بیوگرافی هایلی بالدوین
کافه خواندنی

بیوگرافی هایلی بالدوین نامزد جاستین بیبر

3.65Kبازدید

هایلی بالدوین بازیگر و مدل امریکایی در 22 نوامبر 1996 در یک خانواده سرشناس و معروف در امریکا متولد شده پدر وی استفن بالدوین کارگردان، تهیه کننده و از هنرپیشه های مشهور هالیوود است. هایلی بالدوین برای اولین بار در سن 9 سالگی در کنار خانواده اش در مستند تلویزیونی حضور پیدا کرد و 4 سال بعد در کنار عمویش در یک برنامه تلویزیونی ایفای نقش کرد و بعد از آن توانست در چندین موزیک ویدئو حضور پیدا کند و اولین قراردادش را بعنوان یک مدل با آژانس فورد امضا کرد.

      بیوگرافی هایلی بالدوین

هایلی بالدوین مدل تبلیغاتی برندهای معروف

هایلی بالدوین در سال 2014 اولین کت واکش را برای برند تاپ شات انجام داد و برای اولین بار در سال 2015 برای مجله ووگ photoshoot کرده و در همان سال چهره تبلیغاتی برندهای تامی هیلفیگر، فیلیپ پلین و رالف لورن (پولو) شده است. در حال حاضر وی با برند آدیداس همکاری می کند.

بیوگرافی هایلی بالدوین

زندگی شخصی هایلی بالدوین و علاقمندی هایش

هایلی بالدوین با اینکه در یک خانواده مشهور متولد شده ولی معروفیت خود را مرهون تلاشها و زحمات خودش می داند چرا که پدرش او را از همان کودکی به دور از چشم رسانه ها بزرگ کرده است. هایلی بالدوین در یکی از مصاحبه هایش اینچنین اظهار کرده که زمانی که بچه دار شود آنها را به دور از رسانه ها و چاپلوسی مردم بزرگ خواهد کرد چرا که معروفیت، پول داشتن و در چشم رسانه ها بودن باعث می شود که افراد چاپلوس شما را دوره کنند چرا که شما چیزهایی دارید که افراد عادی ندارند و همین دلیلی برای لوس شدن و پرادعا شدن می شود. هایلی بالدوین عاشق میکاپ و آرایشگریست و معمولا خودش آرایش صورتش را انجام می دهد بجز در مواقعی که برای ایونت ها و مراسم های مهمی از قبیل فرش قرمز دعوت می شود و بت زیبایی و بیوتی آیکون وی مارگو رابی است و از او الگو میگیرد.

بیوگرافی هایلی بالدوین

هایلی بالدوین عاشق رقص باله است و تا اواخر دوران نوجوانی این حرفه را دنبال میکرده ولی بدلیل آسیب فیزیکی مجبور شد رقص باله را کنار بگذارد. وی عاشق صدای ادل است و در مواقع ناراحتی صدای ادل است که او را آرام می کند. جالب است بدانید که هایلی بالدوین در سال 2017 بعنوان زیباترین زن جهان شناخته شد. از دوستان نزدیک هایلی خانواده کارداشیان-جنرها هستن وی با کندال جنر و کایلی جنر رابطه صمیمی ونزدیکی دارد حتی یک تتوی مشترک با کندال روی انگشت دستشان دارند که نشان از صمیمیت زیادشان باهم است.

بیوگرافی هایلی بالدوین

هایلی بالدوین علیرغم 15 میلیون فالوری که دارد و موفقیت هایی که در زمینه مدلینگ کسب کرده، خود را یک مدل اینستاگرامی نمی داند و معتقد است: برای کسی که یک مدل اینستاگرام شود یک خط مشخص وجود دارد این در حالیست که من برای چیزی که الان هستم تلاش زیادی کرده ام و می خواهم یک مدل باشم و اگر چیزی در من وجود نداشت مردم به من توجهی نمی کردند و اگر عکسهای مدلینگم را در اینستاگرام منتشر می کنم به این دلیل است که می خواهم آنها را به مردم نشان دهم و این موضوع ربطی به این ندارد که من برای مدلینگ و کارهای دیگر در اینستاگرام دستمزدی دریافت می کنم گرچه گاهی برای اینها دستمزد دریافت می کنم ولی هدف من ستاره اینستا شدن نیست و برای آن خطی را مشخص نکرده ام.

نامزدی هایلی بالدوین و جاستین بیبر

مدتی قبل خبر نامزدی هایلی بالدوین با ستاره معروف و خواننده کانادایی، جاستین بیبر از طرف جاستین اعلام شد و این خبر درست یکسال بعد از جدایی جاستین و سلنا گومز از هم اتفاق افتاد.

بیوگرافی هایلی بالدوین

این در حالیست که خیلی ها جاستین بیبر و سلنا گومز را بهترین زوج می دانستند و معتقد بودند که این دو برای هم ساخته شده اند ولی آنچه که این روزها تیتر رسانه شده خبر نامزدی جاستین با مدل آمریکایی هایلی بالدوین است که البته این خبر ناگهانی نبوده و آنها از سال 2016 همدیگر را می شناختند و مدت کوتاهی باهم در ارتباط بوده اند که ازهم جدا شدند و دوباره به سمت هم برگشتند و اما شایعه ای که وجود دارد و برخی رسانه ها در مورد آن حرف زدند این بود که این تاریخ ها زمانیست که جاستین با سلنا در ارتباط بوده و این بدان معناست که جاستین بیبر هنگامیکه با سلنا گومز در رابطه بوده به هایلی بالدوین فکر می کرده است.

بیوگرافی هایلی بالدوین

منبع : برندکده

نظر بدهید