راهنمای ست کردن با کت و شلوار سرمه ای
مدل لباس مردانه

راهنمای ست کردن با کت و شلوار سرمه ای

2.8Kبازدید

یکی از پرکاربردترین رنگ های لباس برای آقایان سرمه ای است. فرقی نمی کند که در چه فصلی از سال هستید، تابستان یا زمستان، سرمه ای رنگی ست که می توانید همیشه آن را به تن کنید.

راهنمای ست کردن با کت و شلوار سرمه ای

یکی از پرکاربردترین رنگ های لباس برای آقایان سرمه ای است

 

البته ست کردن رنگ سرمه ای به راحتی رنگ های خنثی ای چون سفید و مشکی نیست بلکه با یک انتخاب اشتباه شما به سادگی جذابیت تان را از دست می دهید. اما چه رنگ لباس یا چه رنگ کفشی را می توان با کت و شلوار سرمه ای ست کرد؟ برای این که به جواب خود برسید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

 

بهترین رنگ پیراهن برای کت و شلوار سرمه ای

تقریبا هر رنگ پیراهنی به کت و شلوار سرمه ای می آید البته باید دور رنگ هایی چون سبز و خردلی را خط بکشید. بهترین رنگ هایی که می توانید به تن کنید، سفید، مشکی، آبی کمرنگ و صورتی ست. اگر می خواهید کمی به ظاهرتان تنوع دهید و از پیراهن های طرحدار استفاده کنید، طرح های خال خالی و راه راه های باریک می توانند گزینه خوبی برایتان باشند.

 

پیراهن سفید

ترکیب پیراهن سفید و کت سرمه ای معمولا اولین انتخاب آقایان است، از این رو که سبکی کلاسیک به ظاهرشان می بخشد و تلاش زیادی هم برای ست کردن نمی خواهد. اگر نمی خواهید کراوات ببندید، می توانید پیراهنی با یقه بزرگ تر به تن کنید.

 

راهنمای ست کردن با کت و شلوار سرمه ای

ترکیب پیراهن سفید و کت سرمه ای معمولا اولین انتخاب آقایان است

 

پیراهن آبی کمرنگ

کت سرمه ای و پیراهن آبی کمرنگ یکی دیگر از انتخاب های محبوب آقایان است. خوبی این ترکیب بندی آن است که دست تان را در انتخاب دستمال جیبی یا کراوات بازتر خواهد گذاشت. از آنجا که لباس هایتان در یک تونالیته رنگی می باشند، شما می توانید اکسسوری هایتان را متنوع و رنگی تر انتخاب کنید. این استایل کلاسیک بوده و برای مراسم رسمی توصیه می شود.

 

راهنمای ست کردن با کت و شلوار سرمه ای

کت سرمه ای و پیراهن آبی کمرنگ یکی دیگر از انتخاب های محبوب آقایان است

 

پیراهن صورتی کمرنگ

هر مردی جرات پوشیدن پیراهن صورتی رنگ را ندارد. پوشیدن پیراهن صورتی به همراه کت و شلوار سرمه ای برای آقایانی مناسب است که دوست دارند در جمع متفاوت باشند و چون ستاره ای بدرخشند. البته سعی کنید رنگ صورتی که انتخاب می کنید، کمرنگ باشد. برای کراوات نیز یکی از دو رنگ صورتی یا سرمه ای مناسب تان خواهد بود. اگر می خواهید به استایل تان دستمال جیبی نیز بیافزایید، آن را به رنگ دیگری جز این دو رنگ انتخاب کنید.

راهنمای ست کردن با کت و شلوار سرمه ای

پوشیدن پیراهن صورتی با کت و شلوار سرمه ای برای متفاوت بودن مناسب است

 

پیراهن مشکی

یکی از بهترین انتخاب ها برای میهمانی های عصرانه، پیراهن مشکی به همراه کت و شلوار سرمه ای ست. جیمز باند از ستاره هایی بود که به این استایل علاقه زیادی داشت. البته برای این تیپ باید حواس تان به رنگ کت و شلوارتان باشد. از پوشیدن رنگ های روشن سرمه ای خودداری کنید. هر چه کت تان تیره تر باشد، بهتر است.

