لباس‌های عجیب و غریب ستاره ۱۸ ساله دنیای موسیقی
کافه خواندنی

لباس‌های عجیب و غریب ستاره ۱۸ ساله دنیای موسیقی

2.31Kبازدید

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آیلیش، سبک لباس پوشیدن اوست. لباس‌های آیلیش معمولا کیسه‌ای و گشاد است. بیلی آیلیش زاده ۱۸ دسامبر ۲۰۰۱ (۲۷ آذر ۱۳۸۰)، خواننده و ترانه‌سرای آمریکایی است. بیلی که در هایلندپارک لس‌آنجلس متولد شده است، آواز خواندن را از سنین نوجوانی شروع کرده و اولین آهنگ خود را در سال ۲۰۱۶ منتشر کرد. بیلی آیلیش با آهنگ Bad guy شهرت زیادی پیدا کرد و در سال ۲۰۱۹ با این تک‌آهنگ بیشتر شناخته شد.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آیلیش، سبک لباس پوشیدن اوست. لباس‌های آیلیش معمولا کیسه‌ای و گشاد است. او در سال ۲۰۱۷ بیان کرد که دوست دارد چنین لباس‌هایی بپوشد تا توجه عموم را به خود جلب کند. آیلیش همچنین اظهار کرد که می‌خواهد خیلی متفاوت‌تر از بقیه مردم باشد و لباس‌هایی متضاد با لباس‌های دیگران بپوشد.

به گفته خودش، هدف او از این نوع پوشش این است که به‌یادماندنی به نظر برسد. او می‌خواهد به مردم اثبات کند که مهم‌تر از آن چیزی است که آنان فکر می‌کنند و اینگونه مردم بهتر به او گوش خواهند داد. بیلی آیلیش در تبلیغ کالوین کلین در سال ۲۰۱۹ گفت که لباس‌های گشاد و بزرگ می‌پوشد تا جهان همه چیز را درباره او نداند و مردم را از قضاوت کردن راجع به اندامش بازدارد.

لباس‌های عجیب و غریب ستاره ۱۸ ساله دنیای موسیقی لباس‌های عجیب و غریب ستاره ۱۸ ساله دنیای موسیقی لباس‌های عجیب و غریب ستاره ۱۸ ساله دنیای موسیقی لباس‌های عجیب و غریب ستاره ۱۸ ساله دنیای موسیقی لباس‌های عجیب و غریب ستاره ۱۸ ساله دنیای موسیقی لباس‌های عجیب و غریب ستاره ۱۸ ساله دنیای موسیقی لباس‌های عجیب و غریب ستاره ۱۸ ساله دنیای موسیقی لباس‌های عجیب و غریب ستاره ۱۸ ساله دنیای موسیقی

منبع: همشهری آنلاین

نظر بدهید