ست کردن کوسن با مبل
کافه دکوراسیون

ست کردن کوسن با مبل

3.39Kبازدید

ست کردن کوسن با مبل – ایده‌های رنگی کوسن برای انواع مبلمان

مبل‌ها را بسته به سلیقه خود می‌توانید با کوسن‌های متفاوت دیزاین کنید. این امر بسته به سلیقه و چیدمان داخلی شما دارد. در این مطلب با ما همراه باشید تا کوسن‌های مطابق با هارمونی رنگ منزل خود را راحت‌تر انتخاب کنید.

بهترین نوع ست کردن کوسن با مبل های رنگی

این که از چه کوسنی برای چه چیدمانی استفاده کنیم، به نوع سبک دکوراسیون داخلی خانه شما مربوط می‌شود. به عنوان مثال اگر چیدمان منزل شما سنتی است استفاده از کوسن‌های گلدوزی شده و زری‌دوزی شده می‌تواند برای شما انتخاب ایده آلی باشد. حال اگر شما از یک دکوراسیون مدرن پیروی می‌کنید، به شما استفاده از کوسن‌های فانتزی را پیشنهاد می‌کنیم. بدون تردید برای خانه‌های با چیدمان لوکس بهترین چیدمان به‌وسیله کوسن‌های طلایی و شال مبل‌های پشمی است. با ما همراه باشید تا شما را با جدیدترین چیدمان‌ها به‌وسیله کوسن‌های متنوع آشنا کنیم. بدون تردید بعد از مطالعه این مقاله شما خواهید توانست بهترین ایده پردازی را از آن خود کرده و بهترین نوع کوسن را برای مبلمان خود انتخاب کنید.

ست کردن کوسن با مبل

کوسن‌های با رنگ متضاد با مبل

برای شروع لازم است خاطر نشان کرد استفاده از رنگ‌ها را در دکوراسیون خود محدود نکنید. شما به راحتی با هر هارمونی رنگی که دارید می‌توانید به دیزاین داخلی به وسیله کوسن‌ها بپردازید. چیزی که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، چیدمان مبل قهوه‌ای با کوسن‌های آبی است. هیچ مانعی ندارد اگر بخواهید از کوسن‌های متضاد با سرویس مبل خود استفاده کنید. این امر به زیباتر شدن محیط شما نیز بسیار کمک می‌کند. کوسن‌های راه راه و ساده آبی تیره و روشن می‌تواند انتخاب مطلوبی برای مبل‌های کرم شکلاتی شما باشد. این تصویر این پیام را به ذهن شما می‌رساند که بدون ترس از رنگ‌ها در ایده پردازی خود بهره ببرید.

ست کردن کوسن با مبل

ست کردن کوسن رنگی با مبل خنثی

برای مبل‌های که رنگ خنثی دارد دست شما برای انتخاب رنگ کوسن باز است. برای این منظور شما به راحتی می‌توانید از کوسن‌های رنگی با هر جنس پارچه‌ای بهره ببرید. به عنوان مثال اگر مبل شما همانند تصویر خاکستری است، می‌توانید از کوسن پشمی یا کوسن ساده نهایت استفاده را ببرید. این سبک چیدمان برای علاقه‌مندان به دکوراسیون‌های مدرن بهترین گزینه انتخابی به شمار می‌رود.

ست کردن کوسن با مبل

ست کردن کوسن با مبل زرد

اگر مبل شما تناژ رنگی روشن دارد، می‌توانید از کوسن‌های رنگ شادتر بهره ببرید. استفاده از کوسن‌های صورتی، سفید، صدفی، قرمز و تناژ رنگی مشابه می‌تواند انتخاب مطلوبی برای شما به شمار آید. از این ایده پردازی برای اتاق نشیمن خود استفاده کنید تا انرژی رنگ‌ها روز شما را شادتر و پرانرژی‌تر جلوه دهد.

ست کردن کوسن با مبل

کوسن‌های رنگی برای دکوراسیون‌های رنگی

اگر تمایل به استفاده از رنگ‌ها را دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از کوسن‌های رنگی برای این منظور استفاده کنید. چیزی که در عکس زیر مشاهده می‌کنید، یک مبل رنگی است. این امر نشان از این نیست که وقتی مبل شما رنگی است، اجازه استفاده از کوسن‌های رنگی را ندارید. شما به راحتی می‌توانید متضاد با هارمونی رنگ فضا و مبلمان خود از کوسن‌های با رنگ مترادف و متضاد استفاده کنید.

