ترفندهای ست کردن کیف و کفش
کافه خواندنی

ترفندهای جذاب برای ست کردن کیف و کفش

627بازدید

وقتی از هماهنگی صحبت می‌کنیم، ناخودآگاه تصویر یک کیف و کفش هم‌رنگ و با جنس مشابه در ذهن اکثر ما نقش می‌بندد.
لازم است بدانید مطابقت کامل کیف و کفش، به یک مفهوم قدیمی در دنیای مد تبدیل شده است! البته این ترفند هنوز هم کار می‌کند و می‌تواند راهنمای شما در انتخاب ترکیب لباس‌ها باشد. اما لازم است بدانید یک دستورالعمل ضروری نیست. پس اگر دوست دارید با ترفندهای ست کردن کیف و کفش آشنا شوید، با ما همراه باشید.

ایجاد کمی هماهنگی بین کیف و کفش

ترفندهای ست کردن کیف و کفش

همان طور که پیش از این گفتیم، برای ایجاد هماهنگی بین کیف و کفش لازم نیست رنگ آن‌ها را کاملا یکسان در نظر بگیرید.

همچنین می‌توانید برای زمان‌هایی که کیف و کفش شما رنگ کاملا متفاوتی دارد، یک اکسسوری مانند جاسوییچی به کیف اضافه کنید که به رنگ کفش شما باشد.

استفاده از رنگ شارپ در کنار رنگ خنثی

ترفندهای ست کردن کیف و کفش

رنگ‌هایی که ما در محیط می‌بینیم هر کدام ویژگی خاصی دارند. رنگ‌های شارپ، طیف‌هایی از فسفری، زرد و یا نارنجی، توجه بیننده را بیشتر به سمت خودشان جلب می‌کنند. در طرف دیگر ماجرا، رنگ‌های خنثی مثل سفید، مشکی و خاکستری به خوبی با سایر رنگ‌ها هماهنگ می‌شوند.

با توجه به نکاتی که درمورد آن‌ها صحبت کردیم، استفاده از کیف با رنگ شارپ در کنار کفش با رنگ خنثی می‌تواند ترکیب جذابی باشد.

استفاده از یک پالت رنگی خاص

ترفندهای ست کردن کیف و کفش

یکی از ترفندهای ست کردن کیف و کفش ، استفاده از یک پالت رنگی خاص در همه لباس‌ها است. می‌توانید به جای هماهنگی کیف و کفش، کل ظاهر خود را در همان پالت نگه دارید. به این ترتیب، رنگ کفش‌های شما می‌تواند به سادگی متفاوت از رنگ کیف شما باشد.

اشتباهی به نام زیاده‌روی در شکستن قوانین!

ترفندهای ست کردن کیف و کفش

این که مجبور نباشید همه چیز را کاملا با هم تطابق بدهید، به این معنی نیست که قانونی وجود ندارد. درست است که لازم نیست کیف و کفش شما کاملا هماهنگ باشند؛ اما در نهایت باید در کنار هم جلوه خوبی داشته باشند. بنابراین کیف و کفش‌ها نباید طرح‌های مختلفی از هم داشته باشند.

کیف با چه لباس‌هایی بجز کفش ست می‌شود؟

ترفندهای ست کردن کیف و کفش

همیشه نیازی به ست کردن کیف با کفش نیست. خیلی از خانم‌های خوش‌پوش، کیف را با شال و یا شلوار خودشان هماهنگ می‌کنند.

گاهی می‌توانید کیف دستی خودتان را با اکسسوری‌هایی مثل گردنبند ست کنید!

چه زمانی از کیف و کفش یک رنگ استفاده کنیم؟

ترفندهای ست کردن کیف و کفش

اگر به یک مهمانی خیلی رسمی یا مراسم عروسی دعوت شدید؛ برای اطمینان از استایلتان فقط کافی است از قانون‌های قطعی و قدیمی استفاده کنید.

tagmag

نظر بدهید