راز زیبایی بازیگران کره‌ای
کافه زیبایی

راز زیبایی بازیگران کره‌ای که به پوست‌های زیبا معروفند

2.84Kبازدید

دلایل خاص در پشت صورت های بی نقص، بدون منافظ باز و آینه ای سلبریتی های معروف کره ای وجود دارد که در زیر با مواردی از راز زیبایی بازیگران کره ای و برخی دیگر سلبریتی های این کشور آشنا خواهید شد.

راز زیبایی بازیگران کره ای

سونگ هی کیو

راز زیبایی بازیگران کره‌ای

هه کیو با وجود اینکه سفیر تبلیغاتی برند Laneige یکی بزرگترین برندهای آرایشی کره است ولی اصلی ترین راز زیبایی بازیگران کره ای در مورد سونگ هه کیو، ساخت ماسک های خانگی توسط خودش است. محبوب ترین ماسک او ترکیب سفیده تخم مرغ و عسل هر دو هفته یک بار است. این ماسک را باید تا زمان خشک شدن روی صورت باقی گذاشته و سپس آبکشی کنید.

سونگ جونگ کی

راز زیبایی بازیگران کره‌ای

همانطور که حتما متوجه شده اید راز زیبایی بازیگران کره ای فقط به بازیگران زن منتهی نمی شود، بلکه بازیگران مرد کره ای نیز برای پوست های بسیار شفاف و زیبا معروف هستند. این بازیگر مشهور پوست صاف و بی نقص خود را مدیون شستشوی شبانه صورتش با شیر می داند.

جسیکا جونگ

راز زیبایی بازیگران کره‌ای

این خواننده کره ای محصولات مراقبت پوست خود را “گرم” می کند. برای این کار باید کف دو دست خود را به هم مالیده و سپس آن را جلو صورت خود نگه دارید. حرارت تولید شده توسط دست ها منافذ پوست را باز کرده و در نتیجه بهتر مواد مراقبت پوست را جذب می کنند و می توان گفت یکی از نکات جالب توجه در مورد راز زیبایی بازیگران کره ای محسوب می شود!

پونی

راز زیبایی بازیگران کره‌ای

همانطور که احتمالا می دانید پونی یکی از معروف ترین و تاثیرگذارترین میکاپ آرتیست های کره ای است وی بسیار به شستن صورت با آب چای سبز که توسط خیساندن تی بگ چای سبز در آب گرم درست می شود، معتقد است. برای گرفتن بهترین نتیجه از این دستور، پونی استفاده دوبار در هفته را پیشنهاد میدهد.

آیرین کیم

راز زیبایی بازیگران کره‌ای

پیشنهاد این مدل کره ای برای جوش های مزاحم مفید است. در حمام آب داغ را باز کنید تا حمام بخار کند و سپس یک گلوله پنبه را به تونر آغشته کرده و مستقیم روی جوش ها بگذارید. بخار موجب باز شدن منافذ پوست شده و بهتر مواد داخل تونر را جذب می کند. تونر شما باید دارای موادی مثل روغن درخت چای یا نارون کوهی – فندوق افسونگر (witch hazel) باشد تا به کاهش التهاب کمک کند.

بائه سوزی

راز زیبایی بازیگران کره‌ای

سوزی بازیگر و خواننده معروف پوست درخشان خود را مدیون روشی است که خودش آن را (روش ۴۲۴) می نامد. راز زیبایی بازیگران کره ای برای سوزی مربوط به شستشوی صورت است. او ۴ دقیقه صورتش را با روغن پاک کننده صورت می مالد تا مواد آرایشی پاک شود، سپس ۲ دقیقه با پاک کننده کفی صورتش را ماساژ داده و ۴ دقیقه آخر را با آب آبکشی می کند. با این روش هیچ گونه آلودگی روی پوست باقی نمی ماند.

کیم ته هیونگ (وی)

راز زیبایی بازیگران کره‌ای

این عضو گره کی پاپ در گروه بی تی اس خیلی به حالت ارتجاعی پوستش اهمیت می دهد. او که مدام در حین سفر به نقاط مختلف دنیاست، پیشنهاد می کند چند گلوله پنبه را با تونر کمی نمناک کرده و روی مرطوب کننده استفاده کنید تا از دست رفتن هرگونه رطوبت پوست جلوگیری کرده و با پوست درخشان به مقصد برسید.

ها جی ون

راز زیبایی بازیگران کره‌ای

از نظر این بازیگر هیچ چیز مهمتر از مرطوب نگه داشتن پوست نیست. او حتی بیشتر از سه ثانیه هم نمی خواهد پوستش خشک باقی بماند. راز زیبایی بازیگران کره ای برای ها جی ون این است که پس از شستن صورت از پکیج ژلی برای بازگرداندن رطوبت از دست رفته استفاده می کند. او تاحدی نسبت به این امر سخت گیر است که حتی پیشنهاد می کند اگر در حمام محصولات مراقبت پوستتان را در دسترس ندارید از اسپری مرطوب کننده استفاده کنید.

منبع:پرشین وی

1 نظر

نظر بدهید