طراحی داخلی خانه
کافه دکوراسیون

طراحی داخلی خانه ای به سبک سال ۱۹۷۰

1.35Kبازدید

طراحی داخلی خانه

طراحی داخلی این خانه شهری در استانبول توسط گروه معماران COA اجرا شده است، درون این خانه با تم ها و خطوط نرم و صاف آرامش را در دکوراسیون ایجاد کرده است و سبک دکوراسیون از سبک های به کار رفته در دکوراسیون سال ۱۹۷۰ الهام گرفته شده است. مبلمان کاج و چوب پنبه ای، گیاهان داخلی گرمسیری در سبد های حصیری ، علاوه بر آن استفاده از عناصر طلایی ترکیبی زیبا در کنار رنگ های سیاه و سفید براق و نورهای لوکس و نقاشی دیواری گیاهان در زمینه سفید رنگ فضایی منحصر به فرد و زیبا ایجاد کرده اند.

 طراحی داخلی خانه طراحی داخلی خانه

در اتاق نشیمن، دیوارهای آجری با افزودن بافت به دکوراسیون فضا را متحول کرده و نقطه کانونی منحصر به فردی ایجاد کرده است.

 طراحی داخلی خانه

در مرکز اتاق یک مبل بسیار مدرن خاکستری روشن وجود دارد که نشیمن و منطقه ناهار خوری را از هم تفکیک می کند.

طراحی داخلی خانه

یک آینه نیمه دایره ای در دیوار پشت تلویزیون نصب شده که ریسه هایی از پایه آینه آویزان می شوند و یک پرده سیاه روی دیوار پشت صفحه تلویزیون ایجاد می کنند که سیم های برق را می پوشانند. دو نیم دایره به صورت قرینه و در سایز کوچکتر در دو طرف تلویزیون و با فاصله قرار گرفته اند.

طراحی داخلی خانه

میز جلومبلی طلایی رنگ و با سبکی منحصر به فرد در هماهنگی با لامپ های روشنایی ترکیبی متعادل ایجاد می کنند و کمک زیادی به لوکس نشان دادن فضا خواهند کرد.

پشت مبل و در کنار میز غذاخوری یک قفسه فلزی سیاه و سفید دکوری بر روی یک کمد برای ذخیره سازی قرار دارد که به عنوان پارتیشنی قسمت کنار پنجره را از ناهار خوری تفکیک رده و حوزه دنجی همراه با نور کافی برای استراحت، مطالعه و نوشیدن چای یا قهوه در حین تماشای منظره بیرون ایجاد خواهد کرد که این قسمت دیوار با طرح گیاهان در زمینه سفید رنگ پوشیه شده است.

طراحی داخلی خانه

در قسمت ناهارخوری انتخاب غیر معمول برای روشنایی صورت گرفته که با سه لامپ دیواری در یک ردیف تمی متفاوت و غیر رسمی به فضا بخشیده است.

طراحی داخلی خانه طراحی داخلی خانه طراحی داخلی خانه طراحی داخلی خانه

گیاهان داخل سالن در امتداد دیوار اتاق نشیمن قرار دارند و نور کافی روز از پنجره وارد فضا می شود و رادیاتور در فضای ذخیره سازی زیر قفسه ها پنهان می شود.

طراحی داخلی خانه طراحی داخلی خانه

نیمکت چوب پنبه ای، یادآور سبک مبلمان سالهای ۱۹۷۰ است وگوشه فضا را پر کرده است و مبل دوم خاکستری ال شکل به همراه دیواری با رنگ خیره کننده در پشت مبل و قفسه اقلام دکوری و گیاهان کاکتوس فضایی گرم و دوست داشتنی ایجاد کرده است.

طراحی داخلی خانه طراحی داخلی خانه طراحی داخلی خانه طراحی داخلی خانه طراحی داخلی خانه

در قسمت خواب فضاهای ذخیره سازی کافی به همراه آینه نیم دایره ای به تبعیت از دکوراسیون نشیمن تکرار شده است و فضایی آرام و کاربردی ایجاد کرده است.

 طراحی داخلی خانه  طراحی داخلی خانه طراحی داخلی خانه

در دکوراسیون حمام، روشویی سنگ مرمر و به کارگیری کاشی های مدرن و همینطور دیوار شیشه ای برای تفکیک حوزه سرویس و حمام از ویژگی ای به کار رفته در این فضا محسوب می شوند.

طراحی داخلی خانه

در ادامه با مشاهده تصاویر بیشتر از دکوراسیون آشپزخانه و یک اتاق دیگر این خانه با ما همراه باشید .

طراحی داخلی خانه طراحی داخلی خانه طراحی داخلی خانه طراحی داخلی خانه طراحی داخلی خانه

منبع : دکوبوم

نظر بدهید