ست‌هایی جدید برای مانتو‌های تابستانه
کافه خواندنی

ست‌هایی جدید برای مانتو‌های تابستانه

830بازدید

فصل گرم سال در ایران با آفتاب داغ و سوزان گره خورده تا لباس‌های خنک و گشاد به بخش جدایی‌ناپذیر کمد لباس هریک از ما تبدیل شود.
خانم‌ها به دلیل پوشش خاص و متفاوتشان نیاز دارند تا ترفندهایی را برای رهایی از گرمای نیمه اول سال به کار ببندند. استفاده از شلوارهای گشاد در فصول بهار و تابستان رایج است اما نکته بسیار مهمی که باید بدانید این است که زمان استفاده از شلوارهای گشاد باید از چه مانتویی استفاده کنید. انواع ست مانتو با شلوار گشاد کمک می‌کند تا این بهار و تابستان یک استایل فوق‌العاده داشته باشید. با ما همراه باشید.

ست مانتو با شلوار گشاد اسپرت

ست‌هایی جدید برای مانتو‌های تابستانه

استایل روزمره بسیاری از خانم‌های جوان این‌ روزها نوعی از اسپرت است. استفاده از پارچه‌های نخی، رنگ‌های مختلف و دوخت‌های ساده باعث می‌شود تا این نوع استایل به یکی از ست‌های محبوب تبدیل شود.

ست مانتو با شلوار از بالا گشاد

ست‌هایی جدید برای مانتو‌های تابستانه

یکی از ترکیب‌های جالب توجه امسال، ست مانتو با شلوار از بالا گشاد است که هم حس تابستانه را کاملا در شما زنده می‌کند و هم خنک و راحت است. زیبایی این نوع دامن شلواری به‌خصوص برای استایل بیرون از خانه یا مهمانی‌های نیمه‌رسمی و رسمی دوچندان است.

شلوار دامنی جین گشاد و مانتوی مناسب

ست‌هایی جدید برای مانتو‌های تابستانه

پارچه‌های جین برای تابستان گرم هستند اما شلوار دامنی جین گشاد بخصوص برای فصل تابستان یک انتخاب مناسب و ایده‌آل به‌ حساب می‌آید.

ترکیب ست مانتو با دامن شلواری سندبادی

ست‌هایی جدید برای مانتو‌های تابستانه

شلوارهای سندبادی یکی از المان‌های جالب و سنتی هستند که استایل اورسایز امروزی را تکمیل می‌کنند. شاید هم به همین دلیل باشد که پوشیدن مانتوی اورسایز ست مناسبی برای دامن شلواری سندبادی به‌حساب می‌آید. این نوع شلوارهای بسیار گشاد، نه‌تنها سبک و خنک است که با شکل بامزه‌ای که دارد، ظاهر اسپرت جالبی را به وجود می‌آورند.

ست مانتو با دامن شلواری مجلسی

ست‌هایی جدید برای مانتو‌های تابستانه

آنچه در ست کردن مانتو با دامن شلواری مجلسی اهمیت دارد، این است که به رنگ‌بندی‌ها و برش‌ها توجه داشته باشید. در موارد زیادی هم ست آماده مانتو با دامن شلواری مجلسی بهترین گزینه است، چراکه طراحی مانتو کاملا از نظر رنگ، برش و دوخت با شلوار گشاد مطابقت دارد.

مانتوی مناسب برای شلوار بگی گشاد

ست‌هایی جدید برای مانتو‌های تابستانه

دامن شلواری‌ها شباهت زیادی به شلوارهای بگی گشاد دارند و به همین دلیل ممکن است آن‌ها را با هم اشتباه بگیرید. راه تشخیص آن‌ها از یکدیگر، این است که شلوارهای دامنی معمولا جنسی لطیف و رنگ‌های روشنی دارند. حال آن که شلوارهای بگی همان‌طور که از اسمشان پیداست، یادآور کیسه هستند و جنس زمختی دارند. شلوارهای بگی از بالا تا پایین به‌صورت راسته گشاد دوخته می‌شوند و بهتر است آن‌ها را با مانتوهای کوتاه ست کنید.

جامپ سوییت‌ها و شلوارهای گشاد

ست‌هایی جدید برای مانتو‌های تابستانه

جامپ سوییت‌ها یا همان سرهمی‌ها هم نوعی از لباس‌های جذاب به شمار می‌آیند که می‌توانید آن‌ها را با مانتو به تن کنید. جامپ سوییت‌ها می‌توانند در قسمت پایین‌تنه حالت گشاد داشته باشند که در این صورت، بنا به نوع برش راسته، بگی یا دامن شلواری، می‌توان آن‌ها را با مانتو مناسب ست کرد.

بانی مگ

نظر بدهید