 

راهنمای ست کردن با کت و شلوار سرمه ای

با پوشیدن پیراهن مشکی هر چه کت تان تیره تر باشد، بهتر است

 

بهترین کراوات برای کت و شلوار سرمه ای

کراوات های راه راه، خال خالی یا حتی ساده، بهترین انتخاب برای کت و شلوار سرمه ای هستند، چیزی که در این استایل اهمیت دارد رنگ کراوات است که باید به زیبایی با لباس تان ست شود. برای این منظور به کت و پیراهن زیر آن دقت کنید. اگر آنها را ساده انتخاب کرده اید، از کراوات های طرح دار کمک بگیرید، اما اگر کت تان بولد و طرح دار است، کراوات تان باید ساده باشد.

 

راهنمای ست کردن با کت و شلوار سرمه ای

کراوات های راه راه، خال خالی یا حتی ساده، بهترین انتخاب برای کت و شلوار سرمه ای هستند

 

کراوات سرمه ای

این استایل بسیار کلاسیک و ظریف می باشد. پیشنهاد ما به شما این است که کراوات تان را به رنگی تیره تر از کت و شلوارتان انتخاب کنید تا بیشتر بدرخشد و ظاهرتان را از یکنواختی بیرون آورد. شما می توانید از کراوات های طرح دار نیز استفاده کنید.

 

راهنمای ست کردن با کت و شلوار سرمه ای

کراوات سرمه ای با کت و شلوار سرمه ای بسیار کلاسیک و ظریف می باشد

 

کراوات قرمز، جیگری یا صورتی

برای راحتی کار، ما رنگ های قرمز، جیگر و صورتی را در یک گروه قرار دادیم اما از میان آنها قرمز در کنار کت سرمه ای اولویت دارد. اگر به تیپ دونالد ترامپ دقت کرده باشید، حتما متوجه شده اید که او نیز به این ترکیب رنگی علاقه زیادی دارد. این تیپ کلاسیک بوده، از این رو برای موقعیت های رسمی بسیار مناسب است. برای موقعیت های غیر رسمی و دوستانه، ما رنگ های صورتی و جیگری را پیشنهاد می دهیم.

 

راهنمای ست کردن با کت و شلوار سرمه ای

انتخاب کروات قرمز در کنار کت سرمه ای اولویت دارد

 

کراوات مشکی یا خاکستری

کراوات مشکی یا خاکستری تیره برای آقایانی که به دنبال تیپی رسمی می گردند، مناسب است. اگر می خواهید از کراوات خاکستری استفاده کنید، بهتر است که از پارچه های بافت دار کمک بگیرید تا کمی به ظاهرتان تنوع بخشد.

 

راهنمای ست کردن با کت و شلوار سرمه ای

کراوات مشکی یا خاکستری تیره برای آقایانی که به دنبال تیپی رسمی می گردند، مناسب است

 

بهترین رنگ کفش برای کت و شلوار سرمه ای

کفش مشکی یا قهوه ای؟ مسئله این است! برای این سوال جواب مشخصی وجود ندارد. در واقع هر دوی این گزینه ها متناسب با رنگ کت و شلوارتان می تواند بهترین انتخاب باشند. اما یک قانون کلی وجود دارد، اگر کت و شلوارتان به رنگ سرمه ای روشن است، ما کفش قهوه ای را پیشنهاد می دهیم اما اگر کت و شلوارتان تیره می باشد، بهتر است که رنگ کفش تان هم تیره مانند مشکی انتخاب کنید.

 

راهنمای ست کردن با کت و شلوار سرمه ای

بهترین رنگ کفش برای کت و شلوار سرمه ای مشکی و قهوه ای است

 

منبع : bartarinha.ir

نظر بدهید