راز شیک پوشی دیوید بکهام، مرد دوست داشتنی هالیوود
کافه خواندنی

راز شیک پوشی دیوید بکهام، مرد دوست داشتنی هالیوود

4.37Kبازدید

دیوید بکهام David Beckham یکی از شیک پوش ترین مردان هالیوودی است. درباره پوشش «بکام» چند نکته جالب وجود دارد که باعث شده تا این حد خوش تیپ به نظر بیاید. در ادامه به این موارد اشاره می کنیم.

راز شیک پوشی دیوید بکهام، مرد دوست داشتنی هالیوود

راز شیک پوشی دیوید بکهام David Beckham چیست؟

راز شیک پوشی دیوید بکهام، مرد دوست داشتنی هالیوود
انتشار عکس هایی از «دیوید بکام» در مراسم عروسی مگانمارکل و پرنس هری با واکنش های زیادی روبه رو شده است. علاوه بر شبکه های اجتماعی که واکنش های طنز آمیز زیادی درباره میزان بالای خوش تیپ بودن او داشتند، فیلم ها و عکس های این مراسم نشان می دهد که او با استقبال زیادی در بین مهمان های بسیار مهم این مراسم مواجه شده و افراد زیادی تمایل به گرفتن عکس یادگاری با او داشتند.

تعریف دقیق پوشش مناسب دیوید بکهام David Beckham

وقتی ما از پوشش مناسب برای یک شخص صحبت می کنیم، منظورمان فقط لباس نیست.از موهایش بگیرید تا کفش، کمربند و حتی مکانی که فرد در آن جا قرار می گیرد، به همین مسئله فرد برمی گردد. این ها همه عناصری هستند که در طراحی لباس «بکام» مورد توجه قرار گرفته است.

استفاده از رنگ های کلاسیک در پوشش دیوید بکهام David Beckham

راز شیک پوشی دیوید بکهام، مرد دوست داشتنی هالیوود

 

پوشش او در قدم اول از دقت بسیار او در انتخاب لباس هایش خبر می دهد. او تمام معیارهای پوشش مناسب برای شرکت در یک مراسم جشن و شادی را رعایت کرده است. به طور مثال استفاده از لباس هایی با رنگ های کلاسیک برای حضور در مراسم جشن مانند ازدواج، علاوه بر زیبا نشان دادن صاحب لباس باعث جلب توجه هم می شود. اگر به تمام لباس های او اعم از کت، جلیقه، کروات، شلوار و … دقت کنید، رنگ همه آن ها کلاسیک است. در ضمن زنجیر روی لباس و پیراهن سفید استفاده شده توسط بکام باعث مجلسی تر شدن پوشش او شده است که نشان از اهمیت حضور در چنین مراسمی برای او دارد.

انتخاب لباس متناسب با استایل شخصی دیوید بکهام David Beckham

راز شیک پوشی دیوید بکهام، مرد دوست داشتنی هالیوود

 

او در انتخاب تک تک لباس هایش به یک نکته مهم دیگر هم توجه کرده است. تمام لباس های او با استایل خاص بدنش متناسب هستند. کت بلند، جلیقه ای که روی کمربندش را گرفته و … فقط به استایل «بکام» می آید و بدنش را بسیار جذاب تر و اصطلاحا روی فرم تر نشان می دهد. بنابراین اگر فردی کمی قدش کوتاه تر باشد یا مانند «بکام» چهارشانه نباشد و این لباس را بپوشد اصلا زیبا و خوش تیپ نخواهد شد. به طور مثال اگر فردی با همین استایل «بکام» فقط کمی چاق تر باشد، بهتر است که یقه لباسش پهن تر باشد تا لباس برایش مناسب تر جلوه کند. بنابراین باید همه اجزای بدن با لباس رابطه معقولی داشته باشد تا انتخاب لباس، انتخاب درستی باشد.

ویژگی جالب کت دیوید بکهام David Beckham

کت خاص «بکام» هم انتخاب بسیار خوبی بوده است که متناسب با قدش برگزیده شده است. فقط باید در اندازه بلند بودن این کت، دقت و وسواس زیادی به خرج داد. شاید دیده باشید که بعضی از خوانندگان خودمان هم در کنسرت ها از چنین کتی استفاده کرده اند اما چون متناسب با قدشان نبوده، اصلا زیبا به چشم نیامده است. همان طور که می بینید، این کت فقط در قسمت پشت بلند است که باعث چشم نوازتر شدن آن شده است.

 

منبع : سیمرغ

نظر بدهید