دکوراسیون داخلی مد سال 97
کافه دکوراسیون

دکوراسیون داخلی مد سال 97

2.03Kبازدید

پیشنهادهای بسیار کارآمد برای دکوراسیون منزل شما در سال 97 متناسب با رنگ سال

شما می‌توانید در دکوراسیون منزل خود از بهترین و شیک ترین مدهای سال 2018 استفاده کنید تا به بهترین شکل ممکن منزل خودرا آراسته کنید. دکوراتورها و طراحان داخلی هر سال ایده های جدیدی برای ایجاد تنوع دراین صنعت پرطرفدار به مخاطبان خود معرفی می‌کنند.

اما نکته ای که قابل توجه و تامل است از بین رفتن مرزها و باید و نبایدها در دکوراسیون بوده که باعث می‌شود سلیقه شخصی افراد در طراحی بیش تر شده ودر نتیجه احساس آرامش و تعلق خاطر بیش تری در فضا داشته باشند.

دکوراسیون داخلی مد سال 97

در همین راستا با آغاز سال میلادی جدید، دکوراسیون داخلی 2018 رابه شما معرفی می‌کنیم.عناصر مهم و اصلی دراین تعریف رنگ، مبلمان، المان های دکوراتیو و نورپردازی خواهند بود.

مسلما با انتخاب رنگ بنفش بعنوان رنگ سال، دیدن آن در دکوراسیون دور از ذهن نیست. این رنگ می‌تواند در مبلمان، فرش و حتی تابلوهای دکوراتیو ظهور کند. اما باید این رابه شما بگویم که ترکیب های رنگی خاص میتواند جلوه ای خاص به فضای شما ببخشید. بنابر این خودرا محدود به رنگ خاصی نکنید.

سعی کنید رنگ های روشن و جسورانه رابه کار ببرید. البته بهتر است برای اینکار رنگ کف، سقف و دیوارها رابه رنگ خنثی درنظر بگیرید تا مبلمان و وسایل خاص خودی نشان دهند

دکوراسیون داخلی مد سال 97

از نظر طراحان و مشاوران مبلمان سال 2018 به صورت پارچه ای یکپارچه، نهایتا با پایه های چوبی است. دراین سال مبل ها با تزیینات زیاد و به سبک کلاسیک را کاملا فراموش کنید. همچنین انتخاب پارچه و رنگ مبل تنوع بیش تری یافته و میتوانید ترکیب چند رنگ و یا چند طرح رابه کار ببرید.

کوسن های نقش دار هم که دیگر نیازی به معرفی ندارند و به خوبی روی مبلمان شما مینشینند. این مبلمان میتواند مانند سبک مدرن، دارای خطوط صاف و مستقیم بوده و یا کمی انحنا و مدل خاص داشته باشد. بهتر است رنگ و نقش پارچه را متناسب با مدل مبل انتخاب نمایید.

پارتیشن ها یا جداکننده ها سال های زیادی است که در معماری داخلی و دکوراسیون جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند، به خصوص از زمانی که از حالت صلب و دیوار مانند خود خارج شده و به یک جداره شفاف تبدیل گشتند. اما اینبار شرکت هوم سنترو، برای دکوراسیون 2018 این جداره ها رابا طراحی های خاص تر و متفاوت تر ارائه داده است.

دکوراسیون داخلی مد سال 97

ممکن است درنظر اول این طرح ها کلاسیک بنظر بیایند، ولی شاید بد نباشد با اینکار کمی لوکس بودن را وارد فضای خود کنید. البته از دیگر پیشنهادات این شرکت برای فضاهای کوچکتر استفاده از کتابخانه های ظریف و شیک بعنوان یک جداکننده است که در عین جداسازی فضا باعث تارک تر شدن آن نمی‌شود.

پیشنهاد دکوراسیون 2018 به کاربردن دکور و قفسه های بسیار ساده بدون هیچگونه تزیینات اضافی است. اگر از دکور چوبی استفاده می‌کنید، آنرا بدون شیشه و هماهنگ با چوب مبلمان خود انتخاب نمایید. اما اگر از دکورهای چوبی خسته شده اید، مدلهای فلزی و سبک روح تازه ای به فضای شما می بخشند.

آینه از عناصر جداناشدنی دکوراسیون خانه است. اما پیشنهاد ما بشما استفاده از آینه های لوکس تر است. اگر آینه شما طرح خاص و لوکس داشته باشد، علاوه بر کارآیی هایی که در فضا از خود نشان می‌دهد، بعنوان یک عنصر دکوراتیو دیوارتان را مزین خواهد کرد.

دکوراسیون داخلی مد سال 97

اصل آخر در دکوراسیون سال ۲۰۱۸ نوپردازی است. برای اینکار شما دو گزینه دارید که متناسب با نکاتی که در بالا به انها اشاره کردم، می‌توانید بهترین را انتخاب نمایید. گزینه اول بکار بردن لوسترها و چراغ های دکوراتیو با مدلهای خاص است. مهم نیست که کلاسیک و لوکس باشد یا کاملا مدرن!

مهم این است که نقش یک عنصر دکوراتیو را برای شما بازی کند. در حالت دوم، انتخاب شما میتواند نورپردازی مخفی باشد. دراین حالت یک نورپردازی یکنواخت به دست می آورید، بدون هیچ چراغ و لوستر اضافی. این بستگی به سلیقه و سبک دکوراسیون شما خواهد داشت.

 

نظر بدهید