را به راحتی انتخاب نمایند.

 

لباس مناسب برای افراد رنگ پوست سبزه

رنگ های گرم برای افراد با رنگ پوست سبزه

افرادی که رنگ پوست آن ها سبزه است بهتر است لباس ها با رنگ گرم را برای پوشیدن انتخاب نمایند زیرا لباس هایی که رنگ آن ها سرد است با پوست سبزه تناسب خوبی ندارند.اگر شما تمایل دارید لباس هایی که رنگ آن ها سرد است را برای پوشیدن انتخاب نمایید بهتر است رنگ سایر لباس هایتان را از بین رنگ های گرم انتخاب کنید تا چهره تان جذابیت خودش را از دست ندهد. بهترین رنگ های گرم برای پوست سبزه رنگ هایی نظیر قهوه ای و زرشکی و نارنجی می باشند.

رنگ های تند برای افراد با رنگ پوست سبزه

رنگ های تند همانقدر که برای افراد با رنگ پوست سفید مناسب هستند می توانند برای افرادی که دارای پوست سبزه هستند انتخاب ایده آل و مناسبی باشند. افرادی که رنگ پوست آن ها سبزه است بهتر است از انواع رنگ های تند نظیر زرد و سبز چمنی و نارنجی برای انتخاب رنگ لباس های خود استفاده نمایند. توجه داشته باشید که رنگ های مات برای رنگ لباس افراد با پوست سبزه انتخاب ایده آل و مناسبی نیستند.

انتخاب رنگ لباس برای افراد با رنگ پوست سبزه و رنگ موهای مشکی و قهوه ای تیره

اگر رنگ پوست شما قهوه ای و تیره است و رنگ موهایتان نیز قهوه ای تیره و یا مشکی است بهتر است از رنگ قرمز و صورتی تیره و مرجانی و زرد برای انتخاب رنگ لباس های خود استفاده کنید.

انتخاب رنگ لباس برای پوست سبزه زیتونی با موهای قهوه ای

رنگ های قهوه ای و هلویی و صورتی روشن و یا متوسط و رنگ های طیف قهوه ای برای این دسته از افراد می توانند انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.

انتخاب رنگ لباس برای افراد با پوست سبزه مایل به گندمی و موهای قرمز و یا بلوند

برای این دسته از افراد رنگ های سبز و آبی روشن و فیروزه ای و یاسی می توانند انتخاب مناسبی باشند.

انتخاب رنگ لباس مجلسی برای افراد با پوست سبزه

لباس مجلسی از انواع لباس های پراستفاده برای خانم ها است که بهتر است طرح و رنگ لباس مجلسی با توجه به رنگ پوست انتخاب شود تا زیبایی و جذابیت چهره و ظاهر شما چند برابر شود.

رنگ سفید

رنگ سفید از انواع رنگ های زیبایی است که برای افراد با رنگ پوست سبزه می تواند انتخاب ایده آل و مناسبی باشد و بهتر است خانم هایی که رنگ پوست آن ها سبزه است برای انتخاب رنگ شلوار و لباس مجلسی و مانتوی خود از این رنگ زیبا استفاده نمایند. 

رنگ صورتی

صورتی یکی دیگر از انواع رنگ هایی است که برای رنگ لباس مجلسی افراد با رنگ پوست سبزه می تواند انتخاب ایده آل و مناسبی باشد.

رنگ زرد

لباس مجلسی هایی که رنگ آن ها زرد روشن است برای خانم ها با رنگ پوست سبزه می تواند انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.

رنگ زرشکی

رنگ زرشکی از انواع بهترین رنگ لباس برای پوست سبزه در فصل زمستان است و بهتر است خانم ها که رنگ پوست آن ها سبزه است برای جذابیت بیشتر ظاهر خود از این رنگ زیبا برای انتخاب رنگ لباس مجلسی و رنگ سایر لباس های خود استفاده کنند.

رنگ مشکی

رنگ مشکی پادشاه رنگ ها است و شما می توانید رنگ لباس مجلسی و رنگ سایر لباس هایتان را مشکی انتخاب کنید.

 

منبع : آرگا

نظر بدهید