زیباترین لباس‌های طراحی شده توسط قیصر دنیای مد
کافه خواندنی

زیباترین لباس‌های طراحی شده توسط قیصر دنیای مد

1.03Kبازدید

کارل لاگرفلد طراح مد، هنرمند، کاریکاتوریست و عکاس آلمانی بود که در پاریس زندگی و کار می‌کرد. وی در سن ۱۴ سالگی به پاریس مهاجرت کرد و به یکی از مشهورترین طراحان لباس در قرن حاضر بدل شد.

به گزارش همشهری آنلاین، به‌ جرأت می‌توان گفت کارل لاگرفلد یکی از مطرح‌ترین و معروف‌ترین چهره‌های مد جهان محسوب می‌شود. طراحی‌های لباس او جسورانه و خارج از چهارچوب ساختارهای طراحی است. کارل لاگرفلد یکی از اسطوره‌های طراحی مد جهان بود که برای ۳ مزون‌ مشهور شانل، کلوئه و فندی طراحی می‌کرد.

بدون شک او یکی از تاثیرگذارترین افراد در طول قرن اخیر در دنیای مد و فراتر از آن، یعنی دنیای هنر بوده است. مردی که با طراحی‌های خیره‌کننده‌اش و کارگردانی‌های هنری جذابش، شوهای بی‌نظیر و دوست‌داشتنی‌اش، از بزرگ‌ترین‌های همه اعصار در دنیای مد شد.

این طراح سرشناس مد بعد از هفته‌ها بیماری در فوریه ۲۰۱۹ در سن ۸۵ سالگی در پاریس درگذشت.در ادامه چند نمونه از طراحی‌ لباس‌های او را می‌بینیم.

زیباترین لباس‌های طراحی شده توسط قیصر دنیای مدکارل لاگرفلد طراح مدزیباترین لباس‌های طراحی شده توسط قیصر دنیای مدکارل لاگرفلد طراح مد مشهورزیباترین لباس‌های طراحی شده توسط قیصر دنیای مدکارل لاگرفلد زیباترین لباس‌های طراحی شده توسط قیصر دنیای مد

منبع: ایران آرت

نظر بدهید