شلوار مام استایل چیست ؟
کافه خواندنی

شلوار مام استایل چیست ؟

5.6Kبازدید

شلوار مام استایل چیست و چگونه ست می‌شود؟

شلوار مام استایل یا شلوار جین راسته آبی روشن تا چند دهه پیش فقط در کمد لباس مامان‌ها پیدا می‌شد! شلوارهای جین ضخیم و البته راحتی که معمولا تا بالای مچ هستند. ولی با گذر زمان دوباره ورق برگشت و این شلوارها جای خود را در دنیای مد باز کردند.

شلوار مام استایل چیست ؟

در دنیای مد و پوشاک اصلا عجیب نیست که استایل‌های قدیمی دوباره محبوب شوند. ولی ترند شدن استایل شلوار مام استایل که پیش‌تر به عنوان استایلی خنده‌دار بودند و به نوعی دهن کجی به صنعت مد محسوب می‌شدند، واقعا جالب توجه است.

<span;”>شلوار مام استایل چیست؟

شلوار مام استایل اساسا به شلوار‌های جین آبی روشنی گفته می‌شود که راسته هستند. یعنی در قسمت ران و زانو تقریبا برشی مشخص دارند و با توجه به مد امسال، کمی در قسمت ساق تنگ‌تر می‌شوند؛ گاهی این برش از بالا تا پایین کاملا یکسان است. شلوار‌های مام استایل معمولا فاق بلندی دارند و گودی کمر را کاملا پوشش می‌دهند. این سبک از شلوار جین برای افراد با فرم اندام ساعت شنی بسیار مناسب هستند. همان‌طور که آن‌ها را به تن افراد مشهوری مانند کیم کارداشیان دیده‌اید. این نوع شلوار باعث می‌شود تا پایین‌تنه شما بلندتر و صاف‌تر به نظر برسد.

جیب‌های بزرگ و مشخص در پشت شلوار مام استایل یکی دیگر از مشخصه‌های این سبک شلوار جین است. ویژگی دیگری که برای شلوار مام استایل می‌توان برشمرد، ضخیم بودن پارچه این شلوارهاست. با تا زدن لبه‌های شلوار مام استایل، این ترند مامان‌پوش دهه هشتادی را به استایل جدید خود بدل کنید.

<span;”>چگونه شلوار مام استایل را ست کنیم؟

شلوار مام استایل در فصل تابستان معمولا با تاپ و نیم‌تنه یا تی‌شرت‌های سایز بزرگ ست می‌شوند. برای استایل خیابانی شلوار مام استایل را با مانتو‌های جلوباز اسپرت و کوتاه ست کنید.

شلوار مام استایل چیست ؟

شلوار مام استایل تقریبا با هر نوع کفشی مناسب است. اگر تیپ اسپرت و راحت را می‌پسندید، از کفش‌های کتانی و اسنیکرز استفاده کنید. این سبک شلوار جین با کفش پاشنه‌دار هم برای دختران جوان خیلی جذاب به نظر می‌رسد.

شلوار مام استایل چیست ؟ شلوار مام استایل چیست ؟

در فصل پاییز یا زمستان با پلیور‌های بافتنی و اور سایز، کت پشمی، بوت یا نیم بوت و… به راحتی ست می‌شوند. نمونه‌هایی از نحوه ست کردن شلوار مام استایل را در ادامه خواهیم دید.

<span;”>مدل‌های شلوار مام استایل و روش ست‌ کردن آن‌ها

شلوار مام استایل چیست ؟ شلوار مام استایل چیست ؟ شلوار مام استایل چیست ؟ شلوار مام استایل چیست ؟ شلوار مام استایل چیست ؟ شلوار مام استایل چیست ؟ شلوار مام استایل چیست ؟ شلوار مام استایل چیست ؟ شلوار مام استایل چیست ؟

منبع : ستاره

نظر بدهید