طراحی سرویس بهداشتی
کافه دکوراسیون

طراحی سرویس بهداشتی

1.79Kبازدید

طراحی سرویس بهداشتی ایرانی، با ایده های تزیینی فرنگی!

اگر در خانه ای زندگی می کنید که دکوراسیون حمام آن کوچک است و فضای کمی دارد لازم نیست که این موضوع را برای خودتان تبدیل به یک دغدغه کنید. تنها با به کار گرفتن راهکارهایی می توان از پس این مسئله بر آمد.

طراحی سرویس بهداشتی

در این مطلب تصمیم داریم چند راه حل و ایده برای دکوراسیون حمام کوچک برایتان ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید.

استفاده از کاشی سیاه و سفید در دکوراسیون حمام

طراحی سرویس بهداشتی

یکی از ویژگی های دکوراسیون حمام کوچک در معماری فرانسوی، وجود ظرافت در فضاست. همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید وجود کاشی های سیاه و سفید به نوبه خود توانسته این ظرافت را به دکوراسیون حمام کوچک ببخشد. علاوه بر این وجود لوستری که مربوط به قرن نوزدهم می شود هم توانسته زیبایی دکوراسیون حمام این خانه را افزایش دهد.

استفاده از رنگ خنثی در دکوراسیون حمام کوچک

طراحی سرویس بهداشتی

شما در این تصویر دکوراسیون حمام کوچک اسپانیایی را می بینید که با کمک رنگ های خنثی جلوه بسیاری پیدا کرده است. استفاده از این ترفند می تواند فضای حمام شما را تا حدودی بزرگ تر نمایان کند.

سادگی در دکوراسیون حمام کوچک

طراحی سرویس بهداشتی

یکی از وسیله هایی که با کمک آن می توانید دکوراسیون حمام کوچک خود را با وجود ابعاد کمی که دارد زیباتر جلوه دهید آن است که سادگی را سرلوحه چیدمان خودتان قرار دهید. همانطور که در این تویر مشاهده می کنید سبک روستیک در نهایت سادگی در تک تک اجزا توانسته به خوبی به هدف خود برسد.

اکسسوری ها در دکوراسیون حمام کوچک

طراحی سرویس بهداشتی

باید گفت که داشتن ابعاد کم و باریک در دکوراسیون حمام مانع از آن نمی شود که از اکسسوری و یا لوازم تزئینی استفاده کنید. همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید در دکوراسیون حمام کوچک این خانه سن پطرزبورگی تزئینات در تک تک جزئیات نمایان شده اند. از آینه گرفته تا لوستر و پرده ها و… .

استفاده از کاشی های ترکیبی در دکوراسیون حمام کوچک

طراحی سرویس بهداشتی

یکی دیگر از ایده های دکوراسیون حمام کوچک آن است که از کاشی هایی با اشکال ترکیبی استفاده کنید. این روش، ساده ترین راه برای جذابیت بصری دکوراسیون حمام است. تفاوت کاشی های شیشه ای که بر روی دیوار نصب شده با کاشی های هندسی کف زمین به خوبی این مسئله را نشان می دهد.

روشویی حمام متفاوت در دکوراسیون حمام کوچک

طراحی سرویس بهداشتی

همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید شما می توانید برای دکوراسیون حمام کوجک خود از روشویی ای با طرح های متفاوت و البته با همان ابعاد کم استفاده کنید. در این تصویر این حمام به سبک قرن نوزدهم دکوراسیون شده و با کمک روشویی با طرح های برجسته زیبایی و جلوه آن چندین برابر شده است.

سبک روستیک در دکوراسیون حمام کوچک

طراحی سرویس بهداشتی

در این تصویر دکوراسیون حمام کوچکی را ملاحظه می کنید که در کشور پرتغال وجود دارد. این حمام به سبک روستیک چیدمان شده که راهکار خوبی برای دکوراسیون حمام کوچک به شمار می رود. وجود کفپوش ساده بتنی را نیز نمی توان نادیده گرفت.

استفاده از آینه های بزرگ در دکوراسیون حمام کوچک

طراحی سرویس بهداشتی

استفاده از آینه های بزرگ در دکوراسیون منزل کوچک می تواند فضا را بزرگ تر جلوه دهد. همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید این مسئله در رابطه با دکوراسیون حمام کوچک هم صدق می کند.

استفاده از سنگ مرمر در دکوراسیون حمام کوچک

طراحی سرویس بهداشتی

یکی از راه هایی که باعث زیباتر شدن دکوراسیون حمام کوچک شما می شود آن است که از سنگ مرمر استفاده کنید. همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید اگر به سراغ سنگ مرمر طوسی رنگ هم بروید قطعا انتخاب درستی داشته اید. پس امتحان کنید.

استفاده از کاغذ دیواری در دکوراسیون حمام کوچک

طراحی سرویس بهداشتی

اگر در دکوراسیون حمام کوچک خود از کاغذ دیواری های خاصی استفاده کنید می توانید این فضا را بهبود بخشید. این کار می تواند فضای حمام شما را دنج تر نماید. تصویری که مشاهده می کنید می تواند به شما ایده خوبی در این رابطه بدهد.

منبع : چیدانه

نظر بدهید