دامن پلیسه ترند بهار و تابستان
کافه خواندنی

دامن پلیسه ترند بهار و تابستان

3.64Kبازدید

دامن‌های پلیسه جزو لباس‌های پرطرفدار در بین بانوان و دختران است که از زمان‌های قدیم وارد عرصه مد شده و امروزه نیز به وفور دیده می‌شوند. در این میان شاید چند سالی این دامن‌ها به دلایل مختلفی از عرصه مد حذف شدند ولی در سال‌های اخیر دوباره به این صنعت بازگشتند و بیش از هر زمان دیگری طرفداران خود را یافتند. در این مطلب قصد داریم گالری از مدل جدید دامن پلیسه را برایتان به نمایش گذاشته و نکاتی را در مورد خرید و انتخاب دامن پلیسه برایتان مطرح کنیم همراه ما باشید.

دامن پلیسه ترند بهار و تابستان دامن پلیسه ترند بهار و تابستان

شاید اولین سوالی که در مورد دامن‌های پیلیسه به ذهن می‌رسد این است این دامن‌ها مناسب چه افرادی هستند؟ در جواب این سوال باید ابتدا به چند نکته مهم اشاره کرده و سپس به آن پاسخ دهیم. از آن جایی که این دامن‌ها حالت گشادی دارند بنابراین باعث چاق نشان دیده شدن می‌شوند پس از این نکته نتیجه می‌گیریم که افرادی که پاهای پری دارند نباید از این دامن‌ها استفاده کنند زیرا باعث چاق‌تر و پر دیده شدن پاهایشان خواهد شد در مقابل کسانی که پاهای لاغر و بلندتری دارند می‌توانند به راحتی از این دامن‌ها استفاده کنند.

دامن پلیسه ترند بهار و تابستان دامن پلیسه ترند بهار و تابستان دامن پلیسه ترند بهار و تابستان دامن پلیسه ترند بهار و تابستان دامن پلیسه ترند بهار و تابستان دامن پلیسه ترند بهار و تابستان

پوشیدن این دامن‌ها محدودیت سنی خاصی ندارد ولی با توجه به مدل و طرح آن در افراد جوان و دختران، زیباتر دیده می‌شود ولی افراد میانسال نیز می‌توانند مدل دامن پلیسه بلند را برای مجالس و میهمانی‌ها انتخاب کنند.

دامن پلیسه ترند بهار و تابستان دامن پلیسه ترند بهار و تابستان دامن پلیسه ترند بهار و تابستان دامن پلیسه ترند بهار و تابستان

در زمان‌های قدیم دامن‌های پلیسه فقط مدل کوتاهی داشتند ولی امروزه در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند و شما بستگی به سن و قد خود می‌توانید مدل دامن پلیسه را انتخاب کنید. مشخص است که مدل دامن کوتاه را فقط برای مجالس و عروسی‌ها می‌توانید بپوشید ولی امروزه با مد شدن دامن پلیسه بلند می‌توانید آن را برای بیرون از منزل و به همراه مانتو و تونیک هم استفاده کنید. معمولا دامن‌های پلیسه کاملا قد بلند و اندازه ۹۰ را برای بیرون از منزل استفاده می‌کنند که شما می‌توانید به همراه دامن پلیسه اندازه ۹۰ جوراب شلواری بپوشید تا پاهایتان دیده نشود. با این دامن‌ها استایل بسیار خاصی را برای خودتان رقم خواهید زد.

دامن پلیسه ترند بهار و تابستان دامن پلیسه ترند بهار و تابستان دامن پلیسه ترند بهار و تابستان

جنس دامن پلیسه می‌تواند بسیار متنوع باشد مثلا از جمله جنس دامن‌های پلیسه که طرفداران بسیاری دارد عبارتند از: دامن پلیسه حریر، ساتن، لمه، مخمل و … شما باید با توجه به پیراهن و یا مانتویی که قصد دارید با این دامن‌ها بپوشید، جنس آن را انتخاب نمایید. همچنین انتخاب جنس دامن پلیسه به مهمانی که دعوت هستید هم بستگی دارد مطمئنا که نمی‌توانید دامن پلیسه نخی را به یک میهمانی بزرگ بپوشید!

دامن پلیسه ترند بهار و تابستان دامن پلیسه ترند بهار و تابستان دامن پلیسه ترند بهار و تابستان دامن پلیسه ترند بهار و تابستان دامن پلیسه ترند بهار و تابستان دامن پلیسه ترند بهار و تابستان دامن پلیسه ترند بهار و تابستان دامن پلیسه ترند بهار و تابستان

در زمان‌های قدیم دوخت دامن پلیسه کار سختی به شمار می‌آمد، زیرا معمولا با کمک اتو روی پارچه خط می‌انداختند و این کار نسبتا سختی است و در طول زمان احتمال باز شدن این خط اتو‌ها وجود داشت.
ولی امروزه با به وجود آمدن پارچه‌های پلیسه کار خیاط‌ها آسان‌تر شده است و دیگر نیازی به خط انداختن با اتو وجود ندارد. شما می‌توانید پارچه‌های پلیسه را از پارچه فروش‌ها به راحتی تهیه کرده و برای خودتان دامن بدوزید و یا پارچه را تحویلِ خیاط دهید.

دامن پلیسه ترند بهار و تابستان

یادتان باشد که اگر دامن پلیسه طرح دار را انتخاب می‌کنید بهتر است بلوز کاملا ساده داشته باشید. پیشنهاد ما این است که دامن تک رنگ و ساده را برای استایل خود انتخاب نموده و با یک بلوز یا مانتو طرح دار بپوشید همچنین اگر دامن شما پلیسه است دیگر اجازه ندارید که شال و یا تونیک یا مانتو خود را با جنس پلیسه انتخاب کنید.

دامن پلیسه ترند بهار و تابستان دامن پلیسه ترند بهار و تابستان دامن پلیسه ترند بهار و تابستان

اسپرت یا مجلسی کردن دامن پلیسه دست خود شماست! یعنی دامن پلیسه این قابلیت را دارد که هم اسپرت باشد و هم مجلسی. چگونه؟
شما با کمک کفش و استایل کلی خود می توانید یک دامن را کاملا اسپرت نمایید و یا کاملا مجلسی! با انتخاب کفش کاملا اسپرت، کیف کوله پشتی، استایل خود را اسپرت کنید و با پوشیدن کفش پاشنه بلند و کیف مجلسی یک استایل مجلسی را از دامن پلیسه ایجاد خواهید کرد.

دامن پلیسه ترند بهار و تابستان دامن پلیسه ترند بهار و تابستان دامن پلیسه ترند بهار و تابستان دامن پلیسه ترند بهار و تابستان دامن پلیسه ترند بهار و تابستان دامن پلیسه ترند بهار و تابستان

منبع : بانوی شهر

نظر بدهید