خانم‌هایی با بالاتنه بزرگ، چه بپوشند؟
کافه خواندنی

خانم‌هایی با بالاتنه بزرگ، چه بپوشند؟

1.03Kبازدید

همان‌طور که خانم‌هایی با بالاتنه کوچک باید لباس مناسبی انتخاب کنند، خانم‌هایی که بالاتنه بزرگ دارند نیز باید به گزینه‌های مناسب برای پوشیدن لباس فکر کنند. مدل، برش و رنگ هر لباس می‌تواند به راحتی در کوچک و بزرگ نشان دادن اندام تاثیر بگذارد. اگر شما نیز بالاتنه‌ای بزرگ دارید می‌توانید با خواندن مطلب خانم‌ هایی با بالاتنه بزرگ چه بپوشند؟ به انتخاب درست لباس و کوچک‌تر نشان دادن بدن پی ببرید. با ما همراه باشید.

یقه لباس

از پوشیدن لباس‌های یقه برگردان و یقه ملوانی پرهیز کنید و در عوض لباس‌های یقه گرد باز و یقه قایقی را انتخاب کنید که می‌تواند به کوچک نشان دادن بالاتنه بزرگ، کمک بسزایی کند. یقه‌های زاویه‌دار مثل یقه مربعی شکل نیز به خاطر خطوطی که دارند می‌توانند بالاتنه بزرگ را باریک نشان دهند. لباس‌های یقه هفت نیز بسیار گزینه مناسبی به‌شمار می‌روند.

پارچه لباس

زنانی که بالاتنه بزرگ دارند بهتر است از پارچه‌های ساده و نه طرح‌دار برای بالاتنه خود استفاده کنند. کارشناسان مد، لباس‌های بافتنی، کتان ریز بافت و کشی را پیشنهاد می‌کنند. از طرفی پارچه‌های چین‌دار و تزئیناتی مثل منجوق، سکه، مروارید و دیگر تزئینات پارچه که روی سینه قرار می‌گیرند، باعث افزایش حجم بالاتنه می‌شود.

آستین لباس

بهترین و مناسب‌ترین اندازه آستین برای خانم‌ هایی با بالاتنه بزرگ دارند، آستین سه ربع است. آستین‌های کوتاه از آنجا که دقیقا در راستای سینه قرار می‌گیرند، بالاتنه را بزرگ‌تر نشان می‌دهند و چشم را به این منطقه جلب می‌کنند. در صورتی که اگر آستین کمی بلند‌تر باشد خطای دید ایجاد می‌کند.

همچنین اگر قصد استفاده از لباس‌های بدون آستین را دارید، مدل‌های ساده و بدون یقه را انتخاب کنید و با پوشیدن یک کت یا ژاکت سعی کنید فضای باز بدن را بپوشانید.

ارتباط بالاتنه بزرگ با رنگ، الگو و تناسب

از پوشیدن لباس‌هایی که چاپ‌های گرافیکی زیاد دارند و بسیار شلوغ هستند به شدت پرهیز کنید.

خطوط عمودی پارچه به کوچک نشان دادن بدن و همچنین خطوط افقی پارچه معمولا به بزرگ نشانه دادن بدن کمک می‌کنند. از رنگ‌های روشن در پایین‌تنه خود استفاده کنید که این کار نسبت پایین‌تنه و بالاتنه را یکسان می‌کند. دامن‌های گشاد و شلوار‌های بوت کات نیز می‌توانند تعادل در بالاتنه و پایین تنه ایجاد کنند.

7ganj

نظر بدهید