لباس‌های جین مد روز و محبوب
کافه خواندنی

لباس‌های جین مد روز و محبوب پاییز امسال

1.81Kبازدید

لباس‌های جین جایگاه خاصی در استایل روزمره ما دارند. این لباس‌ها، لباس‌هایی شیک و راحت و تطبیق پذیر هستند که به روش‌های مختلفی می‌توان از آن‌ها در ترکیب لباس‌ها استفاده کرد. لباس‌های جین ترندهای خاص خود را هم دارند و با توجه به کاربرد زیاد آن‌ها در استایل روزمره، در هر فصلی می‌توان مدل‌های جدید و متنوعی از این لباس‌ها را مشاهده کرد که به بازار مصرف راه پیدا می‌کنند. اما در پاییز امسال کدام لباس‌های جین مد روز و محبوب خواهند بود؟ در حال حاضر محدودیت چندانی در این مورد وجود ندارد و مدل‌ها نسبت به گذشته متنوع‌تر شده‌اند و شما می‌توانید بر اساس سلیقه خود مدل دلخواهتان را انتخاب کنید. در این مطلب ما جدیدترین لباس‌های جین را که امسال مد روز خواهند بود به شما معرفی خواهیم کرد ..

شلوارهای جین راسته مدل قدیمی

لباس‌های جین مدل قدیمی در حال حاضر محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند و شلوارهای جینی که در دهه ۹۰ میلادی مد روز بودند دوباره به دنیای مد بازگشته‌اند. شلوارهای جین فاق بلند با پاچه‌های راسته جزو مدل‌های هستند که حدود بیست و چند سال پیش مد روز بودند و احتمالا خود شما یا مادر شما چنین لباس‌هایی داشته‌اید. حالا دوبار وقت پوشیدن این لباس‌ها رسیده و شما می‌توانید شلوارهای راسته مدل قدیمی خود را با لباس‌های پاییزی مد روز بپوشید.

لباس‌های جین مد روز و محبوب

شلوارهای کوتاه دمپاگشاد

شلوارهای دمپاگشادی که کمی کوتاه باشند و قسمت گشاد آن‌ها از زیر زانو شروع شود با نام بوت کات شناخته می‌شوند. علت این نامگذاری هماهنگی این شلوارها با بوت است چون شما می‌توانید انواع بوت را با این مدل شلوار بپوشید و استایل پاییزی خود را کامل کنید. در حال حاضر این شلوارهای دمپاگشاد کوتاه مد روز هستند و شما می‌توانید در فصل پاییز و زمستان همراه بوت مناسب از آن‌ها استفاده کنید.

لباس‌های جین مد روز و محبوب

لباس‌های جین رنگی

وقتی صحبت از لباس‌های جین می‌شود همه به طیف‌های رنگ آبی فکر می‌کنند، البته ممکن است عده‌ای هم مشکی و خاکستری و حتی سفید را در نظر بگیرند اما کمتر کسی لباس‌های جین را در رنگ‌های دیگر تصور می‌کند. البته در سال ۲۰۱۲ این مدل لباس‌های جین در فرم تنگ و چسبان مد روز شده بودند اما مدل‌های جدید این لباس‌ها، راحت‌تر و تطبیق پذیرتر هستند و شما می‌توانید آن‌ها را با هم ست کرده و استایلی شاد برای پاییز بسازید.

لباس‌های جین مد روز و محبوب

دامن جین بلند

اگرچه دامن جین کوتاه هنوز هم جزو مدل‌های محبوب و پرطرفدار دامن زنانه محسوب می‌شود و در فرم‌ها و رنگ‌های مختلفی وجود دارد اما دامن بلند جزو ابتکارات جدید طراحان در این زمینه محسوب می‌شود که اگرچه ظاهری غیرمنتظره دارد اما راحتی و زیبایی آن غیرقابل انکار است و می‌تواند استایل روزمره شما را چندین مرتبه ارتقا دهد. پس اگر می‌خواهید پاییز امسال راحت و شیک باشید دامن‌های بلند جین را فراموش نکنید.

لباس‌های جین مد روز و محبوب

لباس‌های جین گلدوزی دوزی شده

چند سالی است که شلوارها و لباس‌های جین گل دوزی شده در دنیای مد جولان می‌دهند و به نظر نمی‌رسد که به این زودی‌ها شاهد کاهش محبوبیت آن‌ها باشیم. این مدل‌ها ، طرح های متنوع و مختلفی را در یک لباس در کنار هم جا داده‌اند و انتخابی عالی برای خانم‌هایی هستند که مدل‌های ساده و معمولی شلوار جین آن‌ها را راضی نمی‌کند.

لباس‌های جین مد روز و محبوب

تا کردن لبه شلوارهای جین

شاید فکر کنید تا کردن لبه‌های شلوار حرکتی قدیمی است و انجام این کار مثل اعتراف کردن به این مساله است که شلوار شما بلند بوده و مجبور شده‌اید با تا کردن آن را برای خودتان اندازه کنید. اما در حال حاضر تا کردن، آن هم تا کردن زیاد لبه‌های شلوار مدلی جدید و به روز محسوب می‌شود. البته فراموش نکنید اگر پاهای کوتاهی دارید این کار را انجام ندهید چون باعث می‌شود پاهای شما کوتاه‌تر دیده شود.

لباس‌های جین مد روز و محبوب

شلوارهای جین چاکدار

حتما می‌دانید که هر ترندی برای افراد خاصی مناسب است و نمی‌توان گفت که یک مدل لباس برای همه برازنده خواهد بود. اما شلوارهای جین چاکدار در این مورد استثنا هستند و این شلوارها با فرم و مدل خاصی که دارند برای همه با هر فرم اندامی مناسب خواهند بود. این مدل شلوارها را بسته به بلندی چاک آن می‌توان با بوت ساق کوتاه، نیم بوت و حتی بوت بلند نیز پوشید و ترکیبی زیبا و عالی برای پاییز به وجود آورد.

لباس‌های جین مد روز و محبوب

شلوارهای جین چندرنگ

فقط شلوارهای جین با سنگشورهای مختلف نیستند که برای پاییز امسال مد روز محسوب می‌شوند بلکه مدل‌های جسورانه‌تری هم به بازار آمده‌اند. مدل‌های چند رنگ لباس‌های جین از پارچه‌های جین با رنگ‌هایی متفاوت تشکیل شده‌اند و همان طور که در تصویر می‌بینید این رنگ‌ها حتی ممکن است همخانواده هم نباشند. پس اگر جسارت و شجاعت کافی دارید سراغ این مدل‌های جالب هم بروید.

لباس‌های جین مد روز و محبوب

منبع : مجله قرمز

نظر بدهید