ست کردن کوسن با مبل

کوسن برای مبل‌های راه راه

اگر مبل‌های شما رنگی راه راه است و نیاز به راهنمایی برای ترکیب رنگ آن با کوسن دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از کوسن‌های رنگی استفاده کنید. کوسن‌های رنگی در کنار مبلمان رنگی به شما یک چیدمان سنتی را ارائه می‌دهد. برای جلوه دادن بیشتر به فضا می‌توانید از گلدان‌های طبیعی در دکوراسیون خود استفاده کنید.

ست کردن کوسن با مبل

کوسن برای مبل‌های گل‌دار

اگر مبل‌های شما گل‌دار است، می‌توانید از دو ایده پردازی بهره بگیرید. در ابتدا به شما پیشنهاد می‌کنیم از کوسن‌های ترکیبی استفاده کنید. به این صورت که کوسن مبل گل‌دار را با گل مبل و کوسن ساده ترکیب کنید. انتخاب دیگر شما استفاده از کوسن‌های رنگی ساده به صورت ترکیبی و تک رنگ است. همه این عوامل به سلیقه شما و محیط اطرافتان بستگی دارد. به عنوان مثال اگر علاقه‌مند به دکوراسیون شلوغ نیستید می‌توانید از کوسن‌های که هارمونی رنگ آن با مبل هماهنگ بوده و به صورت ساده طراحی شده، استفاده کنید.

ست کردن کوسن با مبل

کوسن‌های رنگی برای مبل‌های ساده

برای مبل‌های ساده به شما استفاده از کوسن‌های رنگی را توصیه می‌کنیم. اگر همانند تصویر مبل شما رنگ ساده و روشنی دارد، انتخاب ما برای شما کوسن‌های با رنگ جیغ است. بدون تردید کوسن‌های رنگ روشن در دکوراسیون بسیار مشهود است. از همین رو می‌توانید چیدمان داخلی خود را نیز با این سبک چیدمان تلفیق کنید و یک دکوراسیون دنباله‌دار را ادامه دهید.

ست کردن کوسن با مبل

ست کردن کوسن با مبل طوسی رنگ

مبل‌های طوسی نیز با رنگ خنثی خود، طرفداران بسیاری در بین مردم داشته و همچنین انتخاب کوسن برای آن‌ها نیز بسیار راحت می‌باشد. چرا که این نوع مبلمان با انواع کوسن‌ها با جنس‌ها و رنگ‌های مختلف به راحتی ست می‌شوند که نمونه‌ای از آن را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید. در این تصویر این مبل طوسی رنگ ساده، با کوسن‌هایی به رنگ زیبا ست شده و یک دکوراسیون ایده‌آل را به ارمغان آورده است.

ست کردن کوسن با مبل

کوسن سفید و مبل سفید

شاید تمایل به استفاده رنگ‌ها نداشته باشید و استفاده از مبل سفید را به هر مبل دیگری ترجیح دهید. برای اینکه سادگی فضای شما به خوبی حفظ شود به شما استفاده از کوسن‌های مترداف با مبل و فضا را پیشنهاد می‌کنیم. این امر سبب می‌شود هارمونی رنگ موجود در فضا به هم نخورد و آرامشی که مد نظر شما است در چیدمان منزل شما به‌خوبی حفظ شود.

ست کردن کوسن با مبل

ست مبل صورتی با کوسن‌های خردلی

برای اینکه یک دکوراسیون مدرن و شیک داشته باشید به شما استفاده از رنگ صورتی تیره را پیشنهاد می‌کنیم. برای این منظور به راحتی می‌توانید از کوسن‌های خردلی که رنگی متضاد به مبل شما را دارد استفاده کنید. برای جلوه دادن بیشتر به فضا می‌توانید از گل‌های طبیعی آپارتمانی در زمان چیدمان نیز بهره ببرید.

ست کردن کوسن با مبل

مبل‌های آبی و کوسن‌های رنگی

برای مبل‌های رنگ روشن توصیه ما استفاده از رنگ‌های روشن و جیغ است. در صورتی‌که تمایل به چیدمان شلوغ و رنگارنگ نداشته باشید، همانند تصویر زیر می‌توانید از کوسن‌های مشابه با مبل بهره ببرید. استفاده از کوسن‌های رنگ شاد و رنگی در دیزاین زیر سبب شده است شما یک دکوراسیون زیبا و آرامش‌بخش را تجربه کنید.

ست کردن کوسن با مبل

کوسن برای مبل آبی نفتی

مبل آبی نفتی همان طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، خانه شما را بسیار لوکس و زیبا جلوه می‌دهد. بدون شک شما به راحتی با استفاده از کوسن‌های طلایی، مشکی، سفید و خردلی می‌توانید این شیک بودن را بیشتر در محیط پیاده کنید. چیزی که در تصویر مشاهده می‌شود استفاده از یکرنگ متضاد برای کوسن مبل آبی نفتی است که سبب زیباتر شدن آن شده است.

ست کردن کوسن با مبل

مبل آبی سبز آبی و کوسن مخصوص آن

برای مبل‌های سبزآبی می‌توانید از رنگ‌های با تناژ رنگی مبل و یا مشابه با آن استفاده کنید. همچنین استفاده از رنگ خردلی برای این گونه مبل‌ها می‌تواند ایده مناسبی باشد. شما به صورت ترکیبی می‌توانید از کوسن‌های آبی فیروزه‌ای و رنگی همانند تصویر بهره بگیرید. این امر علاوه بر جلوه دادن مبل شما به زیباتر شدن دکوراسیون شما نیز بسیار کمک می‌کند.

ست کردن کوسن با مبل

مبل مشکی و کوسن‌های رنگی

یکی دیگر از انتخاب‌های که به لوکس شدن محیط منزل شما بسیار کمک می‌کند استفاده از مبل مشکی است. از آنجایی‌که رنگ مشکی به راحتی با هر هارمونی رنگی هم‌خوانی دارد، شما می‌توانید از کوسن‌های مخملی قرمز، کوسن‌های طلایی، کوسن آبی فیروزهای و یا آبی نفتی کتانی و بسیاری کوسن‌های دیگر در این ایده پردازی استفاده کنید. کوسن سفید و صورتی هم می‌تواند هارمونی رنگ خاصی را برای شما ایجاد کند.

ست کردن کوسن با مبل

کوسن مناسب مبل خردلی

برای مبل‌های با تناژ رنگ خردلی می‌توانید از کوسن‌های سفید و یا رنگ خردلی استفاده کنید. برای شیک‌تر شدن فضا می‌توانید از کوسن‌ها و شال مبل‌های طلایی نیز استفاده کنید. استفاده از لوازم شیک و مدرن طلایی نیز می‌تواند شما را به سمت یک چیدمان مدرن هدایت کند.

ست کردن کوسن با مبل

مبل زیتونی و کوسن رنگی

برای مبل‌های زیتونی همانند سایر مبل‌های رنگ روشن دیگر، دست شما برای انتخاب کوسن رنگی باز است. برای این منظور می‌توانید از کوسن‌های شیک رنگی و یا از کوسن‌های تک رنگ مشابه با مبل خود استفاده کنید. استفاده از رنگ بنفش، قرمز لاکی، مشکی و طلایی برای مبل‌های زیتونی توصیه می‌شود.

ست کردن کوسن با مبل

انتخاب و خرید انواع کوسن مبل

کوسن‌های مبل انواع مختلفی دارند. شما می‌توانید از کوسن‌های گرد، مربعی، متکایی و یا هر شکل هندسی دیگری در زمان چیدمان بهره بگیرید. این ایده پردازی با تناژ رنگی فضای داخلی شما، می‌تواند هارمونی رنگ خود را حفظ کند. جنس کوسن‌ها نیز بسیار متفاوت بوده و از پارچه تا پشم می‌توانند انتخاب‌های مد نظر شما برای کوسن‌های مورد نظرتان باشند. به طور کل می‌توان گفت در ایده پردازی کوسن‌های مبل به راحتی می‌توان با تناژ رنگی متفاوت و گسترده انتخاب‌های متفاوت داشت.

اگر به دنبال یک چیدمان مدرن هستید، کوسن‌های فانتزی می‌تواند گزینه انتخابی مطلوبی برای شما باشد. چیدمان لوکس را می‌توانید با کوسن‌های طلایی و مشکی دنبال کنید. همچنین کوسن‌های پشمی به هر شکلی شما را برای یک دکوراسیون شیک و مدرن همراهی می‌کند. این ایده پردازی‌ها تنها بخشی کوچک از ایده پردازی با کوسن‌های متفاوت بود که برای شما به نمایش گذاشته شد و امیدواریم برایتان مفید بوده باشد.

ست کردن کوسن با مبل

منبع توکامگ

نظر بدهید